Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 865

    Prijavi adminu

    Ja se stvarno općenito super osjećam, čak mi svi govore da kako sam super sve radim svuda idem kao da nisam trudna. Bude mi jedino nekad teško okretanje u krevetu bas me počeo zarezati trbuh nekad pa eto to, i nemogu puno šetati jer me počne boliti ali ovako sam bas super nemogu se požaliti 😁
    A beba me toliko sad udara po cijele Dane da vam nemogu opisat, sad je počelo i boliti od udaranja hahahah

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Mene rijetko kad bole misici ili noge pogotovo od kad pijem magnezij direkt 😃😃😃 Mislim da stvarno moram bit sretna i zahvalna 🙏🏻 Zna mi jedino bit s vremena na vrijeme neka tezina u trbuhu ko da 10kg nosim 🤣🤣 i to dok hodam. Jel jos nekom tak?

  • Avatar Girl1234

    Girl1234

    Broj poruka: 1176

    Prijavi adminu

    NevaEva

    Netko je pisao o bolovima u desnoj nozi?Mene lijeva. Negdje gore i kao bedro, ne znam tocno koji dio. Probudi me ujutro oko 4,5 pa pretpostavljam da je od lezanja na jednoj strani. Al ide mi na zivce, kod mene nije jako jaka bol al je tu sad vec cca tjedan dana. 21+3 sam. Glupo mi je ic dr.s tim, nemam nikakve tegobe i bolove u trudnoci, sad ak mu to velim poslat ce me u neku bolnicu na preglede a nede mi se zbog korone i jer mislim stvarno da nije strasno. Kaj mislite? Normalno?
    .
    Girl, ja sam izmedju Merkura i Petrove ali naginjem na Merkur malo.. mozda budemo cimerice 🎊🎉🎈
    .
    Bebu sam pocela osjecat u biti u 19.tj jednom dnevno, sad smo u 22.i javlja se bar 5,6 puta dnevno. Bas je fora ovo.. 🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻


    Uuu, bilo bi super cimerstvo 🙈😅

    Blighted ovum, 6/2020, 10. tt 💔
    Rainbow baby 🌈🙏 7/2020 ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Girl1234

    NevaEva

    Netko je pisao o bolovima u desnoj nozi?Mene lijeva. Negdje gore i kao bedro, ne znam tocno koji dio. Probudi me ujutro oko 4,5 pa pretpostavljam da je od lezanja na jednoj strani. Al ide mi na zivce, kod mene nije jako jaka bol al je tu sad vec cca tjedan dana. 21+3 sam. Glupo mi je ic dr.s tim, nemam nikakve tegobe i bolove u trudnoci, sad ak mu to velim poslat ce me u neku bolnicu na preglede a nede mi se zbog korone i jer mislim stvarno da nije strasno. Kaj mislite? Normalno?
    .
    Girl, ja sam izmedju Merkura i Petrove ali naginjem na Merkur malo.. mozda budemo cimerice 🎊🎉🎈
    .
    Bebu sam pocela osjecat u biti u 19.tj jednom dnevno, sad smo u 22.i javlja se bar 5,6 puta dnevno. Bas je fora ovo.. 🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

    Uuu, bilo bi super cimerstvo 🙈😅

    Ti si rekla da curku cekas? Drzim nam fige da izdrzimo do kraja 😂🤗
    .
    Ja sam dobila nesto pristica po donjem dijelu lica. Nist strasno al ne vidim sta radim drugacije pa je vaöjda zbog hormona. 🤷‍♀️ Sve u svemu male tegobe. Dobro se drzimo curke. 💪💪💪

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Sad bas citam na netu za nisko sijelo posteljice (meni to nije upisano ko dijagnoza) samo mi je spomenuto da je posteljica otraga i nisko, da skoro sve s tim napomenutim krvaruckaju. Stvar je u tome sta su one na to upozorene i prakticki su sigurne da je od toga.
    Moja doktorica je sad to vec 2 puta spomenula od kad sam prijavila iscjedak, ali nije nista konkretno rekla, valjda zena nije sigurna. Nekako se nadam ako je od toga da ce se podici i smiriti sve skupa. Nekako mi to zvuci jedino logicno sad u mojoj situaciji, uz mogucnost da su kapilare sta bi bio najbolji moguci ishod. Zna tko koga s takvim slucajem? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    MissGraz

    NevaEva

    Netko je pisao o bolovima u desnoj nozi?Mene lijeva. Negdje gore i kao bedro, ne znam tocno koji dio. Probudi me ujutro oko 4,5 pa pretpostavljam da je od lezanja na jednoj strani. Al ide mi na zivce, kod mene nije jako jaka bol al je tu sad vec cca tjedan dana. 21+3 sam. Glupo mi je ic dr.s tim, nemam nikakve tegobe i bolove u trudnoci, sad ak mu to velim poslat ce me u neku bolnicu na preglede a nede mi se zbog korone i jer mislim stvarno da nije strasno. Kaj mislite? Normalno?
    .
    Girl, ja sam izmedju Merkura i Petrove ali naginjem na Merkur malo.. mozda budemo cimerice 🎊🎉🎈
    .
    Bebu sam pocela osjecat u biti u 19.tj jednom dnevno, sad smo u 22.i javlja se bar 5,6 puta dnevno. Bas je fora ovo.. 🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

