Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    panda102

    Jutro…
    Šta je germknedla?

    Ponavljam pitanje sta je germknedla il kako vec hahhaha

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Knedla od dizanog tijesta 
    Nisam nikad jela

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Germknedla je knedla 😂, neznam kak bi rekla, onak je tjestasto i kuha se na pari (u originalu) pa ostane bijela, punjeno pekmezom ili nutelom i prelije se rijetkim pudingom od vanilije.
    To je ekipa jela po skijalistima vani, a od prošle god ih ima u zg puno, pogotovo tak kad su neki štandovi.


  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ovo je gemknedla, fine su, jako zasitne, jela sam i boljih i losijih, ove na zg adventu su cist dobre. Moram ici jedino one sa sljokicama probat, cisto jednog eksperimenta radi haha

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu
  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Hjooj gremknedla….žudim za jednom..kakva sa šljokicama?? Na kojem štandu?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu
    Lumperaj na strossu
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Sad ce Ikyri napisati vi samo o hrani hahahahhahha
    Hvala za slikoviti odgovor…mislim da mi se ne bi svidjelo, ne volim ni obicne knedle…. ali moja mama bi to smazala sigurno hahhaa
    Najvise voli one knedle iz lidla.
    Danas sam usporena, kako vi?

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

     Jutro! Ljuta sam jer sam dvije godine jela germknedlu na istom standu i sad ga nema, ili se negdje premjestio a ne znam di. Jucer sam jedva nasla neki stand s tim, i nije bila tako fina, spljostena i pregusta. Al dobro smazala sam ju naravno, bez maka. 
    Od danas pazim na slatko i kaj jedem jer u uto idem na dogovor u vinogradsku za ono spavanje i mjerenje secera, vec mi je muka od tog. Pa cu pazit da mi nebi slcajno tam isli mjerit pa da ih slagira. 
    Danas planiram radit ono indijsko jelo tikka masala, jel radio ko? Valjda ce bit fino
    I danas idemo po autosjedalicu 🙈

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Katuska, cije si jela ovih godina?
    Dosta su toga ispremjesali ove godine, vidis da nekih lokacija ni nema, neke su prebacene. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.