Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Bless da tako će i biti, sutra šaljem pa dalje slijedim upute  Drago mi je da je kod tebe super stanje, odlično zvuči sve! Brzo si i ti na aspiraciji, držim figee da sve prođe odlično do kraja 
    Kawa haha da razmišljam o beti iako mi je to extra dodatno stresiranje pa ću vidjeti kroz dan kako će mi se dati, ili sutra, moguće je da me okrene pa odem ahahha javim vam svakako ako ću ići 

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    🔮 Beta+, 1 👶 👉 FET 🥰, Beta = 86, Beta 2 = 204, 1. uzv 💔

  • BikMik

    Broj poruka: 803

    Prijavi adminu

    Kawa

    rolica, angeleyes hvala
    rolica da sam na tvom mjestu vjerojatno ne bih izdržala i odmah bi betu izvadila
    annboleyn od srca cestitam na srčekumarica i tebi želim isto u petak
    bless odlicno stanje, kod tebe to ekspresno
    bikmik kako si ti, jesi li isla opet na uzv ili definitivno odgađate ? spremas se za odmor ?


    Otkazala sam UZ, ma da me stvarno zivoooo zanima gdje mi je folikul nestao i hoce li doci do ovulacije ovaj ciklus, hocu li dobiti prerano ili ce se oduziti. Bas sam losa sa ovim nelogicnim situacijama i volila bi znati, a isto tako sam si rekla da se smirim, ocito nista nije u mojoj kontroli i repustim se Bozijem planu. Zato sam otkazala, ali se iznutra pojedoh 😅
    Dodala sam si sad kapsule ulja nocurka, cisto kao eto nesto novo i planiram sad u Bosni opet jeftinije provjeriti krv na sve. 
    Hvala ti na pitanju ❤️🤗 kad se ti ono testiras?

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 78

    Prijavi adminu

    BikMik ni to meni nije jasno gdje nestanu, jos pogotovo tako rano i bez stimulacije. To je nesto izvan nase moci, i nemoj se nervirati, jos malo i stize novi ciklus i kreces, brzo to proleti. 😇 pogotovo sad kad odes na godisnjii ♥️

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    02/2020 biokemijska 10/2020 VM , desni jajovod ✂️
    08/2022 VM-MTX
    08/2023 1.IVF - transfer 2BC ( dobila krvarenje, pozitivan test, beta sporo raste, nigdje nista 7+3, opet MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️

  • BikMik

    Broj poruka: 803

    Prijavi adminu

    Bless💫

    BikMikni to meni nije jasno gdje nestanu, jos pogotovo tako rano i bez stimulacije. To je nesto izvan nase moci, i nemoj se nervirati, jos malo i stize novi ciklus i kreces, brzo to proleti. 😇 pogotovo sad kad odes na godisnjii ♥️


    Nadam se, dajem sve od sebe da se pokusam iskljuciti i odmoriti, zato odo se malo provesti i ima cak i da pijem, udri brigu na veselje 😅

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Annboleyn, čestitke na srčeku ❤️ neka i dalje sve bude dobro 🥰🤞
    Slee, sretno šogorici 🤞🥰
    Fionci, dobro sam, hvala na pitanju ❤️ guram polako dan po dan 😊
    NPelica, sretno na druškanju danas ❤️
    Medena, Kawa, sretno cure danas 🤞🥰
    Bless, sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 1991., AMH 4.6,visok FSH, Kariogram: Robertsonova translokacija 21;22 🧑 1988. OAT, Kariogram: uredan; Pokušavamo-9/20
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - ❌️
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - ❌️
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 ❌️
    3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 ❌️
    5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 ❌️
    7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 ❌️
    1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt ➕️➡️beta 13.dnt 429.5➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️čekanje nalaza amnio⏳️🙏
    …Believe you can, and you're halfway there…

