Pupak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Mary


    Nama je isto tako bilo sasušene krvi kad je pupkić otpao i tek sada s mjesec dana je potpuno zarastao. Patronažna je rekla da je to sve ok i da pošpricam octeniseptom i maknem krv štapićem za uši. Ja sam nakon toga još stavljala malo tyrosura na ranicu. Na kraju je skroz lijepo zaraslo.

    Super,znaci da ni ja nemam razloga za brigu.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma ne sve je ok,samo čisti i pazi da se pretjerano ne moči kod kupanja

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ma ne sve je ok,samo čisti i pazi da se pretjerano ne moči kod kupanja

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Nalah


    Ma ne sve je ok,samo čisti i pazi da se pretjerano ne moči kod kupanja

    To i radim.cistim sa octaniseptom a poslije kupanja sam 3x posusila pupak.doduse do sad smo imali samo jedno pravo kupanje.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1448

    Prijavi adminu

    A znam kako ti je…ja sam bila sva u panici zbog te krvi, odmah zvala patronažnu ko da je smak svijeta. Samo joj nastavi čistiti i sve će biti ok. Ja sam svoju curu prala na suho dok je pupak još krvario. U kadici se kupamo tek desetak dana, ali još uvijek pazim da pupkić dobro osušim.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Mary


    A znam kako ti je…ja sam bila sva u panici zbog te krvi, odmah zvala patronažnu ko da je smak svijeta. Samo joj nastavi čistiti i sve će biti ok. Ja sam svoju curu prala na suho dok je pupak još krvario. U kadici se kupamo tek desetak dana, ali još uvijek pazim da pupkić dobro osušim.

    Ja sam krenula zvat patronaznu ali sam odustala jer mi nije bas simpatična,radije sam tu prvo pitala

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mi imamo veselje s pupkom. Naime u bolnici ga je doktor otkinuo, doslovno. Krvario je…

    Trenutna situacija je da bebi od 10 dana, u pupku stoji krasta. mene strah tu krastu od zakorene krvi otkinut da nebi bilo puno krvi. Nekako je brisem i  brisem gazicom i octaniseptom ali ne obrisem je do kraja, i uvijek iznova se stvori dodatne krvi. Sto da radim?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1448

    Prijavi adminu

    Lollypoop a da pozoveš patronažnu da ti ga očisti ako te strah? Ja sam je zvala kad se nama tako skorila krv i ona je to sve lijepo sredila.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Mary36


    Lollypoop a da pozoveš patronažnu da ti ga očisti ako te strah? Ja sam je zvala kad se nama tako skorila krv i ona je to sve lijepo sredila.

    Bila je patronazna, ocistila ga i opet isto..

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Danas mu je jos veca krasta i jos vise krvi, cak i svjeze!!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.