Pupčana vrpca oko vrata bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozz
    Trudna sam 17 + 1,danas sam bila na kontroli,gledali smo 3D,ali ono što sam primjetila (dokt.nije spominjala,dok nisam pitala) je pupčana vrpca oko vrata.Sledila sam se kad sam ju vidjela oko vrata 😲😲
    Gin.kaže da je to normalno u trudnoći i da se sve do poroda ne obraća pozornost na to…ali slika na ultrazvuku mi ne izlazi iz glave.
    Ima tko iskustva s tim?
    Da li da se brinem ili?
    Tnx

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Mrva2015

    Pozz
    Trudna sam 17 + 1,danas sam bila na kontroli,gledali smo 3D,ali ono što sam primjetila (dokt.nije spominjala,dok nisam pitala) je pupčana vrpca oko vrata.Sledila sam se kad sam ju vidjela oko vrata 😲😲
    Gin.kaže da je to normalno u trudnoći i da se sve do poroda ne obraća pozornost na to…ali slika na ultrazvuku mi ne izlazi iz glave.
    Ima tko iskustva s tim?
    Da li da se brinem ili?
    Tnx


    Ja san to imala u sve tri trudnoce..Evo da te utjesim ..rodile se s omotanom pupcanom oko vrata i to tri put zapetljana..pratilo se zadnja dva mj.jer su ctg bili malo losiji pa san ranije i krenula s njima i do kraja isla jakooo cesto..ali evo sve proslo bez ikakvog problema..to je cesto ne brini…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mrva2015

    Mrva2015

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Uf,dobro je…hvala na utjehi! 😊  Bome,prolaziti to 3x nije lako 🤨
    Do sada nitko to nije spominjao,a nije da mi nije prošlo kroz glavu…
    Samo sam cijela na iglama sada kako ce biti na slijedecoj kontroli.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.