Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Regice preslatko! Ja ju pokušavam potaknut da radi draga mama, tata ali samo dobijem lupanje po glavi XD
    Marija ajme presmijesno! Ne znam kako bi ostala stroga nakon toga. 
    Jeste li primjetili jos neke promjene? Npr prije je bila nekako vezana na tatu, a sad vise plače da želi meni. 

  • regica123

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Marija hahahaa presmijesno..mi smo dosli u fazu kad kazem ‘ne’ pocne plakat, posebno ako je nesto prenapeto. Do sada je prekidala radnju, ali evo danas se svaki put kad bi rekla ‘ne’ zaustavila i krenula plakat. Imam neky ladicu u kuhinji sta je voli otvarat i uviiik se ustipne i sad joj ne dam i govorim ‘ne’,ajme tu se danas rasplakala ko kisna godina kad je vidila da to ne smi.
    Ona jos ne zna ubacivat te stvari.
    anroL1 super za posjedanje..cini mi se bas da je tvoja beba primjer onog da je u jednom.dijelu napredna, a u drugom malkice kasni, ali to je tako jer im je previse fokusirat se na oboje…vidis, vec zna mama s 10mj, to je stvarno odlicno! 🥰
    MiniGirl podsjeca me na moju hahah, samo dizanje na noge i promatranje okolo..i daljinski naravno, koje redovito baca na pod…ali jedino se s njima poigra duze od 3min😅
    Kakvi su vam s pokazivanjem prsticem? Moja je tek zadnjih par dana pocela tu i tamo koristiti prstic, ali nije jos da ga bas koristi skroz, vise ne nego da, ali vidim da polako pocinje. Danas je ja isla potaknit, uzela smoki i udaljila od nje..kao da mi pokaze smokic prsticem..ona pruza ruku put njega i place, nema prstica…i na kraju mi je scepala ruku i priblizila je svojim ustima i zgrabila smoki 🤣🤣🤣🤣

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Rose da jos je prerano, meni na vjezbicama rekla da to ide iza prve godine. I naravno je okej ako odmah ne skuze, malo ponavljanja i brzo pohvataju 🙃
    MiniGirl moja bas nece k tati recimo kad place i treba ju utjesiti, onda sam joj ja glavna. Moju sestru obozava, bila je tamo na cuvanju i dodemo po nju, nije se dala ni k meni od sestre 🫣
    Regica tocno kuzim, moja place ako ju odmaknem od ladice ili neceg sto nesme dirati 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Regice preslatko! Ja ju pokušavam potaknut da radi draga mama, tata ali samo dobijem lupanje po glavi XD
    Marija ajme presmijesno! Ne znam kako bi ostala stroga nakon toga.
    Jeste li primjetili jos neke promjene? Npr prije je bila nekako vezana na tatu, a sad vise plače da želi meni.

    Ma nema draga mama, dok me može počupati iz ljubavi i cupati naušnice 🙆🏼‍♀️🤣 
    Meni je odnedavno čim vidi tatu place i oče njemu. Inače od rođenja je nitko nije nosio osim mene i tate, nitko drugi je ne može nositi, vrišti odmah, s tim da je ne krivim jer nemam nikoga baš da je čuva, i onda kad joj i dođu baka i deda, ili netko nikome neće 🤷🏼‍♀️ 
    Valjda će se i to promijeniti uskoro, pogotovo kada krene u 9 mj u jaslice. Već me sada strah 🤣 
    Ima li tko takvih problema? 🤣 

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    regica123

    Marija hahahaa presmijesno..mi smo dosli u fazu kad kazem ‘ne’ pocne plakat, posebno ako je nesto prenapeto. Do sada je prekidala radnju, ali evo danas se svaki put kad bi rekla ‘ne’ zaustavila i krenula plakat. Imam neky ladicu u kuhinji sta je voli otvarat i uviiik se ustipne i sad joj ne dam i govorim ‘ne’,ajme tu se danas rasplakala ko kisna godina kad je vidila da to ne smi.
    Ona jos ne zna ubacivat te stvari.
    anroL1 super za posjedanje..cini mi se bas da je tvoja beba primjer onog da je u jednom.dijelu napredna, a u drugom malkice kasni, ali to je tako jer im je previse fokusirat se na oboje…vidis, vec zna mama s 10mj, to je stvarno odlicno! 🥰
    MiniGirl podsjeca me na moju hahah, samo dizanje na noge i promatranje okolo..i daljinski naravno, koje redovito baca na pod…ali jedino se s njima poigra duze od 3min😅
    Kakvi su vam s pokazivanjem prsticem? Moja je tek zadnjih par dana pocela tu i tamo koristiti prstic, ali nije jos da ga bas koristi skroz, vise ne nego da, ali vidim da polako pocinje. Danas je ja isla potaknit, uzela smoki i udaljila od nje..kao da mi pokaze smokic prsticem..ona pruza ruku put njega i place, nema prstica…i na kraju mi je scepala ruku i priblizila je svojim ustima i zgrabila smoki 🤣🤣🤣🤣


