Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    EmEn9

    Ma ja imam osjećaj da nikad nisi siguran ja isto čekala taj 12 tjedan i sad evo 20-ti pa se isto brinem. Jučer me isto bolilo ful nisko dole u trbuhu ali imam osjećaj da je to od toga što sam puno sjedila cijeli dan skoro jer smo bili u gostima. I navečer bol i nikako zaspat do 3 ujutro valjda sam jedno 8 puta išla pišat i jedbom čak malo na ulošku bilo nešto roza i gledam koji klinac je sad ovo ali poslje više ništa nije bilo tako da valjda to bila neka kapilara i to rastezanje i sve skupa neznam više a opet kad to dođe po noći još ti nekako gore. Svaki dan ima da se zbog neke gluposti zabrines u biti bezveze. Tako da mislim da ću odahnut tek kad pređem tamo 36 tjedan da znam da mogu rodit da sam praktički u terminu🤣🤣🤣🤣 a kad pogledam sve skupa u biti sve mi je ok i ova trudnoća mi je školska bas sve ok ali svejedno se brinem to je u biti normalno 🤗


    I ja mislim da nisi siguran, ali ipak cekam 😂, sad 12. tjedan, a onda također 36 da porod bude blizu😂😂.
    Svaki dan se brinem oko neceg novog, a isto si mislim da su bolovi intenzivniji iz tjedna u tjedan jer se sve vise povecava. Samo da nema krvarenja ni nikakvih cudnih iscjedaka 🙏🙏

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    kety992

    Lunica

    Meni kava smeta jos uvijek inače sam.je pila svako jutro uz doručak i to bijelu onako s dosta mlijeka bas. Sve cekam opet da mi dodje zelja.
    Oggt sam.radila samo u prvoj trudnoći kad sam.dobila 16 kg. Bio je uredan. U svim sljedećim sam.dobila oko 9. Ali sam deblja ušla u trudnocu😆

    Bas me zanima to vezano za kg i ogtt…sogorica mi je isto trudna,sad je 33 tjedna…kad je pila taj secer bilo joj je 4,8 nataste…do 15tt nije dobila skoro pa nista…a sad do 31tt je dobila 20kg 🙄😱 a di je jos kraj…kaze da ne zna od cega..dr nije nista kom …samo sestra da je dobila previse..jel ima netko iskustva s tim…jel moze taj secer i kasnije buknut il sta?


    Ajme, nadam se da necu i ja tako. Nema pravila za kg

  • Blackie97

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Jagodica125 hvala Bogu da ste dobro i Vi i bebica ❤️. Sto se tice odnosa mi nismo imali ni jedan od pocetka zato jer se bojimo i svaki put kad pomislimo da bi mogli opet taj neki strah od bolova i krvarenja unisti zelju. Stalno nam je u mislima sto ako… poslje jednog spontanog covjek se boji svega. I ja sam danas bila u duzoj setnji i bas mi je odgovarala, to nebi smjelo izazivati neki napor pa se nadam da ce sve biti ok. Mene isto svaki cas nesto steze, boli, probada, napuhnem se ko balon i svaki put me to uzasno prestrasi, razmisljam samo o tome kako se rasteze maternica i kako ce sve biti ok, ali svejedno.. jedva cekam 12.tj kazu da je onda vec malo sigurnije i molim Boga da trudnoca prode bez nekih prevelikih bolova, sve to mi izdrzimo, ali nas plase jer ne znamo sto se događa. Ja sve zivo proucavam, svaki odlazak na wc mi je jedna od provjera 😂. Nek nam sve dalje prođe u miru 🙏


    Ja ne da se bojim odnosa, nego se neki vrag dešava s hormonima, nemam želje uopste, valjda se promijeni u drugom trimestru 😂😂

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Blackie sad sam 12 punih tjedana. Pregled mi je prekosutra i bas sam nestrpljiva☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    Nažalost u trudnoći uvjek ima nešto novo o čemu se možemo brinuti, a i poslije trudnoće. To je dio majčinstva. Sada se samo brinem od pregleda do pregleda, inače sam opuštena. Problem je samo što imam previše pregleda. 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar laora.

    laora.

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Gabylola

    Dan cure! Čitam vas i pratim koliko stignem. Uglavnom, od srijede i pregleda/uzv sam baš loše, mislim psihički. Nikako mi se ne sviđa to kašnjenje od 11 dana u odnosu na tjedne trudnoće i veličinu ploda. Čitam da u prirodnim trudnoćama zna biti takvog raskoraka i nije preveliki razlog za brigu jer se ne zna točan datum oplodnje i ovulacije. Kod mene se zna (IVF) i definitivno je plod manji. Prokletstvo interneta je hrpa dostupnih studija i istraživanja koje čitam ovih dana 😬🙈. Uglavnom kada se manji CRL od očekivanog javlja u IVF trudnoćama većinom je znak tj. predviđa veliku vjerojatnost od pobačaja. Čekam ovu trudnoću već 9 godina, prošla sam puno postupaka kako bi došla do nje i sad sam u užasnom strahu. Sutra sam naručena na uzv privatno gdje sam ostala trudna. Jer moja soc.gin. mi nije ništa ni spominjala da nije u redu, samo me šalje dalje u Petrovu - ovo neslaganje u veličini sam pročitala na nalazu. Nadam se naravno najboljem🤞🤞🙏🙏 ali pripremam i za najgore 😞


    Držim fige da sve bude ok! Sretno na pregledu, i javi nam što kaže privatnik.

    [lilypie.com]

  • Avatar laora.

    laora.

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Meni je u prvoj trudnoći trbuh bio vidljiv tek u 5mj trudnoće. A sada, već od prije mjesec dana  i baš su i ljudi počeli oko mene primjećivati. Inače sam visoka i jako mršava.
    Meni je jučer bio prvi dan bez nekih većih mučnina (sve me strah to pisati, da nebi danas opet krenule )

    [lilypie.com]

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Jutro cure, kako ste danas? Kako ste vi s poslom, da li radite ili ne? Ja planiram raditi dok god budem mogla, ali moram reći da mi je sve teže, ne fizički nego psihički. Nemam nekako više previše volje, samo mi je bebica na pameti i sve vezano uz nju tako da mi je glava u oblacima, na sve mislim samo ne na posao.  I sve mi se teže dići ujutro, pogotovo ponedjeljkom, samo bi spavala. 
    Gabylola, znam da je lakše reći nego napraviti, ali probaj se smiriti i moj savjet ti je da ne guglaš više. Svašta se može naći na internetu i onda je uvijek tako da se mi baš uhvatimo za sve ono najnegativnije pa smo same sebi najveći neprijatelji. Želim ti puno sreće na pregledu, vjerujem da će sve biti u najboljem redu! 
    Sretno svim ostalim curama koje danas imate preglede! 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • EmEn9

    Broj poruka: 1309

    Prijavi adminu

    Ja imam danas utz u bolnici jupiiiiii jedva sam dočekala. 🤣
    .
    Što se tiče odnosa ja sam isto tamo negdje do 18 tjedna mislila aime hoće li se meni uopće vratit neka želja znači uopće nisam htjela niti mogla niti mi je to bilo na pameti i mislim si ja valjda će mi se dat opet jer ako ne muž će me otpisat baš nisam mogla nikako a neznam zbog čega je želja nestala 🤣 i evo nakon toga je ok kao sad bi kao i inače jednom na mjesec 🤣🤣🤣🤣 ali bolje i to nego ništa.🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    EmEn9 sretno ti danas! Sigurna sam da ćeš uživati dok budeš gledala bebicu🙂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.