Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Bebanomoje i Ninach cestitam cure na urednim pregledima 🥰🥰
    Lonmi draga takva sam i sama bila, ma kakva panika i strah od poroda pff to za mene ne postoji, bitno da se moja cura rodi ziva i zdrava i da porod bude sto laksi i brzi. Ali to bas nije tako, jer zapravo koliko god ti zeljela mislit tako, strah neki postoji sto ce vise taj dan priblizava, vidjet ces i sama. Tome se ne mozes oduprijet. Ja ovako jesam smirena, nisam osoba koja panicari niti koja razmislja o svemu i svacemu. Ali neka doza straha ipak postoji i to je sasvim uredu. Jer imaju ga i zene koje su radale vec po 2,3 i vise puta i to je normalna pojava. Ja se sad trenutno nalazim u periodu kad jedva cekam da upoznam svoju Neu i zelim bit s njom lice uz lice, al s druge strane uhvati me i nekakav strah od nepoznatog, sto ne znam sto me ceka, mislim znam u teoriji, al nikad to ne bude kako si mi to zamisljamo. Tak da imam sad neki vrtlog emocija, a opet znam da je sve to normalno i da sve zene kroz to produ. Cudna smo mi bica. 

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    A sto se informiranosti tice apsolutno da se treba informirat i znati sto sve mozes ocekivat i kako sto funkcionira. Al kao i Lonmi nisam ziheraski tip da se zatrpavam knjigama, tecajevima itd..odradila Rodin tecaj vise iz neke znatizelje, pogledala tehnike disanja cisto da imam neku predstavu kako to ide, al ne zelim se zatpavat sa hrpom info 🤷‍♀️ smatram da u tom trenu tijelo je najbolji vodic i da tijelo samo sve odradi, niti jedan tecaj ili procitana knjiga te ne moze naucit koliko ti sama instinktivno vec znas sve to kad dode vrijeme za to. I draze mi je raspitat se na forumu, bez obzira sto su to subjektivna videnja i iskustva, al su mi punoo realnija nego ona na tecajevima gdje pricaju generalno. Apsolutno da svaka zena je razlicita, sve mi drugacije ragiramo i podnosimo i bol i svakakve druge stvari, al opet vise mi to koristi nego bilo sto drugo 🤷‍♀️ 

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Drage moje zene,majke ,kraljicee hvala vam sta mislite na mene..da vas me drzim u neizvjesnosti sve je hvala Bogu u redu s bebom sve odgovara tjednima po velicini plodna voda posteljica sve pet…ja da malo smanjim tempo zbog tog pritiska kaze dr to je normalno cetvrta trudnoca i veoma sam aktivna s troje dice pa da malo prikocim inace zatvorena hvala Ti Boze.. iduci pregled cemo raditi 3-4D jedva cekam danas nam se skrila pa nemamo sliku glavice ali imamo pikice ahhahahahha ja kazem dr jel jos uvik  cura il se predomislila kaze on je je evo slikaa..najbitnije da je sve u redu..iduci pregled nam je 23.2.Cestitam svima na urednim pregledima sad idem malo u soping danas pa od sutra malo vise odmora💜

    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ines

    A sto se informiranosti tice apsolutno da se treba informirat i znati sto sve mozes ocekivat i kako sto funkcionira. Al kao i Lonmi nisam ziheraski tip da se zatrpavam knjigama, tecajevima itd..odradila Rodin tecaj vise iz neke znatizelje, pogledala tehnike disanja cisto da imam neku predstavu kako to ide, al ne zelim se zatpavat sa hrpom info 🤷‍♀️ smatram da u tom trenu tijelo je najbolji vodic i da tijelo samo sve odradi, niti jedan tecaj ili procitana knjiga te ne moze naucit koliko ti sama instinktivno vec znas sve to kad dode vrijeme za to. I draze mi je raspitat se na forumu, bez obzira sto su to subjektivna videnja i iskustva, al su mi punoo realnija nego ona na tecajevima gdje pricaju generalno. Apsolutno da svaka zena je razlicita, sve mi drugacije ragiramo i podnosimo i bol i svakakve druge stvari, al opet vise mi to koristi nego bilo sto drugo 🤷‍♀️


