Proljetne bebe 2025. 🦋🍀🐣🌤️🥰🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Cure bila sam danas na prvom pregledu. Po zadnjoj M trudnoca je 6+6, a po UZV 5+6. Dakle sedmica manje. Vidi se gestacijska, zumanjcana i kao sjenica ploda, ne vidi se bas jasno. Isto tako otkucaji se "naziru" kako je doktorica rekla, tacno sam i ja vidjela kako titra ali bas jedva vidljivo. Kaze da je premala trudnoca da se nesto vise vidi. Rekla je da mi nece reci ni da je dobro ni da nije. Kontrola za dve sedmice. Recite mi kad ste vi najranije culi otkucaje? 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1417

    Prijavi adminu

    Mašnica_22

    Cure bila sam danas na prvom pregledu. Po zadnjoj M trudnoca je 6+6, a po UZV 5+6. Dakle sedmica manje. Vidi se gestacijska, zumanjcana i kao sjenica ploda, ne vidi se bas jasno. Isto tako otkucaji se "naziru" kako je doktorica rekla, tacno sam i ja vidjela kako titra ali bas jedva vidljivo. Kaze da je premala trudnoca da se nesto vise vidi. Rekla je da mi nece reci ni da je dobro ni da nije. Kontrola za dve sedmice. Recite mi kad ste vi najranije culi otkucaje?

    Ja sam prvi pregled imala 6+3 i bili su otkucaji, sretno, mislim da je rano jos kod tebe i da ce na iducem bit ok😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan🩵

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Mašnica, mislim da kažu nakon što prođe 6 tjedan da se srce čuje, za dva tjedna bi ti se trebalo čuti😊


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Mašnica_22

    Cure bila sam danas na prvom pregledu. Po zadnjoj M trudnoca je 6+6, a po UZV 5+6. Dakle sedmica manje. Vidi se gestacijska, zumanjcana i kao sjenica ploda, ne vidi se bas jasno. Isto tako otkucaji se "naziru" kako je doktorica rekla, tacno sam i ja vidjela kako titra ali bas jedva vidljivo. Kaze da je premala trudnoca da se nesto vise vidi. Rekla je da mi nece reci ni da je dobro ni da nije. Kontrola za dve sedmice. Recite mi kad ste vi najranije culi otkucaje?

    Vrlo vjerojatno si imala kasnu ovulaciju. Za tjedan dana bi se sve jasno trebalo vidjet i cut. Nemoj se brinuti.

  • Moina

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Hrj cure, ja se pakiram i idemo sa mora doma danas. Veselim se povratku u rutinu. Mala u ponedjeljak ide opet u vrtic a ja na posao (vjerojatno cu od doma radit).
    Znaci javila mi se opet bol u grudima jaka ali i stalno imam osjecaj ko da cu dobit menstruaciju. A i idem po 3 puta na wc iako ne jerem skoro nista jer sama pomisao na hranu mi je odbojna. A ako nesto stavim u usta ne mogu se natjerat pozvalat i progutat, pljunem. Ne znam kako sam ja sa kilama al kaze muz da izgledam suho 🤦🏼‍♀️
    Jednostavno ne mogu nista jesti.

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Hej cure dugo se nisam javila bila sam nešto bolesna ali evo i mene. Jučer obavili pregled i dobro smo. Qualified koji sam radila je dobar i imat ćemo dečkića 😊😊

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Avatar blondie

    blondie

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nara-Nara

    Ako sam dobro shvatila, iznos komplikacija se računa u prosjek plaća na temelju kojih se računa rodiljna naknada. Pa ti na taj način ruši iznos koji bi kasnije dobila. Tipa imala si 5 mj 1500 eura plaću i mjesec dana samo 550eur naknadu, pa ti je prosjek toga rodiljna naknada.
    Ako ostanes na komplikacijama do rodiljnog, onda ti ulazi samo tvoja plaća prije komplikacija u izračun, dakle punih 1500 eur, a ova naknada od 500nešto se zanemaruje. Tako je bar bilo prije 2 godine. Nek me ispravi netko ako sam krivo napisala

    Još uvijek je tako. Ja sam na komplikacijama do rodiljnog i rekli su mi da komplikacije ne ulaze u izracun rodiljnog

    👩🏼 30 god adenomioza, PCOS
    👦🏼 37 god nalazi uredni
    Pokušavamo 4 god
    Prvi pregled Petrova 11 mj 22
    Od 4 mj 23 stimulacija ovulacije i planiranje odnosa
    23.4 aspiracija, freeze al
    29.4 4 blastice sve❄️❄️❄️
    ⏳ 18.6 transfer jedne ❄️ blastice 6 dpt + test
    27.6 beta 206,7 29.6 beta 392.1 beta 1.7 997.3
    11.7 prvi UZV ❤️ 31.7 drugi UZV ❤️
    22.8 Qualified low risk it’s a boy 💙💙💙

  • Mašnica_22

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure na podrsci ❤️ divne ste. Cekamo dvije sedmice i nadamo se srceku. 

    👱‍♀️27 PCOS 🧔27 normo
    Ovulacije potvrdjene
    💊 Novalac prenatal
    11/22 missed ab.
    2/23 IUI ❌
    4/23 IUI ➕
    A. 🧸👣

  • Avatar AriBari

    AriBari

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Moina sretan put, još malo i mučnine će prestati.
    Blonide baš lijepo čestitam😊
    Mašnica samo hrabro, vjerujem da će sve biti ok.


    👧🏼 35 g.👨37 g.👨‍👩‍👧2021
    RhD senzibilizirana🩸titar 7tj-1:4➡️titar 11tj-1:8(1:4)➡️Nifty uredan💜curka➡️titar 14 tj Petrova(1:2)

  • Avatar žuži1808

    žuži1808

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Mašnica ja otkucaje jos nisam cula a 14+3 sam, sljedeći tjedan imam pregled pa cemo vidjeti sta bude na tom pregledu.. nebrinem oko toga,moju trudnocu vodi ginekologinja koja je i "babica" u bolnici,cim vidi da nešto nije u redu odmah šalje u bolnicu na pregled..
    Zadnjih par dana se ni ja nejavljam,jako me muce hormoni,bas sam luda,nekako iz nicega vidim i napravim problem, stalno mi se place,imam strasne glavobolje,maternica se siri pa me boli pri dnu stomaka, imam nesanice i tako,bas sam bez volje oko bilo cega, valjda bude i to proslo.. ugl,cestitam novim trudnicama i svima vama zelim mirnu i sretnu trudnocu..

    👩🏼 2012.
    👨🏼2015.
    🧔‍♂️🫶👩 2022.
    🧔‍♂️27
    👩32
    ➕❤️ 24.6.24'

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.