    Hvala Regice. 
    Ne zna još pokazivati, jedino širi ruke kada želi negdje ici pa me tako ajme reci vuče prema macki,psu ili nešto šta vidi. 🙆🏼‍♀️

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Mi svako malo imamo modricu na čelu. I svaki put na istom mjestu ali na različiti način ju zaradi.
    Mi smo tek za prvi rođendan dobili to s tim oblicima i ne zna ubaciti. Ona meni doda da ja stavim pa da ona može gurnuti XD. Ali npr moze kolut s rupom nataknut na stap sto me bas iznenadilo. Iskreno previse je zainteresirana sad za dizanje na noge, bacanje po kaucu i gledanje sto rade mama i tata bez nje da bi se koncentrirala da nesto ubacuje ako joj ne ide od prve XD


    Imaju previše oni posla oko drugih stvari šta ih zanima,nego onoga šta ima nejde kako oni zamisle haha

  • regica123

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    anroL1 moja ce sredinom 8.mj kod neke tete cuvalice sta cuva 3djece njene dobi, isto me nekako strah kako ce to bit…
    Rose bas jucer bila na kabi sa sestrom…njen mali nikad nijebima interesa za takav tip igara, kaze da do 2.godine nije zna ubacivat te predmete…ali je s godinu ipo dana gotovo slaga recenice 🤷🏻‍♀️ tako da, ako jednu stvar dijete ne zna, ne znaci odma da je nesto, pogotovo ako su druge stvari ok

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1404

    Prijavi adminu

    MiniGirl

    Regice preslatko! Ja ju pokušavam potaknut da radi draga mama, tata ali samo dobijem lupanje po glavi XD
    Marija ajme presmijesno! Ne znam kako bi ostala stroga nakon toga.
    Jeste li primjetili jos neke promjene? Npr prije je bila nekako vezana na tatu, a sad vise plače da želi meni.


    Moj slabije vidi tatu jer ga nema do navečer i zato čim ga vidi hoće njemu  i onda place ako ga ja uzmem nazad 😂 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1404

    Prijavi adminu

    anroL1

    MiniGirl

    Regice preslatko! Ja ju pokušavam potaknut da radi draga mama, tata ali samo dobijem lupanje po glavi XD
    Marija ajme presmijesno! Ne znam kako bi ostala stroga nakon toga.
    Jeste li primjetili jos neke promjene? Npr prije je bila nekako vezana na tatu, a sad vise plače da želi meni.
    Ma nema draga mama, dok me može počupati iz ljubavi i cupati naušnice 🙆🏼‍♀️🤣
    Meni je odnedavno čim vidi tatu place i oče njemu. Inače od rođenja je nitko nije nosio osim mene i tate, nitko drugi je ne može nositi, vrišti odmah, s tim da je ne krivim jer nemam nikoga baš da je čuva, i onda kad joj i dođu baka i deda, ili netko nikome neće 🤷🏼‍♀️
    Valjda će se i to promijeniti uskoro, pogotovo kada krene u 9 mj u jaslice. Već me sada strah 🤣
    Ima li tko takvih problema? 🤣

    Moj zna ostati s mojom mamom, prije nebi plakao zamnom niti ista i i sve je bilo super do nedavno, valjda ga pukla separacijska, pa malo zna radit drame kad me nema, ali čim je neko s njim (brat ili seka) onda je sve ok. S tatom hoće bez problema i može ga i uspavati i sve. Dok kod moje sestre nije, i proplakao je svih 40 min dok mene nije bilo, inače se vidimo s njom 1 x tj,  ali to je prvi put trebao ostati na samo. 
    A za jaslice ne znam…. Pokusat cu odgađati polazak koliko god budem mogla, nezz koliko će to bit s obzirom na obim obaveza i posla, al eto… 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    regica123

    anroL1 moja ce sredinom 8.mj kod neke tete cuvalice sta cuva 3djece njene dobi, isto me nekako strah kako ce to bit…
    Rose bas jucer bila na kabi sa sestrom…njen mali nikad nijebima interesa za takav tip igara, kaze da do 2.godine nije zna ubacivat te predmete…ali je s godinu ipo dana gotovo slaga recenice 🤷🏻‍♀️ tako da, ako jednu stvar dijete ne zna, ne znaci odma da je nesto, pogotovo ako su druge stvari ok


    A nema biranja, naviknuti će se valjda ko i svaka djeca, netko lakše netko teže 🤷🏼‍♀️ 
    Mislim da je nama teže nego njima na kraju krajeva haha 
    Rose to je tako da,  a mi po cijele dane sa njima i to nam hvala 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.