Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    pikica3

    Gumbek

    Ja i bebo na balkonu, on u kolicima spava, ja kavu pijem. Na suncu predivno.
    Jucer sam ga prvi put na balkon izvela, malo poceo njurgat, onda je zrinjevac krenuo kosit oko zgrade a on zaspao ko da je u nesvjest pao 😂

    Hahaahahha…nama ti je fen i usisivac na youtube bio omiljeni kanal…cim je poceo njurgat ja upalim i ko pokosen zaspe😂❤😂❤😂podsjeca ih na zvukove kakve su culi u maternici


    Ovo su vrijedne informacije 😀 Bas sam htjela pitati jel koja izasla van sa bebom, al to cu ekstra tamo na temi! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Panda moja bebela 😍😍😍😍
    Nek smo se i mi zaokruzile bilo je vrijeme,  skoro smo 8mj trudne hahahah
    Sarita 37tt,  vi ste u terminu i super izgledas! 😘
    Gumbek,  divan je dan i drago mi je da uzivate u njemu.
    Pikica i Honey 😘
    Kod Maksa nisu radili ti bijeli sumovi,  al nisu nam ni trebali,  taj je zaspai cim je glavom kolica dotaknuo. 
    Moji decki otisli na zmajurjevo na Ribnjak,  a ja sam,  gle cuda u krevetu 🙁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Sarita 😍 spremna za rodiliste 💗🍼 U istoj smo odjeci, i ja tako od jutra i vruce mi 😂 cak kad sam ustala skinula se skroz gola i tako raspremila sudericu, muz me zezo jel ga to zavodim haha rekoh dobro je ako te mogu ovakva zavest 🤣 ko slonica 😅🐘🐘🐘 
    Panda lijepa si. Ajmo sad ozbiljno da vidimo trbuh i cvarak ❤😍 Sta ti je muka mica? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Maks je na mamu 🤣😍 Nadajmo se da bu i Aleks ❤ Ja sam muzu rekla da se nadam da ce mala spavat ko on. Po njemu mozes skakat taj zaspi. Samo fok dode u horizontalu, a moze i sjedeci 😂 On zaspi sa bombonom u ustima covjece! Kaaaak?? 
    Draga moja, imas ti jos malo i onda je gotovo 👑 Bit ce najljepse vrijeme kad ti i Aleks zapicite negdje na kavu u crvenim kolicima i sa crvenim noktima 😘 mozes ti to ❤❤❤❤ 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Maks je na mamu 🤣😍 Nadajmo se da bu i Aleks ❤ Ja sam muzu rekla da se nadam da ce mala spavat ko on. Po njemu mozes skakat taj zaspi. Samo fok dode u horizontalu, a moze i sjedeci 😂 On zaspi sa bombonom u ustima covjece! Kaaaak??
    Draga moja, imas ti jos malo i onda je gotovo 👑 Bit ce najljepse vrijeme kad ti i Aleks zapicite negdje na kavu u crvenim kolicima i sa crvenim noktima 😘 mozes ti to ❤❤❤❤


    Honey ja sam ko tvoj muz,  zaspem kako god i gdje god i nis mi ne smeta. Znam da sam se bojala kako cu ja bebu cut da place kad sam bila prvi put trudna. Jer ja kad zaspem ja nis ne cujem. Bebu sam cula 😉

    E da curke jucer sam dobila info da DM mijenja nacin kako ce se bodovi mijenjati za popuste. Tipa za 200bodova dobit ces 20kn popusta,  za 300 ces dobit 30kn,  itd. A ovo 150 bodova za 15% se ukida. Ako sam dobro skuzila s pocetkom 5.mj ide taj novi sistem. Ja sam nagovorila muza da me sutra odveze do DM da si ismoristim ipak tih 15% jer mi je isplativije i da si kupim sve kaj trebam. Pristao je pod uvjetom da budem gotova za sat vremena. Ipak gazim 35tt koji je vec koliko toliko siguran pa sam odlucila ici.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu
    Sta je ljepse? Hahahhaha 
    Poslije vas citam, imamo guzvu hahaha

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo link za DM promjene,  stari sistem i kartica vrijedi do 28.4.
    https://m.dm-drogeriemarkt.hr/hr_homepage/active_beauty/ [m.dm-drogeriemarkt.hr]

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ajme Proudy dobro da si rekla…ja sam tek neki dan saznala na blagajni da vise nema onog da ti skinu bodove za 20% na proizvod po izboru nego samo 15%na ukupan iznos racuna! Jos mi zena rekla da tog nema oko godinu i pol! 🤗🙈🙉 Ionak ovaj vikend planiram pokupovat sve…
    Dog s muzem kak idemo popodne u Westgate, a sveki mi rekla da bi ona kupila jednu posteljinu i dekicu i jos par bodya za pocetak..a ja joj rekla da vec imam odabranu posteljinu, tj 2 motiva i sad me muz zove da se cuo s mamom pa evo ide i ona s nama u Westgate! Iako tog drugog motiva uopce nema trenutno tamo i trebat ce naruciti! Evo vec se veselim! 😑😒😫


    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Hvala vam 😘 Bas da jesam spremna za rodiliste, sve je spakirano, stan spremljen… Samo cekamo da se dama smisli 😁
    Honey mom muzu samo pokazi gdje da spava i on ce spavati. Ne mora biti ni krevet! Po ljetu ima pauzu 2 sata i da se ne vozi kuci, pa natrag, on legne na plazu i odspava. Dok me cekao kad sam bila na strucnom je spavao u autu, samo si je sjedalo malo spustio 😂 A neki dan kad smo dosli iz sopinga mi je bilo toliko vruce da sam se skinula u potkosulju i gace i tako raspremala 😂
    Proudy nas tjera u dm da potrosimo novce 😋 Nema veze, bolje da iskoristimo te bodove nego da propadnu. Ali kod mene nista od koristenja 150 bodova jer ih imam svega 133. Mozda mama ne bude imala vremena ici iskoristiti svoje, pa potrosim njene 😁 
    Panda dobri ste i ti i auto 😍 Nemoj se naradit previse! 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ugl nije toliko lose ni ovo novo ali sad na veci iznos mi je ovo bolje za iskoristit. I sve sto vam ostane na staroj kartici,  morate si prebacit na novu do 28.4. da vam ne propadne. Pa cu ja sutra 150 iskoristit i onda cu si odmah ostatak prebacit na novu pa skupljat dalje.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.