Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Lonmi, slažem se. Ovo je stvarno više dosadilo. Nedostaje mi normalan život. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Zdravo curee :) Sretno danas na pregledima :)
    .
    Sto se tice posla, ja radim od prvog dana, nisam nikako izostajala, i na preglede cak idem poslije posla. Nekako sam puna volje, imam zelju da radim i nakon Nove Godine, uzela bih bolovanje tek 30tak dana prije planiranog datuma za porod, pa cemo vidjeti kako ce to sve zapravo ici. A vrijeme ide kao ludo, ubrzo ce i Nova Godina. :) Samo da sve bude u redu, radim isto s ljudima, ali osjecam se fino, i muz mi je govorio da cak nikako ne radim, ali ja sam nekako previse navikla, fakat ne znam kako bih bila doma sama cijeli dan.Znam da zasluzujemo i odmor i spavanje, ali, takva sam, sta cu.
    .
    Sto se tice odnosa, mi nismo nikako pazili od samog pocetka, nekako nisam nesto ni razmisljala da mi to moze nauditi, jer mi ni dr nije nista spominjala. Muz me obicno zeza, njegove kolege s ezale kako im zene imaju glavobolju i izbjegavaju odnose, a ja kaze gledam u njih i mislim se, zasto kod mene nije tako bar nekad Ja eto imam zelju jako cesto 

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    PREGLEDI 10. MJESEC
    EmEn9 19.10.
    Gabylola 19.10.
    Nikkas 20.10.
    Lunica 20.10.
    zabica 21.10.
    Tea2807 21.10.
    Bebolinka 22.10.
    Jagodica125 22.10.
    Lala 23.10.
    Hirondelle 23.10.
    AnaAn 26.10.
    Erika33 27.10.
    Nikac 28.10.
    Girl1234 28.10.
    Lussi 29.10.
    MissGraz 30.10.
    Deleted user 30.10.
    PREGLEDI 11. MJESEC
    Petra982 03.11.
    Bubica1 03.11.
    Lonmi 03.11.
    Mom_of_4 03.11.
    Laora 03.11.
    Ines 05.11.
    Ruska1986 05.11.
    Fancy 09.11.
    Korra 10.11.
    Bubica1 10.11.
    Gita3 13.11.
    Bebolinka 16.11.
    Bajo 16.11.
    Kety992 23.11.

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Miki94

    Zdravo curee :) Sretno danas na pregledima :)
    .
    Sto se tice posla, ja radim od prvog dana, nisam nikako izostajala, i na preglede cak idem poslije posla. Nekako sam puna volje, imam zelju da radim i nakon Nove Godine, uzela bih bolovanje tek 30tak dana prije planiranog datuma za porod, pa cemo vidjeti kako ce to sve zapravo ici. A vrijeme ide kao ludo, ubrzo ce i Nova Godina. :) Samo da sve bude u redu, radim isto s ljudima, ali osjecam se fino, i muz mi je govorio da cak nikako ne radim, ali ja sam nekako previse navikla, fakat ne znam kako bih bila doma sama cijeli dan.Znam da zasluzujemo i odmor i spavanje, ali, takva sam, sta cu.
    .
    Sto se tice odnosa, mi nismo nikako pazili od samog pocetka, nekako nisam nesto ni razmisljala da mi to moze nauditi, jer mi ni dr nije nista spominjala. Muz me obicno zeza, njegove kolege s ezale kako im zene imaju glavobolju i izbjegavaju odnose, a ja kaze gledam u njih i mislim se, zasto kod mene nije tako bar nekadJa eto imam zelju jako cesto


    Miki, zar kod vas u BIH nema trudnicki dopust?
    Kod nas on pocinje 45 dana prije termina.
    Ja sam isto kao i ti po pitanju “neimanja” glavobolja 🤭

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Zabica, i kod mene je tako, imam dobre i nezahtjevne klijente i uvijek mi je lijepo raditi, ali samo mi je problem što sam sad užasno lijena, radije bi bila doma i ne radila ništa.  Vidjet ćemo dokle ću moći tako, a poslije Nove godine dolazi mama preuzeti (bavi se istim poslom) pa onda mozak na pašu, jedva čekam. 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Javljam se i ja za izostanak glavobolja 😂😂
    Def cu morat ovom svom otvorit profil pa da vidi da nisam jedina. Kod nas doma on vice glava me boli, ne danas itd haha. 
    Mislim da odnosi nemogu nastedit, i da netreba prestat u trudnoci osim ako gin to ne odredi zbog nekih komplikacija, cak sam citala i da pomaze za puno stvari 😁

