Prodaja-razmjena-darivanje rabljene, ali očuvane opreme za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • smile142

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Blazenka Degač

    Poklanjam svu odjeću za bebe do 4 god.nekom malom princu odjeća je jako ušćuvana


    Pozdrav Blaženka. :) Jeste li poklonila odjecu? 

  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Kupujem očuvana BUGABOO CAMELEON 3 kolica u crnoj ili tirkizno zelenoj boji. 
    Kontakt: grmolika.borovnica@gmail.com

    [lilypie.com]

  • mamass0509

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Veliki pozdrav! 😊😊 darujem bebine stvari onome kome je zaista potrebno ( kolica 2 u 1 ), krevetac do 13. kg bebe. Ni jedno ni drugo nije koristeno. I robicu za djevojcicu.

    Pozdrav mamama 

  • NatalijaKuhar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mamass0509

    Veliki pozdrav! 😊😊 darujem bebine stvari onome kome je zaista potrebno ( kolica 2 u 1 ), krevetac do 13. kg bebe. Ni jedno ni drugo nije koristeno. I robicu za djevojcicu.

    Pozdrav mamama


    Pozdrav.. Evo ja taman 19.06 rodila pa sam sad vidjela oglas.. Imate jos dostupna kolica i robicu? 

  • mamass0509

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Da, mozes mi se javit na mail lkolic7@gmail.com :)))

  • edin123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    lijep pozdrav dali ste kome poklonili robicu meni je jako potrebna imam bebicu od 8 mjeseci i cerkicu od 16 god unaprijed hvala

  • edin123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Silveta Halilovic

    mela

    ja bih radoo darovale odjecu za bebe ,kome je potrebno i ko nije u mogucnosti kupiti sve potrebno,..odjecaja je za djecake jer ja imam malog star 8 mjeseci :)))i ako kome mogu pomoci sto da ne :))

    Dobar dan mozete mi reci za robicu..


    lijep pozdrav dali ste kome poklonili

  • andy1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kupujem jesen/zima odjecu za curicu koja ce se roditi krajem 8mj
    Ne bih na komad radje sto veci lot
    Hvala :)

  • Karmenka1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Prodaje se rabljena odjeća za djevojčicu od najranije dobi do 10 godina starosti,cijena po komadu je 10 kuna.

  • Karmenka1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Poklanjaju se udžbenici i radne bilježnice za izbornu nastavu njemačkog jezika od 4. do 8.razreda.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.