Pupak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dada44

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    vjerojatno ste stavili ona kristalna zrnca sto se dodaju u vodu kad djeca imaju vod.kozice,djeluje antibakterijski i isusuje ranice,i ja sam zaboravila ime,zrnca su tamnoplave boje u maloj bocici bude.

  • dada44

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    da obavezno je.Pa neznam,ja sam iz Vinkovaca i sa 4 djece nikad nijedno lose iskustvo s njima nisam imala a 3 patronazne su mi se promjenile.Sa 2 najmladje klinke su mi 1 ili 2put dosle i to samo prvih dana i od tada ih nema,samo bi ostavile broj u slucaju da imam kakvih pitanja isl…

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Nama je otpao pupka deseti dan,ali me muci sto na vrhu ima zasusene krvi.neznam je li to normalno ili se zarastanje zakompliciralo?
    Curka sad ima 15dana

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Jesi probala to dignut stapicem za usi? Pospricaj octaniseptom ako ga imas i probaj to dignut. Ako okolo pupka koza nije crvena i izgleda normalno nebi trebalo bit inficirano. Vjerovatno je osta mali komadic jos u pupku. Ne boj se samo pokusaj to otklonit, ako ide ide, nemoj na silu

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam mu čistila pupak kasnije s štapićem namočenim u ulje. Isto je još neko vrijeme imao kao neku krasticu. U biti, još uvijek mu počistim pupkić pupkić poslije kupanja. Ulje će polako skinuti tu krasticu 

  • Avatar Tonka18

    Tonka18

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    I nama je bilo krvi pa nam je pedijatar reka da to nema veze da još stavljamo sprej i gazu preko da je bitno da ne teće krv iz toga

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Naspricam to sa octaniseptom ali me svaki dan dočeka nova krastica.pupak izgleda normalno,nije niti crveno niti oteceno.
    Očito nije nist zabrinjavajuće ali mi je prva beba pa me svega strah

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Jeli to izgleda kao komadic pupkovine jos da je osta ili? Jel ispupceno ili?

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Ne,izgleda  normalno kako pupak izgleda kod male bebe,nema ostataka pupkovine.samo sto na dijelu koji se sad okreće prema unutra ima mala krvava krastica.
    Jooooi,neznam kak bi to bolje opisala

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1427

    Prijavi adminu

    Nama je isto tako bilo sasušene krvi kad je pupkić otpao i tek sada s mjesec dana je potpuno zarastao. Patronažna je rekla da je to sve ok i da pošpricam octeniseptom i maknem krv štapićem za uši. Ja sam nakon toga još stavljala malo tyrosura na ranicu. Na kraju je skroz lijepo zaraslo.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.