Preuređujemo vrtić Vrbik - Poljane!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Poštovani,

    s obzirom da je DV Bajka nakon završetka glasovanja izgubila oko 800 glasova, molimo Vas da nam date više informacija o neregularnim glasovima, jer se radi o iznimno velikom broju poništenih glasova kojim je Bajka izgubila vodeće mjesto.

    Hvala unaprijed.

    S poštovanjem,

  • marija23

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    slažem se s odlukom o poništavanju glasova koji su dani neregularnim putem

    marija

  • Nina95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kako se to može glasati neregularnim putem??? Molimo Vas da nam u najkraćem mogućem roku to objasnite i prikažete sve “neregularne” glasove tako da svi imaju uvid u njih. 

    Hvala,
    Nina

  • dina.roman

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala svima koji su glasali!

    Mama djece iz DV Vrbik - Poljane

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji,

    kako bi projekt ‘Dječji svijet u šarenim bojama’ bio u potpunosti transparentan, prije objave vrtića koji osvaja uređenje svi su glasovi pregledani.
    Detaljnim uvidom utvrđeno je da je određeni broj glasova dobiven neregularnim putem - generiranjem nepostojećih e-mail adresa i korisnika stvarani su lažni glasovi koji su zatim oduzeti.

    U interesu nam je da tijek projekta bude regularan i proveden prema Pravilima nagradnog natječaja u čijem Članku 6. stoji: 
    “Napomena: Svi sudionici za koje se utvrdi da su za sudjelovanje u nagradnom natječaju koristili zlonamjerne programe i web servise bit će isključeni iz natječaja.”

    Zahvaljujemo na Vašem trudu i vjerujemo da ćemo organizirati još ovakvih natječaja i na taj način pružiti mališanima ljepše mjesto za igru.

  • DinaLukaLovro

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hvala svima iz DV Vrbik,svoj djeci, svim tetama i roditeljima za sve aktivnosti koje su poduzeli kako bi pobjedili. Hvala Klokanici koja si je dala truda da istraži nepravilnosti. Jedva čekamo makeover!!!

  • neni4

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iskreno mi je drago i sretna sam zbog pobjede dječjeg vrtića Vrbik-Poljane jer smo kao roditelji zajedno s tetama i osobljem vrtića dali sve da poštenom borbom osvojimo “maker over”. Dječica iz starijih grupa su nas svakoga jutra na ulazu u vrtiću dočekivala s pitanjem da li smo glasovali za njihov vrtić. Hvala tetama na angažmanu i što su ih odgojno poticale da se za svoje interese bore i lobiraju ali prije svega na pošten način. Žao mi je i bila sam beskrajno tužna kao čovjek i kao roditelj kada sam shvatila (jedan sam od roditelja koji smo uočili nepravilnost u glasovanju vrtića koji je diskvalificiran - nagli porast broja glasova u noći sa subote na nedjelju) da jedan od konkurenata pokušava izvojevati pobjedu pomoću prijevare odnosno fiktivnim glasovima. Neshvatljivo mi je da postoje ljudi koji i u stvarima koje se tiču djece, ne prezaju koristiti se lažima i manipulacijom. A k tome su još i roditelji!!! Kakvu poruku odašilju svojoj djeci vlastitim ponašanjem ako znamo da djeca uče prema modelu!? Kao što je moglo biti moguće utvrditi fiktivne glasove, moguće je ući u trag računala s kojega su isti generirani i voljela bih vidjeti da se javno objavi ime roditelja koji je to učinio te da ga se na neki način kazni. Doista, postavljam pitanje kakav ćemo to svijet  ostaviti vlastitoj djeci da u njemu žive ukoliko ćemo ga kao roditelji i odrasle i dogovorne osobe graditi na lažima i prijevarama? Srećom, ova priča ima sretan završetak ali i pouku djeci da su u laži “kratke noge”. Nama odraslima ostaje utjeha da je pravednom borom i zajedničkim zalaganjem moguće ovaj svijet pretvoriti u bolje i sretnije mjesto za život. Veselimo se dječjoj jeci i igri na novom, ljepšem i što je najvažnije, sigurnijem igralištu! :) :) :)

    BVIZ

  • nae

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!!! Čestitke vrtiću koji je pobijedio, ali moram primjetiti da je ipak sumljivoda jednom vrtiću tako drastično padne broj glasova. Ne vjerujem da bi itko sam sebe tako diskreditirao, pogotovo imajući u vidu pravila natječaja i veliku želju za uređenjem. Isto tako nevjerojatna mi je činjenica da je samo jedan vrtić imao “neregularne glasove” i nitko drugi. Ne vjerujem da bi itko tako namjerno zakinuo djecu i onemogućio im lijepo igralište.  Tužno je da vrtići moraju na ovakav način dolaziti do poticajnijeg  i lijepšeg okruženja za dječju igru, jer gradske vlasti o tome ne vode brigu. Bilo bi najbolje kada bi se svima moglo pomoći!!! Barem malo…
    Nadam se da će se ovakvi glasovi u budućnosti brže eliminirati tako da ponovno netko ne bi doživio razočaranje….

  • Nina95

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Draga Klokanica, nemojte stalno na sve lijepiti isti tekst, k tome loš, nego dajte stvarne podatke o neregularnim glasovima. Prva ću čestitati drugom vrtiću ako se to pokaže istinitim, al je nevjerojatno da se pobriše toliko glasova.

    Hvala.

  • ivana k

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nisam neki informatičar ali za primijetiti je da nitko nije očekivao bi glasanje za ovako lijepu stvar, uređenje igrališta, netko manipulirao nedozvoljenim načinom..fiktivnim glasovima, pa tako ni uredništvo i organizatori s Kloknaice nisu bili spremni na tako nešto.

    Al, eto i to se dogodilo. 
    Tko je pratio mogao je primjetiti da su Bajkini glasovi rasli nevjerojatnom brzinom i to pogotovo kako bi glasovi Poljana pristizali.
    Čak je primjećeno da su Poljanama padali glasovi u par navrata. Što je naravno odmah uočeno i izazvalo ljutnju Poljanskih glasača.

    Da, Poljane su ostvarile zavidan broj glasova i morate znati da tom vrtiću kotiraju velike firme, banke i ogroman broj ljudi s pristupom internetu. Svi su se uključili izirititani time što vrtić gubi a stalno se glasa.
    Zato se  čudim broju glasova Poljana i ne dovodim ih u pitanje.

    Žao mi je što su djeca vrtića Bajka doživjela razočaranje, no neka to bude škola roditeljima da drugi put pokušaju biti fer i glasati najbolje i u najvećem mogućem broju, bez varanja.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.