Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamice! Evo me 😅
    Pratim vas, ne stižem baš pisat, nenaspavana sam, malac se počeo dizat na noge, izlaze mu ti zubići. Stalno imam neke goste u kući, pa je non stop neko čiščenje i pečenje kolača, svega mi više dosta.  

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Iii poslala post prije nego sam završila 😅
    Idemo u petak na pregled, morat ćemo staviti kacigu za korekciju glavice, jer mu se glavica nije baš ispravila. Mislila sam da će se to ispravit kako ga ja namještam na spavanju, ali ipak nije. Malo je sad i kasno, ali još se da. 
    Povratak na posao je tek najesen kad limač krene u jaslice. Radit ću 4h, uzela sam si tu opciju, jer mi jenrealno neophodna za funkcioniranje, obzirom da mi nema tko uskočit kad zatreba. Uz još svoj ured, i troje djece, neda mi se još u uredu crnčit 8h 🫣
    Rose, šaljem vam puse ozdravilice 😘

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Akane

    Iii poslala post prije nego sam završila 😅
    Idemo u petak na pregled, morat ćemo staviti kacigu za korekciju glavice, jer mu se glavica nije baš ispravila. Mislila sam da će se to ispravit kako ga ja namještam na spavanju, ali ipak nije. Malo je sad i kasno, ali još se da.
    Povratak na posao je tek najesen kad limač krene u jaslice. Radit ću 4h, uzela sam si tu opciju, jer mi jenrealno neophodna za funkcioniranje, obzirom da mi nema tko uskočit kad zatreba. Uz još svoj ured, i troje djece, neda mi se još u uredu crnčit 8h 🫣
    Rose, šaljem vam puse ozdravilice 😘

    Sorry ako si pisala, možda mi je promaklo, sto je s glavicom? Jel bi to trebali stavljati tokom cijelog dana ili noću? 
    Znaci i dalje nenaspavanost 😬 zbilja, kako tvoj malac s imunitetom s obzirom da imaš dvoje većih? Jel pokupi sve šta i oni ili je dobar? Jel dajete sto za imunitet? Možda smo i pričali o tome, ali mi je mozak kaša pa ne zamjerite. 
    Hvala na pusama 😘😘

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Rose ajoooj pa opet? Zelim da cim prije ozdravi 🤞🫶
    Joj u tolkom sam stresu, dan prije prvog rockasa imamo i krstitke tako da ce biti ful taj zadnji vikend u 4.mj. 🙈
    Akane drzim fige da ne treba dugo nosit kacigu i da se cim prije ispravi! Jel to torticolis ili? Nisam zapamtila jel si rekla prije..

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Rose ajoooj pa opet? Zelim da cim prije ozdravi 🤞🫶
    Joj u tolkom sam stresu, dan prije prvog rockasa imamo i krstitke tako da ce biti ful taj zadnji vikend u 4.mj. 🙈
    Akane drzim fige da ne treba dugo nosit kacigu i da se cim prije ispravi! Jel to torticolis ili? Nisam zapamtila jel si rekla prije..

    A sve kupi od starijih, uvijek nešto kruži 😵‍💫 
    A joj, vjerujem ti, nek prođe sve kako si zaplanirala 🤞🏻

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Ima malo zaležanu glavicu. To se čak i ne vidi s profila, nego “tlocrtno” 😅 kad se gleda od gore prema dolje, vidi se da nije baš simetrično. Kaciga se nosi 23h dnevno 🥴
    Vidjet ćemo što će nam reć u petak. 
    Imunitet, za sad HB nismo baš nešto bolesni. Moji su vrtićke boleštine odradili, pa su sad u školi mirniji. Nekad se zalome periodi da znaju imat neke virozice, ali zapravo sve to bude lagano. Mi smo tu na zraku i prostoru, pa dečki puno vremema provedu vani. Bebaču ne dajem ništa za imunitet, još uvijek dojimo iako to sad više ne pruža imunološku zaštitu. Isto odradimo barem dvije šetnje na svježem zraku. Krenut će sad cirkus kad krene u jaslice pa kad tamo svi sve poližu i natope šmrkljima 😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Rose hvala ti 😊
    Akane javi sta ce reci u petak. Joj da, to kad krenu u jaslice valjda cemo vise biti doma s klincima nego raditi 🤪

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Rose nadam se da ste ozdravili! Bas se samo nadovezuje jedno na drugo :/
    Ja sam i dalje sva u pelenama. Dakle babylove 5 pelene gaćice su mi se pokazale odlične, a mislim da je babylove 4 obične bio neki fuš paket jer sam skužila na peleni da se baš vanjski sloj potrga. Hvala vam na savjetima!
    E sad stiže ljeto. Kakve podloge uzimate na plažu za bebe?
    Akane nadam se da ćete što kraće morat nosit kacigu, ako ćete morati. Meni je muka bila od remencica.

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Akane javi sto kažu na pregledu🤞🏻
    Super da niste boležljivi, a da ovo za jaslice… 🙈🙈 
    Moj je svaku virozu od starijih odradio do sad, valjda ce mu malo očvrsnuti imunitet nakon svega 😄 
    Mini, evo bez temp smo nekoliko dana, još smrkljavi, izvlačimo i inhaliramo se, ali ide na bolje. Do nedjelje pije antb. Izlazimo vani, na zraku smo dosta i inače. 
    Lako moguće za pelene, bitno da si našla koje joj odgovaraju. 
    Sto se tiče podloga, nisam inače ništa uzimala. Do sad sam s ovih dvoje prošla bez podloga. Rucnici, krema, šešir,pelene za kupanje,  hrana, voda, kantice, lopatice, fredov kolut i gas. Plaza su normalni kamenčići, nije pješčana niti beton. 
    Ne volim gužve na plaži pa prakticiram ići ujutro s njima, do sad bih s njih dvoje išla od 8-8:30 do pola 11/11. Ove godine se radujem i malcu s nama, prošle je bio premali. I onda eventualno kako koji dan predvecer odemo s tatom kad dođe s posla.

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Hej cure sta ima kod vas?
    Jel imala koja slicnu situaciju, moja curka nema sanse obut papuce/cipelice, to je takva dernjava i trese se. Zbilja ne kuzim zasto.. a trebamo ih nosit tu i tamo jer dosta stoji na prstima kad je bosa

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.