Rad u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    u prvoj trudnoci sam radila do zadnjeg ono dana sto se kaze, i nadam se izgurat do kraja i sad….

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja sam radila do 12tt jer sam frizer i smetali su mi mirisi te stajanje na nogama 8h dnevno i imala mucnine te me direktorica poslala na komplikacije

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    ja sam evo u 33. tjednu, jos uvjek radim i kao i cloudy imam srecu kaj sam sama sebi sef pa odmorim kad ocu  radim u ugostiteljstvu, svi vriste na mene da cu se porodit u kuhinji dok radim al ja ne odustajem . dok got se dobro osjecam i doktorica kaze da je sve ok ja cu radit, teze mi je sjedit/lezat nego radit.

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    :) ninach… ajde drago mi je da nas ima još svojih šefova :D meni je posao takav da ili sjedim ili ležim hihi … za laptopom sam za sad, ali od idućeg tjedna krećem i s nekim konkretnim radovima… svi mi kažu da kud sad kad sam već u 27 tjednu, al šta ću… ne da mi se sjedit i ležat više :D

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ja sam radila do 8 tjedna trudnoće.. ali radila sam kao konobarica, pa mi je jako smetao miris kave i cigareta.. pa sam otvorila bolovanje pod komplikacijama jer nisam htjela riskirat sa gajbama dok sam punila frižidere.. mislim kad nisam ni znala još za trudnoću radila sam to, ali se sva sreća ništa nije desilo.. i onda pod bolovanjem dobila otkaz..  ali i bolje.. 

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja sam radila do 7 tjd trudnoće, pa sam bila na bolovanju do nekog 16 tjd jer sam imala strašne mučnine, pa kad se to smirilo onda sam radila opet do cca 30 tjedna, pa sam uzela cijeli godišnji i službeno sam na porodiljnom od 28 dana prije poroda (dakle nekog 36/37 tjedna). Radila bih i ovaj prvi dio da nisam cijelu dušu ispovraćala, a na godišnji sam išla jer sam htjela iskoristiti da budem mjesec dana na moru sa starijom curkom.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam radila do 45 dana pred porod. Radim uredski posao i maknuli su me sa svih većih projekata da sam sto manje izložena stresu čim sam im rekla da sam trudna, pa su mi odlasci na posao bili super. Totalno sam bila opuštena a opet sam se osjećala korisnom. Nije mi bilo tesko sjediti jer sam pazila da se svako toliko ustanem i prosecem.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Ja sam radila prva tri mjeseca, možda bih i duže ali su se nadređeni saznavši da sam trudnica odlučili po isteku ugovora ličiti me zaposlenosti….

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Kako je to meni jadno….svi pričaju treba djece,rađajte bla bla…a kad cura/žena ostane trudna onda ostane i bez posla…ja bi takve automatizmom kažnjavala takvim kaznama da bi se rh izvukla iz krize jako brzo…pitam se što bi ti ljudi rekli da se njihovoj ženi,kćeri,njima tako napravi….ma fuj…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Radila sam do ulaska u 6. mj trudnoce jer sam se tada pocela otvarati i zavrsila na strogom mirovanju. Radila bih duze da sam smjela.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.