Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Marija budi se kad ima samo taj jedan 🤷🏻‍♀️ kad dodam drugi kratki bude bolje, ko ce znat vise.
    E da, i ja se divim vama curama s vise djece, mada i ja jednog dana zelim biti na vasem mjestu, jedno dijete je premalo 🙈
    Sretan Uskrs svima 🥰🐣

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    regica123

    Marija budi se kad ima samo taj jedan 🤷🏻‍♀️ kad dodam drugi kratki bude bolje, ko ce znat vise.
    E da, i ja se divim vama curama s vise djece, mada i ja jednog dana zelim biti na vasem mjestu, jedno dijete je premalo 🙈
    Sretan Uskrs svima 🥰🐣


    Pa dobro, onda mozes jos neko vrijeme zadrzati taj kratki spavanac. Moja se sad budi u 7:45 otkad se promjenilo vrijeme pa su i spavanci kasnije, nadam se da ce se izregulirati za par dana 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    regica123

    Marija budi se kad ima samo taj jedan 🤷🏻‍♀️ kad dodam drugi kratki bude bolje, ko ce znat vise.
    E da, i ja se divim vama curama s vise djece, mada i ja jednog dana zelim biti na vasem mjestu, jedno dijete je premalo 🙈
    Sretan Uskrs svima 🥰🐣


    Jedno je premalo? XD Jel već planirate dalje ili ne još?
    Moja se budi oko 6 ujutro. Kad se sat pomaknuo se probudila u 7 XD al je navečer onda bilo frkovito jer nije htjela spavat prije 20:30 i budila se.  Jel se vasi preznoje dok spavaju? Mi nikako pogodit da ju obucemo ok za spavanje. Muz misli stalno da joj je hladno, a ja ju previse razgolitim.

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    regica123

    Marija budi se kad ima samo taj jedan 🤷🏻‍♀️ kad dodam drugi kratki bude bolje, ko ce znat vise.
    E da, i ja se divim vama curama s vise djece, mada i ja jednog dana zelim biti na vasem mjestu, jedno dijete je premalo 🙈
    Sretan Uskrs svima 🥰🐣

    Jedno je premalo? XD Jel već planirate dalje ili ne još?
    Moja se budi oko 6 ujutro. Kad se sat pomaknuo se probudila u 7 XD al je navečer onda bilo frkovito jer nije htjela spavat prije 20:30 i budila se. Jel se vasi preznoje dok spavaju? Mi nikako pogodit da ju obucemo ok za spavanje. Muz misli stalno da joj je hladno, a ja ju previse razgolitim.


    Daa, sinoc sam ga presvlačila jer je bio mokar mokar… a imao je kratki bodi i tanku majicu preko, i hlačice. Ja ga pokrila dekicom laganom, u sobi je bilo 22. Njemu su leđa sva mokra bila.  Mene uvijek strah da mu nije ledeno, pa pretjerujem😬

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1408

    Prijavi adminu

    Sto se tiče sata, navečer smo se pomakli na pola 8, ujutro se probudio u pola 8. A jučer popodne je išao spavati u 12:15 do 14:15. Popodne mu je opet bilo nervozno, pokušala sam ga uspavat oko 16:00 ali nije tio, al zato nervoza na max do navečer. 😏

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    MiniGirl plan nam je dalje za jedno 2 godine 🙈 2 djeteta su mi nekako idealan broj..dabimam snage za 3 bi, ali mislim da bi to bilo previse za mene…vidit cemo, mozda se zalete blizanci 🙊
    Evo ovih dana mi je taj jedan spavankac soavala 2.5h tako da je odlicno, nije se budila osim za jest 🥳

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Sta se temperature tice..ajme nikako pogodit?.u sobi nam je 20..obucem je u laganu pidjamicu, vreca i jedna deka..djeluje mi ok

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    regica123

    Sta se temperature tice..ajme nikako pogodit?.u sobi nam je 20..obucem je u laganu pidjamicu, vreca i jedna deka..djeluje mi ok


    Meni se preznoji jadna sva. A obucemo ju u piđamicu srednju, vreća i to je to. A temperatura u sobi je 20-21. Ja bih možda i tri, ali mislim da sam već prestara, a tek sam na prvom tako da ako budu dvije, dvoje ja ću biti presretna. 

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Moja ima bodi bez rukava, pidzamicu sa stopalima i vrecu. Ne cini mi se da joj je vruce jer se ne budi, u sobi nam je izmedju 20 i 22.
    Sto se tice jos djece, mi bi dvoje. Negdje pocetkom iduce godine krecemo na drugo (sto se muza tice 😄), a ja bi jos malo pocekala, bar da neko vrijeme radim..

    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    MiniGirl koliko imas godina? Meni je seka evo trudna s 42, nikad nije kasno ako zelis 3 💗❤
    Meni dosao dragi s broda..i ne znam je li zato ili sta, ali evo ona veceras nije do 2 ujutro tila zaspat, shooooow 🤯 premori se, uff, satrala nas je
    I ono sta sam mislila da ce svaki cas prohodat, mislim da je ipak preoprezna i da nece bas jos tako skoro…vidim da moze stajat sama (nekad glumim da je drzim, a ne drzim i stoji), a cim se maknem baca se na mene i odma je panika opere..tako daa…a uz giralicu prohoda cilu kucu 😂
    Marija kad se vracas na posao?

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.