Predviđanje težine djeteta pri porodu pomoću formule

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Mene isto zanimaju usporedbe s procjenama na UZVima i sa stvarnom težinom na porodu.

    Vidim da je za sada šareno. Meni predviđa tek cca 2900 kg, pa cemo vidjeti. Sad smo na 31+2 tt imali 1752 g. Pitam se da li sam na kraju ja sama nešto krivo izračunala, budem opet nakon slijedećeg pregleda.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Dvenas


    Mene isto zanimaju usporedbe s procjenama na UZVima i sa stvarnom težinom na porodu.

    Vidim da je za sada šareno. Meni predviđa tek cca 2900 kg, pa cemo vidjeti. Sad smo na 31+2 tt imali 1752 g. Pitam se da li sam na kraju ja sama nešto krivo izračunala, budem opet nakon slijedećeg pregleda.

    Hm… A moguće, ne znam. Moj je sa 33+2 bio nešto manji od 1900g. Sad ne mogu dočekat da vidimo konačne rezultate 

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Eto to je razlika moj je sa 31 i par dana 2200 po uzv….

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    meni ispada 3348g, uskoro bi mogli saznat koliko pogađa 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar ena2203

    ena2203

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    PA meni ispada 2774!! Kak?! A za sad imam bebu koja prati sve parametre. Možda je problem što sam od 26og do 31. tjedna dobila 1 kg?

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ima tko kakvih novosti? Je li još netko koristio formulu? Ima tko novih info za usporedbu? Rođena beba ili predviđanja doktora.

    Ena, moguće da ispada manja kilaža bebe jer si ti malo dobila… jel se što promijenilo? si probala ponovo u slučaju da si nešto krivo unijela?

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    meni je jučer gin procijenia bebu na 3300g, to je taman kako je aplikacija izračunala, termin mi je preksutra



    [tickerfactory.com]

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure oprostite što se ubacujem. Zaintrigirala me tema, iako sam rodila prije dvije godine, ali baš zbog krive procjene bebe (dok je još bio u pupi) oboje smo jedva izvukli živu i zdravu glavu. 
    Uglavnom gledala sam u svoju trudničku i prvo upisivala podatke od 34.tj. trudnoće, ispalo je da bi mi beba na termin imala 2.930 kg. A kad sam računala s podacima od 40.tj. ispalo je da ima 3.430 kg. 
    Samo da nadodam da se rodio s 40+2 i imao je 4.200 kg i 56 cm. Moja dr. ga je procjenila na 3.100, očito odokativno zbog moje tjelesne građe.

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Bljubica, to je poprilicno spot on! Nadam se da ti tako i ostane, javi se sa pravim rezultatom! I sretno! Da brzo krene i još brže prođe ;)

    StellaMaris, uff… to je dosta veliko odstupanje što se tiče doktora i formule. Jesi imala možda GD ili nekih drugih problema u trudnoći? Stvarno velika beba, svaka čast!

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

  • Avatar Dvenas

    Dvenas

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja idem idući tjedan na kontrolu pa ću onda opet unijeti podatke i vidjeti da li ste što promijenilo.

    [thebump.com]

    Can't stop the signal.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.