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    zabica

    Miki94

    Zdravo curee :) Sretno danas na pregledima :)
    .
    Sto se tice posla, ja radim od prvog dana, nisam nikako izostajala, i na preglede cak idem poslije posla. Nekako sam puna volje, imam zelju da radim i nakon Nove Godine, uzela bih bolovanje tek 30tak dana prije planiranog datuma za porod, pa cemo vidjeti kako ce to sve zapravo ici. A vrijeme ide kao ludo, ubrzo ce i Nova Godina. :) Samo da sve bude u redu, radim isto s ljudima, ali osjecam se fino, i muz mi je govorio da cak nikako ne radim, ali ja sam nekako previse navikla, fakat ne znam kako bih bila doma sama cijeli dan.Znam da zasluzujemo i odmor i spavanje, ali, takva sam, sta cu.
    .
    Sto se tice odnosa, mi nismo nikako pazili od samog pocetka, nekako nisam nesto ni razmisljala da mi to moze nauditi, jer mi ni dr nije nista spominjala. Muz me obicno zeza, njegove kolege s ezale kako im zene imaju glavobolju i izbjegavaju odnose, a ja kaze gledam u njih i mislim se, zasto kod mene nije tako bar nekadJa eto imam zelju jako cesto

    Miki, zar kod vas u BIH nema trudnicki dopust?
    Kod nas on pocinje 45 dana prije termina.
    Ja sam isto kao i ti po pitanju “neimanja” glavobolja 🤭


    Ima, kod nas je to nekih 30 dana prije termina, pa bih ja tako otprilike i voljela otici s posla, odgovaralo bi mi jer bih uspjela riješiti veliki dio poslova koji dolaze početkom godine, mislim, potrudila bih se da riješim što je više moguće. 
    .
    Drago mi je da nisam jedina koja ne pati od glavobolja, bar kad je odnos u pitanju  Vazda se izvlacim da je to normalno, i kako se zapravo zenama u trudnoci povecava zelja vise nego inace  To sam negdje i procitala, a i zivi sam primjer, istina 100% 

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Avatar Miki94

    Miki94

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Tea2807

    Javljam se i ja za izostanak glavobolja 😂😂
    Def cu morat ovom svom otvorit profil pa da vidi da nisam jedina. Kod nas doma on vice glava me boli, ne danas itd haha.
    Mislim da odnosi nemogu nastedit, i da netreba prestat u trudnoci osim ako gin to ne odredi zbog nekih komplikacija, cak sam citala i da pomaze za puno stvari 😁


    Fakat i ja svom otvaram profil  On je vazda umoran, glava ga boli, ima zgaravicu, boli ga stomak, pa ga cesto zezam da smo izgleda zamijenili uloge. On ima apsolutno sve simptome trudnoce

    31.12. 👰❤🤵 21.02.2021. 👶
    [lilypie.com]

  • Tea2807

    Broj poruka: 582

    Prijavi adminu

    Miki94

    Tea2807

    Javljam se i ja za izostanak glavobolja 😂😂
    Def cu morat ovom svom otvorit profil pa da vidi da nisam jedina. Kod nas doma on vice glava me boli, ne danas itd haha.
    Mislim da odnosi nemogu nastedit, i da netreba prestat u trudnoci osim ako gin to ne odredi zbog nekih komplikacija, cak sam citala i da pomaze za puno stvari 😁

    Fakat i ja svom otvaram profilOn je vazda umoran, glava ga boli, ima zgaravicu, boli ga stomak, pa ga cesto zezam da smo izgleda zamijenili uloge. On ima apsolutno sve simptome trudnoce


    Da nije jedinac, zapitala bi se jel mu to brat. Neki dan pojeo paket jaffa keksa, medenjake i cokoladu. A ja ga gledam u cudu sta mu je 😂😂😂

  • Avatar zabica

    zabica

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Tea2807

    Javljam se i ja za izostanak glavobolja 😂😂
    Def cu morat ovom svom otvorit profil pa da vidi da nisam jedina. Kod nas doma on vice glava me boli, ne danas itd haha.
    Mislim da odnosi nemogu nastedit, i da netreba prestat u trudnoci osim ako gin to ne odredi zbog nekih komplikacija, cak sam citala i da pomaze za puno stvari 😁


    Miki i Tea, bas ste me nasmijale😁 u trudnoci je veci apetit i to ne samo za hranom..
    Moj se ne izvlaci nikad, tako da smo bas lijep par zekana… i izvan trudnoce.. Iskreno, da mi kaze-jednom mjesecno, ne znam kako bi to bilo… mislim da dugorocno to ne bi dobro proslo. Sva sreca da smo kompatibilni🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.