Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    anroL1

    regica123

    anroL1 moja ce sredinom 8.mj kod neke tete cuvalice sta cuva 3djece njene dobi, isto me nekako strah kako ce to bit…
    Rose bas jucer bila na kabi sa sestrom…njen mali nikad nijebima interesa za takav tip igara, kaze da do 2.godine nije zna ubacivat te predmete…ali je s godinu ipo dana gotovo slaga recenice 🤷🏻‍♀️ tako da, ako jednu stvar dijete ne zna, ne znaci odma da je nesto, pogotovo ako su druge stvari ok

    A nema biranja, naviknuti će se valjda ko i svaka djeca, netko lakše netko teže 🤷🏼‍♀️
    Mislim da je nama teže nego njima na kraju krajeva haha
    Rose to je tako da, a mi po cijele dane sa njima i to nam hvala 🤣


    Ma ja isto vjerujem da će se naviknuti. I sigurno je nama teze nego njima i mi više dramimo oko toga, meni je uvijek u glavi a vjerujem da i većini vas da smo mi ipak njihove mame i da mi znamo nabolje za njih, kako će netko drugi znati bolje, kako će se snaći među djecom, hoće li biti otimanja, plakanja Itd. Msl sve je to normalno i u duhu odrastanja ali uvijek je onaj ? Nad glavom 🙈🙈
    Jel da hahhaha…. Bas tako

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    Rose.

    anroL1

    regica123

    anroL1 moja ce sredinom 8.mj kod neke tete cuvalice sta cuva 3djece njene dobi, isto me nekako strah kako ce to bit…
    Rose bas jucer bila na kabi sa sestrom…njen mali nikad nijebima interesa za takav tip igara, kaze da do 2.godine nije zna ubacivat te predmete…ali je s godinu ipo dana gotovo slaga recenice 🤷🏻‍♀️ tako da, ako jednu stvar dijete ne zna, ne znaci odma da je nesto, pogotovo ako su druge stvari ok

    A nema biranja, naviknuti će se valjda ko i svaka djeca, netko lakše netko teže 🤷🏼‍♀️
    Mislim da je nama teže nego njima na kraju krajeva haha
    Rose to je tako da, a mi po cijele dane sa njima i to nam hvala 🤣

    Ma ja isto vjerujem da će se naviknuti. I sigurno je nama teze nego njima i mi više dramimo oko toga, meni je uvijek u glavi a vjerujem da i većini vas da smo mi ipak njihove mame i da mi znamo nabolje za njih, kako će netko drugi znati bolje, kako će se snaći među djecom, hoće li biti otimanja, plakanja Itd. Msl sve je to normalno i u duhu odrastanja ali uvijek je onaj ? Nad glavom 🙈🙈
    Jel da hahhaha…. Bas tako


    Točno to.. 
    A i do 9 mj se beba promjeni  100 puta 🤷🏼‍♀️

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Tko je ono imao hemangiom? Zanima me pijete li sirupić i je li se smanjilo? I u kojem kbcu se liječite (ako vam nije bed napisati).

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Cure, jedno pitanje. Ko je na ad, mislite li poslije navršene godine, prijeći s broja 2 na 3? Ili nije nužno potrebno? Mi smo bili na novalac 1, od 6.mj na novalac 2, i sad je novalac 3 s okusom vanilije, ali ne znam jeli potrebno prelaziti ili možemo ostati na 2? 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    I sad bi trebao ići * 
    Nismo još probali trojku

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Pozdrav! Tko je ono imao hemangiom? Zanima me pijete li sirupić i je li se smanjilo? I u kojem kbcu se liječite (ako vam nije bed napisati).


    Mi. Nismo na sirupu, nego timalen kapi. Mažem mu 3x na dan. Smanjilo se je, ali daleko je to još od potpunog nestajanja. Recimo da je 50% otišlo. On ima na leđima, promjera nekih 3,5cm. Da je to bilo veće i jače, dobio bi bio sirup. Mi smo bili kod dr. Rešića iz Klaićeve. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Akane

    MiniGirl

    Pozdrav! Tko je ono imao hemangiom? Zanima me pijete li sirupić i je li se smanjilo? I u kojem kbcu se liječite (ako vam nije bed napisati).

    Mi. Nismo na sirupu, nego timalen kapi. Mažem mu 3x na dan. Smanjilo se je, ali daleko je to još od potpunog nestajanja. Recimo da je 50% otišlo. On ima na leđima, promjera nekih 3,5cm. Da je to bilo veće i jače, dobio bi bio sirup. Mi smo bili kod dr. Rešića iz Klaićeve.


    Uu koliko dugo mažete? Mu smo mazali ali slabo je reagiralo, a sad mi se čini da je još veće.

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Rose.

    Cure, jedno pitanje. Ko je na ad, mislite li poslije navršene godine, prijeći s broja 2 na 3? Ili nije nužno potrebno? Mi smo bili na novalac 1, od 6.mj na novalac 2, i sad je novalac 3 s okusom vanilije, ali ne znam jeli potrebno prelaziti ili možemo ostati na 2?


    Mi smo još na 1. XD
    Ja sam mislila preći s 1 na 3 kroz 2 mjeseca XD.

  • Avatar Akane

    Akane

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Počeli smo kad je imao 3mj, tako da cca 7mj. Čini mi se da sirup brže djeluje. Mažete konstantno? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Rose.

    Cure, jedno pitanje. Ko je na ad, mislite li poslije navršene godine, prijeći s broja 2 na 3? Ili nije nužno potrebno? Mi smo bili na novalac 1, od 6.mj na novalac 2, i sad je novalac 3 s okusom vanilije, ali ne znam jeli potrebno prelaziti ili možemo ostati na 2?

    Mi smo još na 1. XD
    Ja sam mislila preći s 1 na 3 kroz 2 mjeseca XD.


    Mi smo nekako po preporuci ped odmah prešli na 2 sa 6, sad sam mu uzela i jednu i drugu za svaki slučaj da ne bude tio al evo je smazao trojku 210 ml sad pred spavanje bez beda 😄

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.