Prvi Božić s bebom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Drage mame, sto planirate za prvi bebin Bozic? Planirate li neke zajednicke aktivnosti za blagdane? Sto pokloniti bebi za Bozic? Kako zastititi bozicno drvce od malih puzavaca da ne zavrsi na podu?  
    Mame koje imate vecu djecu dobrodosla su vasa iskustva prvog Bozica! 

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    mi imamo umjetni bor, ili u tegli, žao mi ovih pravih da trunu, za tih par dana, ugl pošto su to manje dimenzije stoji mi tj stajao bude na povišenom i ne može nitko do njih.. stariji bude dobio igračaka tonu, od baka, teta itd itd pa mi doma uzmemo kaj baš jako želi, evo čita već danima kataloge sa ponudom igračaka hahaha, a mlađi isto tako ali nekaj ću mu uzet i kaj mu treba, kaj mu fali, znam da od drugih dobiju igračke, a od nas onda nešto korisno :) nadamo se snijegu jel, kao i većina sanjkanje, grudanje itd itd jedva čekaaammmmmm

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga mum_to_be, možda vam mogu pomoći ovi članci:

    https://klokanica.24sata.hr/beba/zabava-s-bebom/prvi-blagdani-s-bebom-2311 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/specijal/obiteljski-blagdani/kako-s-najmladima-slaviti-blagdane-1013 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Joj..tema je preslatka  Moja će imati tek tri mjeseca i ničeg neće bit svjesna, al se ja baš veselim našem prvom zajedničkom Božiću 

    [lilypie.com]

  • Avatar mum_to_be

    mum_to_be

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Klokanica

    Hvala! No iskustva i planovi drugih me najvise zanimaju! ;)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Mi se jako veselimo prvom Božiću. Planiramo imati bor u tegli i onda ga nakon Božića posaditi kao bor koji će L i nas sječati na naš prvi zajednički Božić! Smišljam već koje kolačiće ću peći, a kuglice inače sama napravim pa ću ove godine još nešto zgodno smisliti i dodati. Mi čemo imati dvostruku zabavu s borom s obzirom da imamo i macu koja nam uvijek napravi dar mar od njega. Poklon još nismo smislili, a mislimo što više biti doma svi skupa zajedno i uživati. Muž ima rođendan na Božić pa možda padne i torta.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Nama nece biti prvi vec drugi zajednicki Bozic al ovom se vise veselim jer ce malac imati 13 mjeseci i vise kuzi i razumije …prosli bozic je imao malo vise od mj dana i grceve pa nam je bozic prosao u grcenju ,plakanju i nunanju bebaca ..jedva cekam ove blagdane bas se veselim 

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    I ja se strasno veselim nasem prvom Bozicu i planiram poslikati svaki trenutak. :-) I inace sam freak za Bozicem, ali ovaj s mojom princezom ce biti poseban.
    Ona ce vjerojatno samo zadovljeno gledati bozicne lampice. <3

    Svake godine radim gingerbread cookies pa cu i ove. Slijedece godine ce mi malena i “pomagati”. :-)



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Jooooj i ja se veselim prvom Bozicu. Moja N ce imat 5 ipo miseci. Danima razmisljan sta cu joj kupit, vjerojatno neku igracku i nesto sta ce joj bit potrebno.
    Kupila sam joj Bozicni komplet pa cemo se slikavat na Bozicno jutro a navecer obavezno na Bozicni sajam na splitku rivu a bude li srece mozda odemo i negdi na snig cak sam joj i skafander kupila.
    Bor ce bit crveno zlatni i kupit cu neku veliku kuglu i ukrasit je i napisat nesto u smislu “Nas prvi Bozic”. Bas se veseliiiim


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Filotea

    Filotea

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    I mi see veselimo nasem prvom zajednickom Bozicu s nasom M. A ona ce imati isto tada 5 i pol mj. I vjerojatno cemo joj kupiti nesto od robice sto ce joj trebati i neku igrackicu primjerenu njenoj dobi. Veeelimo se blagdanima 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.