Predviđanje težine djeteta pri porodu pomoću formule

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    O bože, na ovom je znači ispalo jos manje?? Sta ce onda moj imat 6 kila? Ja cu se ranit! Znam slucajeve di su falili po kilo i vise i da su jadna djeca patila ako na vrijeme nisu trazili carski nego cupali na vakum…

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bila na kontroli. Po ovome mi je ispalo da će biti 3200, a on je već sad, po predviđanju ginićke, skoro 3100. Kaže da će do termina biti oko 3700. e sad… Vidjet ćemo tko je u pravu. Teta doktor ili formula :-D

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    E sad sam probala ponovno ubaciti podatke u program i sad mi izračuna 3463g. Dakle oko 250g više nego što mi je računao prije kojeg tjedna.

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Nisam imala GD, dobila svega 9 kg, stomak mi bio bas malen, svatko se cudio odakle tolika beba.
    To sto Loreen kaze se bas meni dogodilo, nakon 24h u radaoni bilo kasno na carski pa su ga u zadnji tren izvadili na vakuum, kad su vec otkucaji pali. 3 puta su me pitali na koliko je procjenjena beba… Ma bitno da se dobro zavrsilo, ali mislim da je moja dr. bila neozbiljna i neprecizna pri uzimanju mjera. 
    Mislim da je bolje da procjene bebu vecu nego sto je ustvari jer ce onda i doktori pri porodu biti vise na oprezu.
    Sretno vam svima 

    <3 2/2013 <3

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Hvala :) Baš ću vidit koliki će bit u 36. tjednu pa ću tu napisat. I kad rodim, bas da vidimo :)

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Očito podaci budu točniji što je termin bliži… isto kao i s procjenama doktora. Ajd, baš i mene zanima kakve će mi biti slijedeća procjena

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Meni je doslo 2912,8 .. Sada sam 35+3.. Prva mi je trudnoca pa mi se cini malo,ali ja sam imala 2950kad sam se rodila tako da mozda ce biti na mene 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.