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Npelice, Kawa i Medena sretno na uzv! ❤️🤞🏻
    Rolice mislim da tako rano ni ne tamni brzo dan za danom, ali da, realno bi ti bilo lakse da izvadis betu danas i onda opet za 2 dana da si mirna. Stvarno se nadam da ce ti biti pozitivna beta i da ce se uredno duplati❤️🍀
    Annboleyn vjerujem da ti je sad malo lakse i da hodas metar iznad zemlje🥰 zelim ti urednu i skolsku trudnocu❤️
    .
    Drago mi je da se na ovoj temi barem privremeno zadrzavaju trudnice jer nam vi dajete snagu za borbu dalje❤️

    👱🏻‍♀️31 🧔🏻‍♂️32
    Svi nalazi uredni
    AMH 17

    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2&3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🥚beta 18.5. 🤞🏻

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kraljice!🥰🥰🤗🤗
    Kawa sretno danas na ultrazvuku!🤞🤞🍀🍀 Sve nam javi.❤❤
    Medena i tebi također sretnooooo i neka ide sve po planu!🤞🤞🍀🍀❤❤
    Npelica sretno i uživaj u druškanju sa svojom princezicom.❤❤
    Rolice možda da si pričekala do sutra, pa onda opet uradila test, znaš da je to neko pravilo nakon 48 sati ponoviti, jer tada je sve jasnije. U svakom slučaju, baš imam neki dobar osjećaj da si nam ti buduća mamica.🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤❤
    BikMik lijepo se odmori i daj si oduška, zaslužila si.🤗🤗❤❤
    Curice, sretnoooooo svima od ❤!🤞🤞🍀🍀❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • BikMik

    Broj poruka: 803

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Npelice, Kawa i Medena sretno na uzv! ❤️🤞🏻
    Rolice mislim da tako rano ni ne tamni brzo dan za danom, ali da, realno bi ti bilo lakse da izvadis betu danas i onda opet za 2 dana da si mirna. Stvarno se nadam da ce ti biti pozitivna beta i da ce se uredno duplati❤️🍀
    Annboleyn vjerujem da ti je sad malo lakse i da hodas metar iznad zemlje🥰 zelim ti urednu i skolsku trudnocu❤️
    .
    Drago mi je da se na ovoj temi barem privremeno zadrzavaju trudnice jer nam vi dajete snagu za borbu dalje❤️


    Prikljucila bi ti se za tvoju zadnju recenicu, stvarno dajete vjetar u ledja i svaki pozitivan test povecava nadu ❤️

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1430

    Prijavi adminu

    Npelica uživaj na druškanju 🩷
    Medena, kawa sretno danas 🍀🍀
    Rolica moji testići na 7.i 8.dpt (blastice) su bili jednaki, i onda je crtica počela tamniti. Nadam se da će tvoja sutra biti tamnija ❤️
    BikMik odmori se, uživaj, napuni baterije i onda hrabro i pozitivno dalje 🍀 ako piješ pivicu, molim te jednu i za mene 🤭
    Sretno cure 🍀🤞

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6. [tickerfactory.com]

  • BikMik

    Broj poruka: 803

    Prijavi adminu

    korni

    Npelicauživaj na druškanju 🩷
    Medena, kawasretno danas 🍀🍀
    Rolicamoji testići na 7.i 8.dpt (blastice) su bili jednaki, i onda je crtica počela tamniti. Nadam se da će tvoja sutra biti tamnija ❤️
    BikMik odmori se, uživaj, napuni baterije i onda hrabro i pozitivno dalje 🍀 ako piješ pivicu, molim te jednu i za mene 🤭
    Sretno cure 🍀🤞


    Naravno, popijem za sviju koji ne mogu na forumu rado 🤗😁 Primam sve zelje i pozdrave 😅

    TTC 08/2021
    👰32 🤵34
    Biohemijska trudnoca 10/22

    MTHFR i PAI Alel 2 defektni, Utrogestan 200mg zbog manjka prg

    Pozitivan test 28.1. 9-10DPO
    Missed abortion 11ttc 03/23
    09/23 muz normo, oligoasthenozoospermija 11/23, normo 03/24
    11/23 HSG, sve prohodno; stoperica ❌
    01/24 Uklanjanje ciste, oktrivena pocetna endometr. i oktlonjena, sve ostalo ok
    03/24 prvi postpak ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest) 18js, 7 oplodjenih 01.04. ET ❌
    04/24 FET ⌛

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.