Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Mi smo na aptamilu 3. Sto se toga tice me zanima dal bi kaj bilo ako joj kupim recimo novalac, tipa da nebi prihvatila? Kod nas trenutno nema aptamila..

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Marija_94

    Mi smo na aptamilu 3. Sto se toga tice me zanima dal bi kaj bilo ako joj kupim recimo novalac, tipa da nebi prihvatila? Kod nas trenutno nema aptamila..


    E to ti stvarno ne znam.. mi baš nijednom nismo mijenjali, pa ti ne znam reći. Jedino da naručiš preko eljekarne ili negdje tako. Iako sad ide produženi vikend. Kod nas ima, poslala bih ti ja, ali ti opet nebi stiglo prije vikenda. 

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    Rose.

    Marija_94

    Mi smo na aptamilu 3. Sto se toga tice me zanima dal bi kaj bilo ako joj kupim recimo novalac, tipa da nebi prihvatila? Kod nas trenutno nema aptamila..

    E to ti stvarno ne znam.. mi baš nijednom nismo mijenjali, pa ti ne znam reći. Jedino da naručiš preko eljekarne ili negdje tako. Iako sad ide produženi vikend. Kod nas ima, poslala bih ti ja, ali ti opet nebi stiglo prije vikenda.


    Rijeseno, mama ide u dm pa ce uzeti. Hvala svejedno 🙃

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    Odlično! :)

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    Ona je meni od 3.mj na aptamil 1 comfort i od 6mj na aptamil 2 comfort..za mj dana ne znam sto cu jer aptamil 3 comfort nema, bar ga ne vidim, mozda obicni aptamil?
    E i mi smo se borili s budjenjima u 314 ujutro par dana i bila bi budna satima..ispada da je premor bio u pitanju i da ipak nije skroz spremna za jedan soavanjac :/..pa sad kombiniram…2 dana 2, jedan dan 1 jer kad ima dva bas prekasno ide spavat i sad vrtimo tako nekako

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    I novost nam je da je pocela pokazivat prsticem 🙈 ne stalno, al na slike na frizideru stalno i na slike u knjigama..a i jucer je vidila nesto na frizideru pa je pokazala prsticem 🙈
    A ne znam jeste vi narucile sta na temu, ali ja sam evo narucila sve zivo za njen prvi rodjendan ,🙈🙈 pravo me sram rec koliko sam potrosila hahaha..evo danas dosla narudzba i prezadovoljna sam

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar MiniGirl

    MiniGirl

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    regica123

    I novost nam je da je pocela pokazivat prsticem 🙈 ne stalno, al na slike na frizideru stalno i na slike u knjigama..a i jucer je vidila nesto na frizideru pa je pokazala prsticem 🙈
    A ne znam jeste vi narucile sta na temu, ali ja sam evo narucila sve zivo za njen prvi rodjendan ,🙈🙈 pravo me sram rec koliko sam potrosila hahaha..evo danas dosla narudzba i prezadovoljna sam


    E nisam jos naručivala ali imam u planu. Ne znam plaća li se još carina ili se plaća cijena tako kako pise?
    Ajme super za prstić! Moja zadnje vrijeme uhvati mene za lice da ju pogledam i ondan pokaže što želi XD

  • Avatar Marija_94

    Marija_94

    Broj poruka: 360

    Prijavi adminu

    regica123

    I novost nam je da je pocela pokazivat prsticem 🙈 ne stalno, al na slike na frizideru stalno i na slike u knjigama..a i jucer je vidila nesto na frizideru pa je pokazala prsticem 🙈
    A ne znam jeste vi narucile sta na temu, ali ja sam evo narucila sve zivo za njen prvi rodjendan ,🙈🙈 pravo me sram rec koliko sam potrosila hahaha..evo danas dosla narudzba i prezadovoljna sam


    Super za pokazivanje, preslatko je to! 😊
    Ja sam prvi put narucila ruksak za njene stvari, tipa pelene, bocicu itd. Predivan je na slici, vidjet cu uzivo 🙈

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anroL1

    anroL1

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    regica123

    I novost nam je da je pocela pokazivat prsticem 🙈 ne stalno, al na slike na frizideru stalno i na slike u knjigama..a i jucer je vidila nesto na frizideru pa je pokazala prsticem 🙈
    A ne znam jeste vi narucile sta na temu, ali ja sam evo narucila sve zivo za njen prvi rodjendan ,🙈🙈 pravo me sram rec koliko sam potrosila hahaha..evo danas dosla narudzba i prezadovoljna sam


    Super za pokazivanje. Bebe stvarno brzo uče,jednom im pokažes već znaju. 🤷🏼‍♀️ 
    Ja stalno naručujem preko temu haha, i većinom sam zadovoljna  sa stvarima, za cijenu koju nude se isplati. Nekad nešto bude lošije ali nije mi žao kad nisam puno platila. 
    Iako kad se sve zbroji euro po euro nakupi se 🙆🏼‍♀️

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    MiniGirl naridzbe preko 20eura imaju besplatnu dostavu, a kako anroL1 kaze, eur po eur i skupi se 🙈 od preeeslatke haljinice roze do baluna preko svjetlecih slova, nema sta nisam narucila 🙈🙈 bas se lako navuc.
    Evo jucer nisam uspila stavit je na drugi spavanjac jer je stvarno bilo prekasno i opet se probudila po noci..to bas ubije jer bude budna satimaaa…bas ne znam kako da iskombiniram ovo..premala je za 1 spavanjac, a za 2 je bas nezgodno organizirat..taman mi se cini da je u nekoj tranziciji s 2 na 1, a jos nije spremna za potpunu tranziciju

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.