    Ma i mene malo strah nepoznatoga, i kako ce se priblizivati bit ce malo jaci kao sto i sama kazes, ali i dalje je to strah zbog nepoznatoga i zbog toga da bude sve ok. Bolovi i to kod me toliko ne zamaraj, vjerujem da ni tebe. Bas mi je neka zenica zadnji put rekla, mene ti sad drugi put strah jer znam sta me ceka, prvi put nisam imala pojma osim onog sta sam cula i to mi je bilo tak.
    Ne znas dok ne dozivis, vise me strah ovih pojava koje me sad prate (smedi, iscjedak, novi bolovi).
    Tvoje tjedne jedva cekam, jer cu znati da je jos maloooo 🥰.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Me toliko ne zamaraju*

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    mom_of_4

    Drage moje zene,majke ,kraljicee hvala vam sta mislite na mene..da vas me drzim u neizvjesnosti sve je hvala Bogu u redu s bebom sve odgovara tjednima po velicini plodna voda posteljica sve pet…ja da malo smanjim tempo zbog tog pritiska kaze dr to je normalno cetvrta trudnoca i veoma sam aktivna s troje dice pa da malo prikocim inace zatvorena hvala Ti Boze.. iduci pregled cemo raditi 3-4D jedva cekam danas nam se skrila pa nemamo sliku glavice ali imamo pikice ahhahahahha ja kazem dr jel jos uvik cura il se predomislila kaze on je je evo slikaa..najbitnije da je sve u redu..iduci pregled nam je 23.2.Cestitam svima na urednim pregledima sad idem malo u soping danas pa od sutra malo vise odmora💜


    Ajde super neka je sve uredu proslo, nadam se da je i tebi sada lakse ❤🥰

    Nea 💗
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2246

    Prijavi adminu

    Lonmi, zdravi stav je sve! Ja sam do negdje tam prije 2 tjedna bila 100% uvjerena da bi mogla kamion prirodno rodit ako treba. Samouvjerena i fokusirana na ishod, ne put. Onda me mama poljuljala malo s necim sto ona nije tak mislila i dosao onaj razgovor oko ciste.. sad se pripremam za svaki scenarij. Ne mogu rec da me strah nego nisam vise u toj fazi da mislim da ce sve bit super, pripremam se za opcije b, c, d, e.. 😂 svako drugacije funkcionira, ja se pripremim koliko mogu, nabacim osmijeh, ne pece me savjest oko niceg jer znam da sam napravila najbolje sto sam mogla, da sam se informirala najbolje sto sam mogla i idemo odradit to. Cista glava i pozitivan stav su po mom 80% posla.
    Ines nam je sto se toga tice carica.
    .
    Ocito sam nekad otvorila vrhnje a ne znam kad pa da nije pokvareno sam narucila hamburgere i pomfri 😂😂😂😂

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Ines

    A sto se informiranosti tice apsolutno da se treba informirat i znati sto sve mozes ocekivat i kako sto funkcionira. Al kao i Lonmi nisam ziheraski tip da se zatrpavam knjigama, tecajevima itd..odradila Rodin tecaj vise iz neke znatizelje, pogledala tehnike disanja cisto da imam neku predstavu kako to ide, al ne zelim se zatpavat sa hrpom info 🤷‍♀️ smatram da u tom trenu tijelo je najbolji vodic i da tijelo samo sve odradi, niti jedan tecaj ili procitana knjiga te ne moze naucit koliko ti sama instinktivno vec znas sve to kad dode vrijeme za to. I draze mi je raspitat se na forumu, bez obzira sto su to subjektivna videnja i iskustva, al su mi punoo realnija nego ona na tecajevima gdje pricaju generalno. Apsolutno da svaka zena je razlicita, sve mi drugacije ragiramo i podnosimo i bol i svakakve druge stvari, al opet vise mi to koristi nego bilo sto drugo 🤷‍♀️


