Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hahaha Sarita i ja bi hodala sa flekom od gela al ima tamo ogledalo pa se pogledam dok brisem 🤣 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hej!
    Evo nas doma,  obavili uzv,  bili u Sparu i odmah skupili Maksa iz vrtica.
    Malac je 2250g cca,  i doktorica kaze da ce vjerojatno bit ko Maks oko 3kile,  kad se rodi.
    Sve je u najboljem redu. Jedino mu je glavu jedva izmjerila jer se totalno zakucao dolje,  doslovno sonda na stidnoj kosti,  a i dalje ne moze uhvatit presjek. U jednom trenu ga je jednom rukom gurala,  a drugom hvalata sondom da si uhvati presjek.
    Mali je spreman za van i nece suradjivati uopce 😂😂😂😂
    Zapamtila sam da su Panda i Sarita bile kod frizera! 😍😍😍 Zavidim!
    I da Nina ide rodit i cetvrtak! Jeeej!
    Honey,  Zrinchy i ostale curkice puse vam saljem  😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    I mi smo jos 6 dana do termina🙂 u ponedjeljak u bolnicu pa su mi rekli ovisno koliko sam otvorena ako dovoljno onda ce ju malo potjerat…samo setat setat i setat😀💪

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Maloprije sam skužila da su dvije Kike. 😄 Kika i Nina sretno sutra i prekosutra! A Kika 123… još malooo. 🤗 I ja odbrojavam. Danas me sve nešto grči kao da ću dobiti stvari… sutra nam je pregled. Bebica je jutros bila skroz mirna pa sam se zabrinula, ali kasnije se počela javljati pa se nadam da je ok. 
    Panda i Sarita super za nove frizeve! 👌 Ja sam to prošli tjedan riješila.

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    I ja sam sad skontala da su dvije Kike. Prvo sam kontala sto je Kika izbrisala sliku i sad vidim ima slika. Kontam wtf hahahahah
    Proudy pusa za decka. Jos malooooo pa smo na red dosle. 
    Moja ima party. Sve me boli. Rebra bubrezi pupak 😒
    Iskreno pozeljela sam se valjati po krevetu i okretati i spavati na ledjima ojjjjj ali hajde. Jos malo 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hahaha znala sam da smo napravile pomutnju…cak sam se i ja zbunila jucer🙂 i pitala se gdje mi je slika?!trudnicki mozak!!😀

  • Roo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Danas je dan od frizura , i ja sam bila na frizuri :))
    (Ja ko padobranac svako koji mjesec se javim,ali zato čitam i pratim na satnoj bazi 😉)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kako me ovaj pizdek mali sad bode dolje drito kroz cerviks! Znaci doslovno poskocim kako me napikne! Ko s iglom!
    Sva se preznojim u sekundi!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Jesam vas malo cimnula 😂 
    ProudMomy znam kako ti je..i meni je tako radio..i znalo se desit da dva tri puta zaredom da se sva popigam i muz gleda koj k..haha i skace da nisu trudovi 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    E uzas! Mislim cesto to radi od kad je skroz tak dolje,  al bas je onak uzasno neugodno!
    Malo si nas zbunila 😁

    Evo muzek si je kupio i odijelo za radjaonu! Kad se on poceo pripremat,  onda znam da je vrag odnio salu 😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.