Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Akane super da ne trebate kacigu! Joj da tantrumi, moja je vec pocela, to je takav krik kad za nesto kazem ne, ali ne popustam, neki red se mora znati.
    Boobamaza i Rose da, slazem se da ne treba cipelice dok prohoda, rekla je terapeutica da joj stavim tu i tamo dok se odize da ne moze na prste, strah me kad prohoda da ne bude po prstima hodala 🤷🏼‍♀️ Rose bravo za hodanje 🥳 cim ce mu izbiti zubic ce se popraviti spavanje, drzim fige!
    Ja sam eto na iglama sve vise i vise, priblizava se subota i krstenje, a u nedjelju veliki 1. 🙈


    Mi imamo ciciban papuče i super su nam jer su u kuci svuda plocice i sada kamo je prijelaz znaju biti hladne, i lakše joj je ustajat i hodati. 
     S tim da ustaje iz cucnja i drži ravnotežu ne dize se bas uz namjestaj. 
    Sretan vam prvi rockas i svima koji će slaviti uskoro. 🥳

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Rose hvala! 😘
    Anrol mi isto imamo ciciban. Woow dize se iz cucnja, onda ce ubrzo i hodati 😊 kolko je tvoja sad? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Rose hvala! 😘
    Anrol mi isto imamo ciciban. Woow dize se iz cucnja, onda ce ubrzo i hodati 😊 kolko je tvoja sad?


    Isto nije volila  u početku, skidala je čičak i stavljala u usta, ali naviknula se ,zna da ih mora imati, i za van presvlacimo u druge.
    Moja je jučer napunila 11, tvoja će godinu za tjedan dana ako sam dobro shvatila. 🥰 
    Ma da,mogla bi možda do 1.rodendana. 
    Sve je svladala u mjesec dana, posjela se ( vec sam se pocela malo brinuti zasto ne krece sjediti sama) , propuzala, digla se na noge i evo čekam da krene hodati. 

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Rose hvala! 😘
    Anrol mi isto imamo ciciban. Woow dize se iz cucnja, onda ce ubrzo i hodati 😊 kolko je tvoja sad?


    Odete slaviti rođendan? 
    Mi odlučili među nama samo tortu napraviti,balone,i nekako da taj dan bude njoj poseban,obilježiti za uspomenu, i nemam puno stresa oko spremanja svega 🤣

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Anrol ma hoce ona brzo hodati hehe. U nedjelju ce napuniti godinu dana, bit ce samo uzi krug obitelji i krsni kumovi, a krstenje dan prije, to ce biti malo sira obitelj, oko 50-tak nas bude 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Anrol ma hoce ona brzo hodati hehe. U nedjelju ce napuniti godinu dana, bit ce samo uzi krug obitelji i krsni kumovi, a krstenje dan prije, to ce biti malo sira obitelj, oko 50-tak nas bude 🙈


    Pa dobro, nije strašno tak, bit će to sve dobro, nije više mala beba pa je lakše m. Bar meni..  300 puta ako me se pita haha 
    Sretno 🥳🥰

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    anroL1

    Marija_94

    Anrol ma hoce ona brzo hodati hehe. U nedjelju ce napuniti godinu dana, bit ce samo uzi krug obitelji i krsni kumovi, a krstenje dan prije, to ce biti malo sira obitelj, oko 50-tak nas bude 🙈

    Pa dobro, nije strašno tak, bit će to sve dobro, nije više mala beba pa je lakše m. Bar meni.. 300 puta ako me se pita haha
    Sretno 🥳🥰


    Da, to se slazem. Zato smo i htjeli krstenje dok je veca i svjesnija svega oko sebe, inace je super i nezahtjevna beba, ali mislim da polako skok kuca na vrata, slabije spava i malo je nervoznija 🫣
    Hvala ti 🥰

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Slazem se. Mi rijesili krstenje dok je ima 4 mj, a kasnije kad je veca jos je bolje. 
    Jedino ako je zubici zezaju. 
    Moja dobila 3 zubica odjednom.. 🙆🏼‍♀️

