Probava u trudnoci

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Zene moje, pomagajte…
    Ovako, probava mi je katastrofa, trudna sam 14 tj. I od pocetka idem na wc svako 3 dana otprilike. Bas u idealnom slucaju svaki dan ili svako drugi, medjutim jucer sam pretjerala- svasta nesto sam pojela u toku dana od piletine, , tone limunade i borovnica i uvece sam imala strasne grceve u crijevima, nisam mogla zaspati.. a sto je najgore ne mogu ni na wc…
    Doktor mi je na godisnjem, sta da uzmem sama ne znam. Hvala vam unaprijed😘

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Sva sreća pa je isto nemam problema s time, ali pij puno puno puno vode! I kao što Aurora kaže magnezij ako nisi počela. Nemoj jesti tešku hranu, radije nešto laganije sa dosta vlakana. Probaj si ubaciti chia sjemenke u prehranu…nekome čak ni ne pomažu razne kombinacije tipa voće i mliječni napitak, dok bi meni to napravilo tornado  Moraš si sama isprobati što pali, ali opet kažem puno vode piti i možda i tu funkcionira ona manje je više pa ne treba pretjerivati sa količinom…

    [lilypie.com]

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Pijem bar 3 litre vode dnevno, magnezij i tovim se vocem ali ovo mi naidje makar svako 2 sedmice..crijeva bole a nista ne ide vani😐  hvala vam cure moje na savjetima…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.