Prerano otvaranje u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MalenaaD

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Joj superr, javljaj mi sve ja stalno gledam jel pises sta. Sretnoooo onda ❣️❣️❣️❣️❣️😍

    https://lmtf.lilypie.com/TikiBlogger.php/3Pn1 [lmtf.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ne znam ima li koga tu, al napisat cu pa sto bude.
    U 20.tt dobila sam dijagnozu spustene posteljice (preko uu) i cervix 29.9 mm, lagano mirovanje - prepala se nalaza i otisla privatno nakon 3 dana, i tamo je cervix bio 35mm i spustena posteljica, isto mirovanje i oba dr rekla bit ce sve ok. 
    Sad sam u 24 tt i prije par dana je nalaz sljedeci, kod moje dr cervix 19mm i spustena posteljica, ona me poslala na misljenje za serklazu u bolnicu i tamo je cervix 13 mm, spustena posteljica i unutarnjr usce u obliku slova V, serklazu nece radit zbog straha da ne razdrmaju posteljicu. Stavili su me na strogo mirovanje, napravili bris (cekam nalaz), dobila ugesterone vaginalno i pregled za 2 tjedna. Ima li itko sa slicnom dijagnozom? Sta su vam rekli za mirovanje? Ima li sanse doc do bar 37 tt ili bolje 40tt? Hvala

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hej bananaupidami vidjela sam tvoje poruke na jesenskim bebama. Ja također ležim i ne mičem se nikud osim wc , cerviks mi je skraćen i pun ožiljaka, 29 mm a sutra ulazim u 24 tjedan. Jako me strah ali zaista se nadam da mirovanjem to može biti uredno do samog kraja. Sto su ti rekli za serklazu. Ja sutra idem na kontrolu da vide treba li mi serklaza. Kako to da ti je tako puno skraćen u odnosu na prvi pregled. Meni je u razmaku od mj dana ostao isti na 29 i sutra ću znati jel sto otišlo dalje.

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bulba hej, da ima me na 100 strana (tj bilo me… Danas sam vec super kak je bilo)…
    Ma ne znam iskreno, nakon pregleda u 20tt mi je bilo prepisano lagano mirovanje zbog posteljice (cervix nitko nije spominjao), sokiro me nalaz i odnos ljecnika i svasta nesto. 
    Znam da nije bakterija, tako da bar nesto… Serklazu se ne usude radit zbog spustene posteljice… Na ovaj pregled idem oboruzana pitanjima, pa cu bit pametnija, valjda…

    Sretno sutra!!! :) 

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hej drago mi je da nije bakterija. Ja ne znan zašto se dešava to. Miruj , ja si nekako svaki dan kažem Ajde lezi do 30 i nekog sitno tjedna i time se tješim , nije to tako puno. 

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Bulba kako je proso pregled?
    Super da mozes tako. 
    Ja cu samo reci da se trudim ne bit negativna…
    Ali i dalje cekam taj pregled jer mi puno toga nije jasno i odnos oba ljecnika je katastrofalan i zelim da mi objasne… 

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Mame jer moze pomoc  ? Jakoo sam zabrinuta 33 tj trudnoce sam, grlic maternice mi je skracen. Al mene brine sto mi je na pregledu unutrasnje usce bilo u obliku slova V . I doktor mi je preporucio strogo mirovanje, ali mi nije dao nikakve tablete ili slicno ! Da li se trebam brinuti? Ili mogu bar malo po kuci pospremiti, skuhati rucak i slicno ? Da li je neko prosao slicno, i da li ste izdrzale do termina ? Svaki savjet bi mi dobro dosao ❣ 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    mama_puta_1

    Mame jer moze pomoc ? Jakoo sam zabrinuta 33 tj trudnoce sam, grlic maternice mi je skracen. Al mene brine sto mi je na pregledu unutrasnje usce bilo u obliku slova V . I doktor mi je preporucio strogo mirovanje, ali mi nije dao nikakve tablete ili slicno ! Da li se trebam brinuti? Ili mogu bar malo po kuci pospremiti, skuhati rucak i slicno ? Da li je neko prosao slicno, i da li ste izdrzale do termina ? Svaki savjet bi mi dobro dosao ❣


    Tablete ti sad nece pomoci,eventualno da ne daj Boze dobijes trudove bila bi zaprimljena , dobila tokolizu i injekcije za bebina pluca. Al ako kaze strogo mirovanje to je wc-krevet, s podignutim nogama,barem do 36-37.tj. uposli sve oko sebe, a ako ne pospremas bude netko drugi.

    [lilypie.com]

  • Avatar mama_puta_1

    mama_puta_1

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Lavica27

    mama_puta_1

    Mame jer moze pomoc ? Jakoo sam zabrinuta 33 tj trudnoce sam, grlic maternice mi je skracen. Al mene brine sto mi je na pregledu unutrasnje usce bilo u obliku slova V . I doktor mi je preporucio strogo mirovanje, ali mi nije dao nikakve tablete ili slicno ! Da li se trebam brinuti? Ili mogu bar malo po kuci pospremiti, skuhati rucak i slicno ? Da li je neko prosao slicno, i da li ste izdrzale do termina ? Svaki savjet bi mi dobro dosao ❣

    Tablete ti sad nece pomoci,eventualno da ne daj Boze dobijes trudove bila bi zaprimljena , dobila tokolizu i injekcije za bebina pluca. Al ako kaze strogo mirovanje to je wc-krevet, s podignutim nogama,barem do 36-37.tj. uposli sve oko sebe, a ako ne pospremas bude netko drugi.


    Hvala puno, a moram se potruditi mirovati . Da izdrzimo bar do 37tj poslje ce biti mnogo lakse ! ❤

  • mila00

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima… 30.tt, na pregledu doktorica mi rekla da je cerviks 2/3 čl., smekšan, do unutarnjeg ušća, koje bi se lako moglo proći (uloživo za vrh jagodice prsta). Beba je nisko u porođajnom kanalu. Dobila sam Cordipin protiv otvaranja.Unazad tjedan dana imam i kontrakcije, bol i napetost u donjem dijelu trbuha te mi je problem duze stajati i hodati.
    Doktorica mi je rekla da smanjim tempo, napore…a narucila me na pregled tek za 5 tjedana.
    Jako sam zabrinuta i uplašena, bojim se da neću izdrzati do termina. Ne znam koliko trebam mirovati..bojim se da neću prepoznati trudove. Odnosno kad bih trebala otići doktoru, s obzirom sa imam dosta visok prag boli, pa uvijek mislim da može boljeti vise.
    Molim vas za savjet…hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.