Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Panda evo me stizem… hahahaha… mirisi mi :)

    [lilypie.com]

  • Litta

    Broj poruka: 487

    Prijavi adminu

    Cure hvala na info, znaci sad smo neko vrijeme mirni s hzzo :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    pikica3

    Pandaaaaaaaaa trcim do slovenije za ovo kaj si poslikala😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
    Sema jako si lojepo uredila krevetic za malog miseka
    Proudy bila mi je dok.Sokol…jaaaaako draga mlada dokica…zadnji put sesirko isto divna dokica…bila sam gotova u sat vremena, i manje…nije bilo guzve i bas sam se iznenadila
    Honey javi nalaze…zivo me zanima


    Meni bi trebala bit Seserko,  tak mi je rekla ova kad me narucivala. Nadam se da cu isto brzo bit gotova.
    Ma super da je sve dobro 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Dok je Proudy ustala Honey tri glukoze popila 😜😜😜😜😜 moram te malo zezat. 
    Ej pa i meni srce najednom pocne nekako ubrzano da radi. Pogotovo kad lezim na lijevom boku. Osjetim ko neki nemir. Kao da se brinem zbog necega. Ali ne traje dugo. 
    Sema ogradica je TOOOOP. Spremna si ❤️❤️❤️ A najvise mi se svidja taj oblacic plavi. Super bi bila ona lampa oblak od jucer. 
    Pikica super da je sve uredu. Lakse se dise odmah. Joj joj 2700g ❤️❤️💪💪💪 velika curaaaa 
    Mislim da moja nije tako velika 😞 1900je imala kd sam bila 32+3. Mala mrva. Pusa za veliku curu 😘😘😘😘
    Litta samo uzivaj. I ja cu sad kad muz ode jedan krug 
    da napravim. Da pogledam kakvo je stanje na ovom mjestu za rostiljanje. Rekli smo okupiti drustvo u nedjelju. 
    Dodjite sve hhahah iako smo sve pojeli napravit ce Panda jos 10. Hahahaah
    Honey naravno da ce rezz biti dobri. Pusaaa
    Student ide li porod 😜😜😜

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bome Panda,  da,  hahahah dok sam se ja digla,  Honey se vec i najela hahahahahaha.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Sema, i krevetić i posteljina su prelijepi. Ja sam takvu plavu htjela svojoj Mili, ali se moralo naručivati pa sam odustala.možda još i kupim! Prelijepa je!
    Pandice, dobro, pa kako to napraviš? Znam vući tijesto, ali da li je ovo u jednom komadu izvučeno? Što staviš u tijesto?
    Pita ti je kao iz časopisa za hranu!
    Student, ima li što novo?
    Jučer sam se vagala. Ostale su mi 3,5kg viška, a trbuh kao u 20.tt. 
    Poslikat ću kasnije.


  • sema

    Broj poruka: 268

    Prijavi adminu

    Yra i ova je narucena s Etherala.
    Ja napomon gotova, kazu necu jos rodit 😂😂
    U utorak ponovno na ctg.
    Meni zadnji puta radili uzv sa 33 tt i tad je bio 2500g i od tada nista vise ne znam, ipak je 5tj proslo sad ima sigurno preko 3kg


    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Haha jeste me nasmijale! Ma ja sam vec dva puta jela, evo spremam se treci 😂 mogla bi ove pite sa dodatkom 😋 I pokupila uputnicu za transfuzijsku. 
    Javim nalaze, i mrne bas zanima, zadnji put su bili iza pola 2, nadam se da ce i sad brzo. 
    Sema posteljinica je mrak 😍 mozda ju ja uzmem sad na sajmu. Jedva cekam sutra 😃 yra mislim da je iz komada. Meni tako izade kad preko cijelog stola izvucem, al super je pecena 👌 moja pecnica nesto zajebava. Panda jel ju ti premazes jos sa cim osim sa uljem? Pikica super za tvoju bebicu 💓🎉💓🎉💓🎉💓 Bas lijepo napreduje hB 🙏 Student da, kako ide?

    [lilypie.com]

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Ita čestitam od srca!!! 💕 
    Bebice su vam preslatke! I ja jedva čekam svoju! 💖
    Panda sline mi cure! 👌 Kad ono dolaziš na jug? 🤗
    Honey svekrva ti je baš specijalac…nije čudno što te toliko naživcira. 😐 Nadam se da će nalazi ogtt-a biti dobri. 
    Student sretno!
    Sema ja sam osma na listi! Bliži se! 🙊Posteljina je baš lijepa! 😍
    Pikica super da je sve u redu! Proudy sretno na pregledu! 
    Ja sam napokon uzela ogradicu itd. pa danas perem to i dijelove navlaka za kolica. Pripreme punom parom! 💪

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Iz tri dijela je jer volimo tanku. Razvucem preko citavog stola. Onda poredam fil. Zarolam i isjecem. Napravim ovaj prvi krug u sredini tepsije. I onda opet fil zarolam tijesto i onda nadodajem na ovaj postojeci krug i onda jos jednom. Zavisi koliki ti je stol. I koliko si tijesta zakuhala. U tijesto ide samo sol voda i brasno.Za ovu tepsiju od fi30 treba oko 220ml vode znaci jedna casa. Mi volimo tanju pa onda ja tanko razvucem skroz. Premazem samo uljem. A burek premazem u toku pecenja istopljenim maslacem. 
    Neko je pitao kad idemo na jug hhahaha uffff ne znam. Za 1.maj idemo u Rovinj ne znam je li to jug 😀
    Honey tri puta jela hhhhhahahhaha a dusaaaa

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.