Preporučite rodilište!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubi1986

    Bubi1986

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Malo da ozivim temu i da ne postavljam novu, koja ce se svesti na isto.

    Dvoumim se između dva rodilista, a to su Merkur i Petrova, zanimaju me vasa misljenja i iskustva.

    💙D 26.01.2010.💙
    💙M 03.08.2018.💙

  • Joan

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Osobno nemam iskustva za Petrovu i Merkur. Rodila sam u sv. Duh. Ginekologica mi je preporučila sv. Duh jer sam se dvoumila između Petrove i sv. Duha.  Razlog je bio što u Petrovoj duže inzistiraju na prirodnom porodu što nije odgovaralo mojoj trudnoći (preeklamsija). Također sam čula par negativnih iskustava i za Merkur. Na kraju veliku ulogu ima sreća na koji tim doktora naletiš jer bitnija je stručnost osoblja od samog uređenja rodilišta.

  • Cooper1012

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    The only thing I need to add is food that is a disaster.

    gclubcallcenter [gclubcallcenter.org]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Bubi1986

    Malo da ozivim temu i da ne postavljam novu, koja ce se svesti na isto.

    Dvoumim se između dva rodilista, a to su Merkur i Petrova, zanimaju me vasa misljenja i iskustva.


    Ja sam rodila u Petrovoj 2015.te i prosle god u 12 mj. Ono sto mogu reci da su svi bili vise-manje korektni. Cesto im je drip prvi na pameti da ubrzaju umjesto da dozvole zeni da ustane i da priroda odradi svoje. 
    Na odjelu su sestre spremne pomoci u dojenju, pomognu u cemu god treba.
    Za Merkur ne znam..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Jojo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Rodila sam prije 9mj u Puli.
    Iskustvo je donekle pozitivno
    Prvi porod..prenjela sam 10 dana,dobila sam drip I na kraju hitan carski.
    Doktor koj me.zaprimio nije bio bas ugodan..ali ajde zato doktor koj me porodio same pohvale.
    Odlican I veoma strucan medjutim najvece zamjerke su mi prema odjelu babinjace.
    Dosta su neugodne,ako pitas za dojenje dojdju I na brzinu ti objasne I odu..tako da,u jednu ruku moras se sama snaci jedino dvije gospodje starije su bile veoma ljubazne I sve pokazu I objasne.
    Eto to je moje iskustvo..zavisi od zene do zene I o smjenama u koje se dodje.

  • Deleted user

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Bok svima, nova sam na forumu, ali nisam nova po pitanju trudnoće i poroda, rodila sam dvaput na Sv.Duhu i zadovoljna sam većinom stvari u tom rodilištu. Prvi porod 2014., došla sam oko pol 5 popodne s trudovima na 3 min (nisam tad znala kako se točno računa razmak između njih pa sam bila sigurna da je više vremena prošlo između 2 kontrakcije) i rodila u pola 8, standardna priprema (ctg, klistir, tuširanje) pa u predrađaonu kratko i onda u box. Jedini veliki minus za mene je tadašnja epiziotomija i jaaako bolno šivanje unatoč anesteziji. Sestre i doktori u rađaoni super, na odjelu isto talo, sve sam mogla pitati, pomagale su mi oko dojenja, čak i uzele bebu prvu noć jer sam zamolila. 
    Drugi porod 2016. ista bolnica, ali još bolje iskustvo, rodila u 2 sata od dolaska (došla u 6, rodila u 8), bez epiziotomije, sjedila oko 12 za vrijeme ručka. Sad sam treći put trudna i isto planiram roditi tamo.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MandarinaMartina

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo kod mene je već treća trudnoća.

    1. U Splitu 2016., beba zdrava, prirodni porod ali jako loše osoblje i radi njih traumatično iskustvo.
    2. Split 2019. Na žalost spontani pobaćaj, termin poroda je trebao biti negdje u 10 mjesecu. kiretraža rađena u Splitu, srećom sve je dobro prošlo radi opće anestezije. Vjerujem da nije bilo onog Ninčević skandala da bi i ovdje bilo traumatično.
    3. 2019. ponovo trudna, sada već 3 mjeseca. Termin 6.4.2020. 

    Pokušat ću zaobići Splitsko rodilište u velikom luku, ali ću ovdje obaviti pretrage, tečajeve, što god je potrebno. Zanima me Čakovečko rodilište. Po novom su dobili mogućnost rađanja rajskim plinom i zanima me ako netko ima friška iskustva s time, da li vrijedi dolaziti sve do Čakovca? :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.