Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Nicaivo drago mi je da je histeriskopija dobro prošlo i nadam se da će nalazi biti dobri!
    Slee uvijek sam se mučila s visokim tsh, ne znam za niski ali čini mi se da ne bi bilo dobro ni da odeš u hiper. Valjda će se javiti netko tko ima više iskustva.
    Čekamo Pebbles ❤️


    Meni je poranila danas, pozuri i ti 🤭 kod nas je sutra neradni dan tako da prvi uzv mi je u petak..nadam se da ce sve biti ok.. do ponedeljka sam na godisnjem od utorka bolovanje, radim u banci, sjedim po 9 sati u stresnom okruzenju..ne zelim to sebi tih dana

    👩 ‘85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦’82 los spermogram
    1 IVF 12/23
    menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc, oplodjena 1
    beta ➖
    2 IVF 05/24
    Gonal 225…
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU…

  • Avatar Tanjanja27

    Tanjanja27

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Pebbles Flintstones

    Hypnotic hvalaa ti 🥰❤️ a za uzv jos ne znam tocno, moramo popratit jos betu jer koliko sam shvatila mora biti min. 1000 da bi bilo vidljivo na UZV - ako sam ja to dobro shvatila 😅


    Od srca ti cestitaaam na odlicnom duplanju! Opusti se i uzivaj!

    👩 ‘85 nalazi uredni, amh 1.02
    👦’82 los spermogram
    1 IVF 12/23
    menopur, cetrotide, 6 folikula.
    3 jc, oplodjena 1
    beta ➖
    2 IVF 05/24
    Gonal 225…
    ZA SREĆU OD SVEGA VEĆU…

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 394

    Prijavi adminu

    Loli potpisujem da je ok ne biti ok. Težak je ovo put, ali sve mi ovdje smo prave lavice i sigurna sam da ćemo se izboriti za svoje mjesto pod suncem ❤️❤️❤️ odboluj, radi ono što te veseli, okruži se dragim ljudima, a kada budeš spremna mi ćemo ovdje od ♥️ navijati za tebe🫂🫂🫂❤️🍀
    Ania odlično, neka se samo nastave lijepo razvijati, sretno u petak🍀🤞🏻♥️
    Sanjushka drago mi je da si ih uspjela dobiti, sretno na konzultacijama, veselim se što uskoro krećeš 🍀😍🤞🏻♥️♥️😘
    Nicaivo držim 🤞🏻 da nalazi budu odlični, sretno🍀🍀🍀♥️♥️♥️
    Slee super da su nalazi dobri za sada, neka i ostali budu uredni🍀♥️🤞🏻mene isto zanima ta info, zadnji koji sam vadila bio je 0.22. a ref.int. je 0.35-4.94. U početku sam pila malu dozu, pa mi je pojačala jer se nije smanjivao na 75/50, nakon ovih rezultata sam na 50/25 dozi. Nakon koliko se tebi povećao sa 0.3 na 0.7?
    Stela sad vidim tvoj odgovor, nadam se da će mi se brzo dići na normalniju razinu…🤞🏻🍀
    Pebbles drago mi je da se beta lijepo poduplala♥️♥️♥️sretno dalje🍀🍀🍀🍀
    Tanjanja nek je gospođa stigla, sretno na UZV 🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀♥️
    Cure sretno svima koje nisam možda spomenula🍀♥️🍀♥️🍀♥️🍀♥️🎉🎉

    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/L,Euthyrox 75/50
    🕺🏼89. Azzospermija, varikokela II. stupanj
    2017.👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️❤️
    Mtese Rebro dr. H - 24.01.2024. ❌
    Postupak donacije - Pronatal Prag-05.'24.🍀🤞🏻❤️
    16.05.asp.14 folikula-13🥚(10xMII, 3xGV), od 10🥚-8 oplođenih🍀♥️21.05.➡️transfer🍀🤞🏻❤️

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Pixi odlicni su ti testovi! Pokazali su sogorici i popodne, al ovisi koji dnt
    Nicaivo ja imam mthfr i pai, heparin mi je uveden nakon 4. izgubljene trudnoce, zao mi je sto nisam forsirala i ranije. Ginekologica privatnik mi je prvo prepisala na svoju ruku privatni recept i do neba sam joj zahvalna na tome jer sam sigurna da je to kod nas bio jedan od problema. Kasnije mi je komisija u bolnici odobrila i besplatno zbog gubitaka, a i zbog toga sto mi je tata prije 50. godine imao emboliju pluca pa su i to uzeli u obzir. Kazu da te blage trombofilije nisu uzrok spontanima, ali ja znam niz primjera gdje su bili spontani cesti i tek nakon heparina proslo sve ok. Doktor R mi je prvo zelio dati samo andol mjesec dana prije transfera svaki dan, a kasnije se slozio i za heparin

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Leona ja sam bez ikakve terapije dosla u 6 mjeseci na 0,7, inace mi varira od 0,2 do 0,6, nikad mi ovoliki nije bio, a svi ostali parametri su mi bili ok pa mi je doktorica rekla da mi ne treba terapija.
    Zaboravila sam cestitati phlintstons na duplanju betee! Bravooo, cekamo onda i iducu, ponavljat ces koliko sam shvatila? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Vidi sad da sam krivo nick napisala 😂😂😂

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Pebbles drago mi je zbog bete, sretno dalje 
    Loli daj si vremena, isplači se ako će ti tako biti lakše. Nije lako ni psihički ni fizički, no u tebi vidim jednu pozitivnu osobu koja ne pristaje na neuspjeh. Odmori se preko ljeta, a do tada ćeš smisliti plan za dalje. Uživaj sa malom curicom kojoj si potrebna.

    Netko je pitao za TSH, meni su rekli da je od 0,5-2 prihvatljivo, vjerujem da svatko tumači drugačije.
    Sanjushka drago mi je što krećeš ponovo, samo hrabro :)

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Slee hvala ti, te sam kupila pa ću pričekati još koji dan, pretpostavljam da je 6dnt prerano

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Pixi

    Kakvi su vam se pokazali First sing testovi iz DM-a? Moraju li oni ići odmah ujutro ili su pouzdani i tijekom dana? trenutno imam u blizini samo DM i ljekarne.


    Pixi super su first sign testovi, a i trakice i mogu se raditi u bilo koje doba dana. Tako i piše na kutiji. Sretnooooooo!🤞🤞🍀🍀❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison na trakice sam i mislila, krivo sam napisala :D

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.