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Od početka sam jednostavno osjećala da nešto nije ok, jednostavno sam znala iako su me svi uvjeravali u suprotno. Stalno sam naglašavala doktorima kako ima izbočeno čelo i da to nije normalno u našoj obitelji jer nitko to nema. Ona je 3x pregledana od strane neuropedijatra, 3x oftamolog, 4x fizijatar, 2x kardiolog, 10tak puta bili u pedijatrice, genetičar i 2x kod metaboličara i 2tj ležali u bolnici i NITKO nije uočio da ona ima srasle kosti ljubanje, tj da su joj kosti na čelu prerano srasle (metopička kraniosinostoza).

    Otišla sam na kontrolni pregled genetičarke nakon uredne mikroarray nalazae i prvo što je rekla bilo je “aha, ona se prati zbog kraniodinostoze, ali dobro, ona se uredno razvija” na što sam ja zastala i rekla ne, vec zbog brazde i zastoja rasta u trbuhu i odtala ŠOKIRANA. Prvo ni ona nije uočila to na prvom pregledu, a to je nešto što je toooliko očito i neurokirurgu koji je danas poslao na hitnu operaciju u ZG nije jasno kako to nitko nije uočio, u šoku je. Bila sam preporučila neuropedijatricu Tomašević, a sad kažem jedno veliko NE. Dakle, ne možemo vjerovati da su doktori toliko neoprezni o da još uz naše navođenje da dijete ima neprirodno izbočeno čelo koje nitko u obitelji nema oni nisu nju slali na CT… Tužit ću bolnicu, ali prije svega mi je sad najvažnije da ona bude dobro. Slali su sada na analizu još neke gene koji idu baš s tim zarastanjem. Ne mogu vam opisati kako se osjecam osim da znam da MAJČINSKI INSTIKT NIKAD NE VARA!
    Srecom, ona se stvarno uredno razvija (i to su naveli kao opravdanje za propust), ali svejedno se jako brinem hoće li ovo utjecati na daljnji razvoj. Sutra idemo privatno kod dr. Meštrović, a u ned za ZG kod neurokirurga dogovoriti operaciju.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Da odgovorim na neka pitanja, sorry cure van sebe sam…
    Podlogu za plažu neku skroz bezveze, više kao neki oogromni ručnik. 
    Boobamaza jako mi je drago fa si se javila! Super za ročkaš, a za viroze, bitno da je sve ok!
    Akane jako mi je drago da ne treba kacigu.
    Marija ja isto cipelice što više izbjegavam .
    Rose cestitke na prohodavanju!!
    I da, ja nju od starta tuširam, više ne znam tko je pisao o tome. Preporuča se više zbog njenih urinarnih infekcija, a i lakše je. Kupila sam od starta ono di se beba stavi za tuširanje, a sad neku biciklicu za tuš.

    E da, što se tice napretka njenog, da ne govorim samo loše …ona govori mama i tata, iako nekako ne znam ni sama je li govori smisleno ili eto tako, nekad smisleno kaze, a nekad bezveze, ali zna tko je tata i tko je mama, tko je koji pas haha. .ali zna baaaš dosta toga.   Zna pokazati uho, draga curica, kako guza prdi pa kaže prrr, dati pusu, mahati pa pa, dati 5, dati mir mir, dati 5, raditi sama ‘ku ku’, mahati glavom na ne lijevo desno i na da gore dole, pokazuje stalno nešto, kad čuje psa kaže ‘vau vau’, počela je one kolute slagat (iako ne po veličini), hrani bebu stalno i mene, radi tu i tamo neki korak sama pa čučne, baš se boji…i novost da je jaaaako vezana uz mene, ne mogu se maknit od nje ..i dosta je nervozna zadnje vrijeme pa znamo upalit ententiniće, ali sam i sama ljuta na sebe sto joj to palimo, ali nekad ne znam kako je smirit, a na to odmah krene plesat

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.