Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Joj meni kronicno trebaju pramenovi,  izrast mi je preogroman,  a ne smijem sjedit. Ici cu tamo negdje u 37tt da lijepa radjam 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikaa12345678

    Kikaa12345678

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Hellouuu evo i mene malo…sretan rockas malom slatkisu!!😀 neznam tocno koja je pitala za secer ali evo ja sam imala jako visok preko 10 i sada vec vise od mj dana je pod kontrolom u granicama normale i vise nemoram u bolnicu sto se tice secera 💪🙂…znaci sve jedem osim bijelo brasno,bijela tjestenina,sokovi i bijeli kruh to sam izbacila a ostalo sve jedem u granicama normale,recimo secer u svemu u pola smanjim…i to je to…sretno!

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    EveM

    Meni pocetkom trudnoce sve smetalo.. zeludac konstantno bolio.. zavrsila u bolnici radi bolova i tako cijelu trudnocu imam dijetalni rezim prehrane… sva sreca pa nemam nekih posebnih prohtjeva. Tu i tamo se pocastim necim ali manje vise se drzim tog rezima..inace me zeludac ubija. Doktor kaze da to nije od trudnoce.. moguce da imam helico bakteriju u zeludcu ali mi nece sada raditi gastroskopiju- tak kad rodim ako se bolovi u zeludcu nastave..


    Helico mozes testirati iz krvi. Ali sigurno neces dobiti, ako imas, terapiju jer je xy tableta antibiotika u pitanju. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu
    Napokon smo završili. Mislili smo da ćemo brzo biti gotovi, a na kraju nam se oteglo sve. Stavili krive šarafe, pa ih mijenjaj, pa dok smo uštimali vrata… Još je ovo bio drugi put ikad da mm sklapa namještaj. Ja sam se oduvijek petljala tati u sklapanje namještaja i da nisam trudna bi ja to sama odradila 😁 Ovako mi je samo gurnuo upute u ruke i eventualno ako sam uspjela šta napravit dok ne vidi 😂 Na kraju svega je on rekao: osjećam se kao da su me j….! 
    Sad idem u ležeći položaj. 
    Eto šta nas pati cijeli dan! Ključevi i kišobran su odmah našli svoje mjesto 😊
    Eto šta nas pati cijeli dan! Ključevi i kišobran su odmah našli svoje mjesto 😊

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Student24

    EveM

    Meni pocetkom trudnoce sve smetalo.. zeludac konstantno bolio.. zavrsila u bolnici radi bolova i tako cijelu trudnocu imam dijetalni rezim prehrane… sva sreca pa nemam nekih posebnih prohtjeva. Tu i tamo se pocastim necim ali manje vise se drzim tog rezima..inace me zeludac ubija. Doktor kaze da to nije od trudnoce.. moguce da imam helico bakteriju u zeludcu ali mi nece sada raditi gastroskopiju- tak kad rodim ako se bolovi u zeludcu nastave..

    Helico mozes testirati iz krvi. Ali sigurno neces dobiti, ako imas, terapiju jer je xy tableta antibiotika u pitanju.


    Ma da, znam. Bio mi je crp povisen ali dr je htio to gastroskopiom potvrditi..ali obzirom da sam trudna ionako me ne bi liječili do poroda.. a pitanje i kasnije kako ce biti zbog dojenja. Uglavnom, za sad je to relativno pod kontrolom.. a kadnije cemo vidjeti.

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Ana_Marija_2019

    Ana_Marija_2019

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Cure, da vas sve pozdravim pošto se duuuugo nisam javljala - otkad imamo facebook, više tamo pratim. Honey, baš me zanimalo za tebe kako si 😊😊
    Ja sam dobro, rastem i moram priznati da mi vrijeme leti! 😮

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutro
    Je linse i vi ovako obuvate?
    Trcim na posao da vas citam dok nije azdaja dosla 🤭🤭🤭😩😩😩😩

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Panda tako sam se i ja jutros mucila 😂😂😂
    Na kraju mi je muz vezao timbice 😂😂😂
    Idem na transfuzijsku da mi krv izvade.
    Danas 30tt,  slikam se kad doma dodjem 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Haha panda tako sam prije a sad nikako posto ni ne idem nikud, evo me od ponedjeljka nisam iz stana izasla, to mi se nikad nije desilo. Bura je i malo sam prehladjena.
    Proudy bas se zacudila otkud ti tako rano 😀
    Sanjala Luku Nizetica, i u snu sam se pitala jel on gay ili nije. Jel zna tko? 😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    ita87

    Haha panda tako sam prije a sad nikako posto ni ne idem nikud, evo me od ponedjeljka nisam iz stana izasla, to mi se nikad nije desilo. Bura je i malo sam prehladjena.
    Proudy bas se zacudila otkud ti tako rano 😀
    Sanjala Luku Nizetica, i u snu sam se pitala jel on gay ili nije. Jel zna tko? 😂


    😂😂😂😂😂😂😂
    Koliko ja znam je 😁
    Vidis kak sam poranila,  ne bu nest dobro 😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.