    I ja ti isto mogu cekati, od kad sam na bolovanju i imam vremena ne zamara me toliko. 
    Meni ti grdo to sta mi doktorica sve brani, ne sjedi, ne hodaj, lagani koraci bla bla. Kako vrijeme ide dalje vidim da je to sve iz preventive i da sebe isto tak stize, miruj i gotovo, ali slusam jer me strah za bebu i necu se igrati, ali  po iskustvima drugih vidim da to kako koji ginic, a i po svojem iskustvu jer je moj privatnik recimo protiv tolikog lezanja i svega u mojem slucaju, a ti sad odluci koga slusati. Radije lezim i mir, osim sta ce mi atrofirati misici i mozda cu radati 20h 🤦‍♂️
    No sta sam htjela reci, onda pop…. dok nist ne smijem, a tamo nek sjedim 3h u cekaoni, tamo vise nije bitno. 
    Eto da mi nije ove moje situacije, cak ni na to nebi bila ljuta. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lonmi

    Lonmi

    Broj poruka: 4240

    Prijavi adminu

    Sebe isto tak stite*-jeb… ti autocorrect 😂
    Mom_of_4 odlicnoooo 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ines

    Ines

    Broj poruka: 1331

    Prijavi adminu

    Lonmi

    Ines

    A sto se informiranosti tice apsolutno da se treba informirat i znati sto sve mozes ocekivat i kako sto funkcionira. Al kao i Lonmi nisam ziheraski tip da se zatrpavam knjigama, tecajevima itd..odradila Rodin tecaj vise iz neke znatizelje, pogledala tehnike disanja cisto da imam neku predstavu kako to ide, al ne zelim se zatpavat sa hrpom info 🤷‍♀️ smatram da u tom trenu tijelo je najbolji vodic i da tijelo samo sve odradi, niti jedan tecaj ili procitana knjiga te ne moze naucit koliko ti sama instinktivno vec znas sve to kad dode vrijeme za to. I draze mi je raspitat se na forumu, bez obzira sto su to subjektivna videnja i iskustva, al su mi punoo realnija nego ona na tecajevima gdje pricaju generalno. Apsolutno da svaka zena je razlicita, sve mi drugacije ragiramo i podnosimo i bol i svakakve druge stvari, al opet vise mi to koristi nego bilo sto drugo 🤷‍♀️

    Ma i mene malo strah nepoznatoga, i kako ce se priblizivati bit ce malo jaci kao sto i sama kazes, ali i dalje je to strah zbog nepoznatoga i zbog toga da bude sve ok. Bolovi i to kod me toliko ne zamaraj, vjerujem da ni tebe. Bas mi je neka zenica zadnji put rekla, mene ti sad drugi put strah jer znam sta me ceka, prvi put nisam imala pojma osim onog sta sam cula i to mi je bilo tak.
    Ne znas dok ne dozivis, vise me strah ovih pojava koje me sad prate (smedi, iscjedak, novi bolovi).
    Tvoje tjedne jedva cekam, jer cu znati da je jos maloooo 🥰.


    Istina 😊👍 joooj draga uzivaj, meni ce cak i falit trudnoca i sve ovo, koliko god sam morala mirovat, al nisam hvala Bogu imala vecih problema, nit sam imala jake mucnine, povracanja i ostalo. Ne znam jel to malo uvrnuto hahah 🤣😅 u svakom slucaju ono sto tebi i svim ostalim curama sa slicnim problemima zelim da se vise ne pojavljuju i da uzivate max u ostatku trudnoce jer proletjet ce brzinom munje, a ovi tvoji tj su meni bili najlaksi, imala sam ful energije doslovno kao da i nisam trudna..

    Nea 💗
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.