Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Lunica

Broj poruka: 713

Prijavi adminu

zrnodrece

Hvala vam cure na potpori do neba i nazad

,💕💕💕

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

• palonkica

Broj poruka: 97

Prijavi adminu

Cure, je li vi pijete kavu u trudnoći? Mislim na tursku. Ja se toga nikad nisam mogla odreći, pila sam u svim trudnoćama po dvije, eventualno kad bi mi u nekoj bilo zlo od kave, ali to bi bio kraći period kad ne bi pila. Sad sam svela samo na jutarnju. 
    Znam da nije dobro radi kofeina, ali kontam, niti pušim, niti pijem, ne pijem nikakve lijekove….osim terapije za štitnjaču.

[whenmybaby.com]

• EmEn9

Broj poruka: 293

Prijavi adminu

Netko je pitao za ogtt test dali je obavezan. Ja sam u prošloj trudnoći rekla da ne želim ići i na svakom nalazu do kraja trudnoće mi je pisalo da odbijam napravit i  na kraju kad sam ostala u bolnici par dana prije poroda zbog viška plodne vode su me bas ono ispilali tj natjerali moras napravit i moraš tako da sam morala napravit 2 dana pred porod. 
    A sad mi gin rekla da me nije obavezna slat jer je korona i sve to ali nije obavezna me slat samo ako ne dobijem puno kg sad koliko je to njima puno vidjet ćemo uglavnom rekla mi neću te slat ako ne dobiješ previše kg do sljedeçeg pregleda.

[lilypie.com]

• EmEn9

Broj poruka: 293

Prijavi adminu

palonkica

Cure, je li vi pijete kavu u trudnoći? Mislim na tursku. 

Ja pijem kavu normalno ujutro kao i inače i ponekad popodne i tako sam i u prijasnjim trudnoćama i bilo sve ok. Mislim da ništa ne može štetit ako se pije i jede u normalnim tj umjerenim količinama.

[lilypie.com]

anaAn

Broj poruka: 104

Prijavi adminu

Pijem kavu jutarnju, ponekad i popodne, ali jako rijetko. Ne mogu bez jutarnje kave dan zapoceti.
    Secer ogtt moze se privatno odraditi tipa u Synlabu je 100 kn, tako kad mi to dode na red idem tamo, da se ne guzvam u bolnici s koronom

[whenmybaby.com]

Emmie

Broj poruka: 224

Prijavi adminu

Palonkica, ne pijem kafu, nikada se nisam navikla na to (ne sviđa mi se ukus), ali ponekad popijem neko gazirano piće kao pepsi naprimjer.

[lilypie.com]

Lunica

Broj poruka: 713

Prijavi adminu

Meni kava smeta jos uvijek inače sam.je pila svako jutro uz doručak i to bijelu onako s dosta mlijeka bas. Sve cekam opet da mi dodje zelja.
    Oggt sam.radila samo u prvoj trudnoći kad sam.dobila 16 kg. Bio je uredan. U svim sljedećim sam.dobila oko 9. Ali sam deblja ušla u trudnocu😆

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

bebolinka

Broj poruka: 251

Prijavi adminu

Ja ujutro popijem nescaffe 3u1 a popodne uvijek nescaffe vanilija 😄 mislim da nemaju kofeina puno

[lilypie.com]

Jagodica125

Broj poruka: 297

Prijavi adminu

Dobro jutro, cure! Malo sam zabrinuta, pa da pitam vas - naime od nocas osijecam u donijem dijelu abdomena zatezanje (doslovce kao da je sve napeto dolje), zaboli me kad zakasljem i kao da imam zmarce. Nemam nikakvo krvarenje hvala Bogu🙏 niti iscjedak. Razmisljala sam da odem na hitnu, ali me strah zbog ove korone jer mi je doktor prosli put prilikom narucivanja rekao da nema potrebe dolaziti nepotrebno sad kad korona luduje. A ja ludujem od brige. Sto vi mislite? Samo mirovanje danas ili da ipak odem?

[lilypie.com]

anaAn

Broj poruka: 104

Prijavi adminu

Meni je neki dan bilo to zatezanje u trbuhu, ali su me pratili grcevi. Proslo mi je nakon par sati. Iduci dan se pojavio smedi iscjedak, nisam isla na hitnu, nazvala sam dr rekla je ako krene krvarenje hitna. Mozda ti je rastezanje maternice🤷🏻‍♀️
    Ako nema nikakvo krvarenje, nisam ti pametna…

[whenmybaby.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.