    Evo ja sam pisala o tim bolovima. Meni je kvaka sto me boli desno bedro, a kao forisiram spavat na lijevom boku. Znaci, ne opterecujem tu desnu stranu bas. Sve se nesto mislim, posto me pocinju i leđa bolit, a sve se to gore nesto siri razmjesta, moglo bi bit da je kakav zivac mozda malo pritisnut, pa mi struji kroz tu nogu k'o kad imas isijas npr. Takodjer necu spominjat doktoru, mislim da mi ni on nece imat sta pametno rec samo cu si zakomplicirat zivot… ovako se nadam da ce proci. Muza gnjavim da me masira i pomogne.
    Joooj cure, ja ne znam kako vi, ali ja sebi sa ovim tegobama zvucim k'o neka stara baba i imam osjecaj da nisam u vlastitom tijelu. Sreca imam vas za pojadat se, jer mislim da nekom bas SVE ispircam sta i kako osjecam da bi mislio da sam luda ili trudnicki hipohondar, a vi vidim u slicnim boljkama pa valjda necete misliti to. 😄


    Mene i dalje, svaku noc, boli i lijeva i desna strana, od kuka pa do koljena.. Ono, doslovno imam osjecaj da ce mi se sve kosti spigat, ko neki najjaci isijas 🙆🏻‍♀️ ne znam kako bi to opisala… Jedino sta donekle pomaze je onaj trudniki jastuk, koji stavim izmedju nogu pa onda nekako.. I lakse mi je kad imam blago savijene noge, a ne skroz! Onda kao da mi cirkulacija stane 🤷🏻‍♀️ i bojala sam se da cu se zaboravit i spavat ma ledjima, al mi to uopce ne pase.. Odma me nest pocne zatezat u trbuhu pa se odma okrenem na stranu. 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar TheTina

    TheTina

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    NevaEva


    Ja sam dobila nesto pristica po donjem dijelu lica. Nist strasno al ne vidim sta radim drugacije pa je vaöjda zbog hormona. 🤷‍♀️ Sve u svemu male tegobe. Dobro se drzimo curke. 💪💪💪


    Ja sam krcata pristicima od pocetka trudnoce i ulaskom u drugo tromjesecje su mi poceli izbijati oni crveni bolni 😩😩 Neznam tko je od cura preporucio cinkovu mast al ja sam se preporodila s njom…od kad mazem su mi se povukli ti veliki crveni, no ovi sitni su mi ostali. Isto ih imam najvise po donjem dijelu lica i pripisujem ih hormonima. Valjda ce nam proc nakon poroda 😃

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Lussi

    Lonmi

    Ja sam narucila jastuk za bebu, znam da je rano, ali tako je lijeeep 🙊

    Ma nije preranoo,jel to onaj jastuk za nosenje bebice?😍😍

    Kaj se tice smedarenja,nekad je lakse pojadat se tu, znas da si nekom rekla.. ali dok je s bebicom okej,znas da je sve dobro..
    Iako vjerujem da ti nije svejedno to vidjeti, saljem pozitivne vibre💕

    Daa onaj za nosenje, lijepi je rozi, slikam cim stigne. Kad nije jastuk moze poslužiti ko podloga za prematanje. Rozo plavi s zecicima 🥰🥰.
    Da puno je lakse kad se pojadam, jako se bojim. Opterećuje me smeđarenje zbog traume koju sam imala i koja je tako lani zapocela. Sad sam puno koraka dalje od toga, ali kao sto je rekla AnaAn ubija kad ga vidis. Ja nekako cvrsto vjerujem da ce se to povuci bez obzira sta tako dugo traje i da cu se malo vise opustiti 😊🥰


    Moze moze,slikaj naam🥰🥰 aa ti znas da je curka pa mozes rozo pocetii🥰🥰🥰 s koliko tj si saznala?
    Ja sam uzela ovaj https://ibb.co/XCmvb0m [ibb.co] , posto jos ne znam spol, da je neutralno🙈 mozda sad 17.12 saznam spol ili mi baar natukne malo, jedva cekam

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    TheTina

    NevaEva


    Ja sam dobila nesto pristica po donjem dijelu lica. Nist strasno al ne vidim sta radim drugacije pa je vaöjda zbog hormona. 🤷‍♀️ Sve u svemu male tegobe. Dobro se drzimo curke. 💪💪💪

    Ja sam krcata pristicima od pocetka trudnoce i ulaskom u drugo tromjesecje su mi poceli izbijati oni crveni bolni 😩😩 Neznam tko je od cura preporucio cinkovu mast al ja sam se preporodila s njom…od kad mazem su mi se povukli ti veliki crveni, no ovi sitni su mi ostali. Isto ih imam najvise po donjem dijelu lica i pripisujem ih hormonima. Valjda ce nam proc nakon poroda 😃


    Daa, cinkova mast je zakon, ja sam ju isto uzela i odma se lakse dise.. Hormoni divljaju i pristici se zacaas pojave..
    Ja sam vec bila luda, em obicni em potkozni,pa boli,pa smeta.. pa pripisujem maski a skoro nikam ne idem.. i kad je netko napisao cinkova mast, reko idem probati..super je

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Cure,jel vidjela koja u Pepcu il Kiku mozda jaknu, 44-46 vel? Tocno osjecam kak su mi ove moje nak nap sad a trbuh je tek poceo rasti😅 a smrznut cu se dok nekud moram ici.. makar bilo iz auta u auto
    A ne volim puno odjece pa jaknu pa šal itd🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.