Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    regica123

    MiniGirl koliko imas godina? Meni je seka evo trudna s 42, nikad nije kasno ako zelis 3 💗❤
    Meni dosao dragi s broda..i ne znam je li zato ili sta, ali evo ona veceras nije do 2 ujutro tila zaspat, shooooow 🤯 premori se, uff, satrala nas je
    I ono sta sam mislila da ce svaki cas prohodat, mislim da je ipak preoprezna i da nece bas jos tako skoro…vidim da moze stajat sama (nekad glumim da je drzim, a ne drzim i stoji), a cim se maknem baca se na mene i odma je panika opere..tako daa…a uz giralicu prohoda cilu kucu 😂
    Marijakad se vracas na posao?


    Zato valjda nije zaspala, osjete da se nesto dogadja. Nadam se da ce ovu noc biti bolje 🤞 
    Ma brzo ce ona, cim vidi da je sigurnija samo ce se pustiti i napravit prve korake
    Zvat cu seficu iduci tjedan, imam jos nesto pretproslog godisnjeg i cijeli prosli, tako da negdje u 6.mj se vracam

    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Marija malo je bolje, ali je isto trajalo uspavljivanje… Kakvi ste vi sa hodanjem? Moja bi samo gurala stolice, guralicu..ma sve cega se dohvati.
    Btw meni je plan za sada krajem 6.mj se vratiti na posao.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Vidim da se svi tu negdje vraćamo na posao. I ja sa 1.7 negdje, kad potrošio godisnji do kraja. 
    Kako će te sa bebama kad krenete raditi? Moj muž ce uzet porodiljni 2 mj i biti dok ne krene u jaslice. 🫠

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Potrošim *

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Regica bitno da ide na bolje. Da i moja to radi, vidim da je sve spretnija na nogama, tako da je pitanje dana kad ce se pustiti i napravit prve korake 
    Anrol moja mama je u mirovini pa ce ju pricuvati do vrtica ta 3 mjeseca

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Regicabitno da ide na bolje. Da i moja to radi, vidim da je sve spretnija na nogama, tako da je pitanje dana kad ce se pustiti i napravit prve korake
    Anrol moja mama je u mirovini pa ce ju pricuvati do vrtica ta 3 mjeseca


    Bravo za bebice.. još malo i bit će hodalice male..
    Super je to pa će uskočiti 🫢

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Mi cemo se snac prva 3mj (ja stari/novi godisnji, svekrva, moja mama itd), a onda ide kod neke tete cuvalice koja cuva 3 djece njene dobi..super mi je i za socijalizaciju, a opet nije vrtic da je puno djece nego im se moze posvetiti.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    regica123

    MiniGirl koliko imas godina? Meni je seka evo trudna s 42, nikad nije kasno ako zelis 3 💗❤
    Meni dosao dragi s broda..i ne znam je li zato ili sta, ali evo ona veceras nije do 2 ujutro tila zaspat, shooooow 🤯 premori se, uff, satrala nas je
    I ono sta sam mislila da ce svaki cas prohodat, mislim da je ipak preoprezna i da nece bas jos tako skoro…vidim da moze stajat sama (nekad glumim da je drzim, a ne drzim i stoji), a cim se maknem baca se na mene i odma je panika opere..tako daa…a uz giralicu prohoda cilu kucu 😂
    Marijakad se vracas na posao?


    A 31, ali nam je dugo trebalo da ostanem trudna pa ne znam koliko će sad trajat s drugim. 
    Kako ste došli do tete čuvalice? Treba li kod nje ići svaki dan kao u vrtić ili po dogovoru i kako se to onda plaća?

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    MiniGirl kolegici s prvim djetetom 4 godine trrbalo, s drugim ostala nakon 2 mj od pokusavanja 🙈🙈
    A to je neka daljnja rodica od tetka, ali znaju je da je ok cura…dolazit ce kod nje, 9 sati dnevno radni dan..nije jeftino, ali s obzirom koliko su druge cuvalice trazilo je..ukljucena je i hrana, ona im i kuha. Jedino nisam pitala kako ide sa spavanjem, hmmm..sto je s ovim bebama koje su teske za zaspat 😂😫 mi vec par noci ono, uzas teski..jel opet neki skok u pitanju pitam se 😅

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Kako je Akane? 
    Kome je uskoro rođendan od bebica? Marija evo i vašeg još malo 🥳 
    Mi smo ponovo na antb. 4 dana temp, nos zastopan, kašalj, laringitis. 😵‍💫

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.