Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • boobamaza

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Regice mozes mi se javit privatno ako mozda imas br jos.

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Regice, ne mogu vjerovati, nemam komentara na ovo, UŽAS kakav propust!! 
    Baš mi je žao što vam se to dešava, stvarno ne mogu ni zamisliti kako se osjećaš, budi jaka, neka sve prođe kako treba i bez ikakvih problema i poteškoća! Mora i bit će sve dobro, vjeruj u to. 
    Javi što je rekla dr.Meštrović. Imate naše zagrljaje ♥️

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    boobamaza nazalost mijenjala mobitel i nemam više broj :/
    Rose. hvala puno na podršci

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Rekla je da se ona izvrsno psihomotorno razvija, ali da svejedno preporuča operaciju i da su joj srasle i ove kosti sastrane, ali da je bitno da mozak nije ostecen i da pliva u likvoru šta je dobro..ugl je rekla da može i ona kontaktirat tog kirurga i da je on najbolji u hrv za ovo i po njoj je operacija nužna da se ne riskira daljnji razvoj

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    regica123

    Od početka sam jednostavno osjećala da nešto nije ok, jednostavno sam znala iako su me svi uvjeravali u suprotno. Stalno sam naglašavala doktorima kako ima izbočeno čelo i da to nije normalno u našoj obitelji jer nitko to nema. Ona je 3x pregledana od strane neuropedijatra, 3x oftamolog, 4x fizijatar, 2x kardiolog, 10tak puta bili u pedijatrice, genetičar i 2x kod metaboličara i 2tj ležali u bolnici i NITKO nije uočio da ona ima srasle kosti ljubanje, tj da su joj kosti na čelu prerano srasle (metopička kraniosinostoza).

    Otišla sam na kontrolni pregled genetičarke nakon uredne mikroarray nalazae i prvo što je rekla bilo je “aha, ona se prati zbog kraniodinostoze, ali dobro, ona se uredno razvija” na što sam ja zastala i rekla ne, vec zbog brazde i zastoja rasta u trbuhu i odtala ŠOKIRANA. Prvo ni ona nije uočila to na prvom pregledu, a to je nešto što je toooliko očito i neurokirurgu koji je danas poslao na hitnu operaciju u ZG nije jasno kako to nitko nije uočio, u šoku je. Bila sam preporučila neuropedijatricu Tomašević, a sad kažem jedno veliko NE. Dakle, ne možemo vjerovati da su doktori toliko neoprezni o da još uz naše navođenje da dijete ima neprirodno izbočeno čelo koje nitko u obitelji nema oni nisu nju slali na CT… Tužit ću bolnicu, ali prije svega mi je sad najvažnije da ona bude dobro. Slali su sada na analizu još neke gene koji idu baš s tim zarastanjem. Ne mogu vam opisati kako se osjecam osim da znam da MAJČINSKI INSTIKT NIKAD NE VARA!
    Srecom, ona se stvarno uredno razvija (i to su naveli kao opravdanje za propust), ali svejedno se jako brinem hoće li ovo utjecati na daljnji razvoj. Sutra idemo privatno kod dr. Meštrović, a u ned za ZG kod neurokirurga dogovoriti operaciju.


    Nemam rijeci, uzasno je da tako “strucni” doktori nisu uocili. Zelim ti svu srecu da sve dobro prodje! 🫶

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    regica123

    Rekla je da se ona izvrsno psihomotorno razvija, ali da svejedno preporuča operaciju i da su joj srasle i ove kosti sastrane, ali da je bitno da mozak nije ostecen i da pliva u likvoru šta je dobro..ugl je rekla da može i ona kontaktirat tog kirurga i da je on najbolji u hrv za ovo i po njoj je operacija nužna da se ne riskira daljnji razvoj

    Sve će biti dobro!! ♥️🙏🏼

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.