Preuređujemo vrtić Vrbik - Poljane!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minda99

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dragi sudionici akcije,

    želim istaknuti da je i vrtiću Vrbik oduzet određeni broj glasova a kada se priča o poštenju to se ne spominje u komentarima već se samo ističe Bajka. Mislim da bi bilo pošteno onda izbaciti SVE one koji su imali “neregularne glasove” zar ne glasači DV Vrbik?
    Dakle ivana k tvrdite: "morate znati da tom vrtiću kotiraju velike firme, banke i ogroman broj ljudi s pristupom internetu. Svi su se uključili izirititani time što vrtić gubi a stalno se glasa."

    Ova rečenica puno govori o valjanim glasovima za navedeni vrtić -  nemam komentara osim da je Trešnjevka populacijski puno veća od Vrbika  i da ima stanovnika koji imaju pristup internetu bez obzira gdje rade i da ne stigmatiziramo glasače koji rade u nekim manjim firmama  ili su nezaposleni i svi su nam jednako dragi i važni za glasovanje.

    neni tvrdite slijedeće a ne vidite kako je neregularnih glasova koji su ODUZETI bilo i u DV Vrbik i neutemeljeno optužujete druge a ne gledate da se isto dogodilo i kod vas - sramota! Dakle pišete "Žao mi je i bila sam beskrajno tužna kao čovjek i kao roditelj kada sam shvatila (jedan sam od roditelja koji smo uočili nepravilnost u glasovanju vrtića koji je diskvalificiran - nagli porast broja glasova u noći sa subote na nedjelju) da jedan od konkurenata pokušava izvojevati pobjedu pomoću prijevare odnosno fiktivnim glasovima. Neshvatljivo mi je da postoje ljudi koji i u stvarima koje se tiču djece, ne prezaju koristiti se lažima i manipulacijom. A k tome su još i roditelji!!! Kakvu poruku odašilju svojoj djeci vlastitim ponašanjem ako znamo da djeca uče prema modelu!? "

    Ukoliko ste tako za pravdu i poštenje kao primjer djeci onda ne vidim drugog nego diskvalificirati sve one koji su imali “neregularne glasove” zar to onda nije bolja poruka djeci od one “optuži drugoga a ti radi neregularno”?

     
    Mislim da bi makeover trebao otići vrtiću u Dubravi sa najmanjim brojem obrisanih glasova (samo 2) i mislim da bi se roditelji uz potporu medija trebali usmjeriti na Gradski ured koji umjesto fontana treba pomoći boljoj okolini za najmlađe. Dakle mame i tate zaposleni u prestižnim firmama  i oni prosječni zaposlenici ili nezaposleni vrijeme je za dići glas i sudjelovati u raspodjeli propračuna Grada Zagreba.
    Ova akcija je vrijedna jer je potaknula uspavanu energiju koja je do 2014 dopustila da nam vrtići budu zapušteni, vlažni, derutni i sa oskudnim sanitarnim čvorovima, opremom …  za što su odgovorni i roditelji jer šute godinama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.