Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 419

    Prijavi adminu

    lunolina toooo vidis da je ipak sve ok :) javi sto ti dr kaze.
    sanjuska jos tebe cekamo.. ja sam svom labu slala mail da mi je hitno zbog primanja terapije i poslali bi mi nalaz odmah nakon validacije, inace bi dosao tek sutradan.
    butterfly moja druga beta je bila za dva broja manja, i naravno da sam se uspaničila oko toga i planirala i treću vaditi, na kraju nisam jer sam si to opravdala time što sam krv izvadila 5 minuta ranije nego prvi put 

    ♀️ 28; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC - ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    sanjuska lijepa beta! cestitke drzim fige za dalje!🤞
    Amy samo nek se praivlno duupla i super je to!🤞
    Ja sam vadila jutros krv i cekam rezultate 2. bete oko 14h bi trebali bit……nervozaaa!Btw pitanjce, prvi put sad vadim drugu betu, i to duplanje me zanima, ja sam mislila da mora biti kao tocno duplo od prve, al ok je i ako bude vise od toga? samo ne smije bit manje od duplo? ili koja je shema xD ja cijelo vrijeme mislim da moram imat 172 tocno drugu jer je prva bila 86 xD

    Ne treba se točno duplati, može biti i veća, bitno je samo da nije manja (koliko sam ja upućena)🤗 Sretno tiiii! Virujen da će biti i vise nego dupla! 😂
    P.s. Vidim da mi je mob gore u prethodnom postu napisao veze umjesto bete🤦🏻‍♀️

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Ana_

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Sani I Marisha, vidim da ste pitale. Nije bio prirodnjak, na moj AMH 4.1 imala sam kombinaciju ovaleap+menopur+cetrotide+ovitrelle. Od 6 antralaca ostala su 2 folikula I samo je jedan sadrzavao jajnu stanicu. Nadam se da će se oploditi danas, čekam mail i ne funkcioniram najbolje 😂

    👱‍♀️ 36, AMH 12 (2022) 4.1(2024)
    👨‍🦱 40, normo
    04/22 prvi IVF (ovaleap, cetrotide, ovitrelle) 02.05. ET 1 blastice, 1 ❄️
    11.05. Beta 9dnt 215
    13.05. Beta 11dnt 457
    It's a boy 💙
    04/24 FET 1 blastice ➡️ 9dnt beta 52 ➡️ 12dnt beta 190 ➡️ spontani 7tt
    10/2024 novi postupak, IVF

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1420

    Prijavi adminu


    Sanjuska sad ce misliti da sam luda, ali ja idem danas popodne jos jednom vaditi betu i progesteron 😂 pa cu tek sutra imati nalaz i tad cu im javiti.
    Naime, vadila sam prvu betu (+ hormone stitnjace jer sam stitnjacu izvadila pa me trazio dr. R da provjerimo stanje) i kad sam mu poslala nalaze - rekao mi je da predlaze da ubuduce ne radim u Breyeru. Pa sam veselo otisla popodne u Synlab ponoviti betu da smo sigurni. I onda sam planirala vaditi danas samo popodne u Synlab-u, ali tko ce cekati sutra za nalaze. Pa sam vadila i u Breyer-u. 😂😂😂
    Tako da ti mogu sutra javiti sto kaze na betu i progesteron. 
    Iskreno, ja bih voljela Prolutex cim duze uzimati da sam sigurna.

    Butterfly koliko znam, beta mora biti dupla ili vise od toga. 
    Figice mozda da probas sutra na onom osjetljivom testu - meni ti Gravignost ultra super pokazuje crtice. 

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar Figice

    Figice

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Žuži

    Figice

    Cure, ima li neka slicno iskustvo?
    Danas mi je 7dnt FET 5.blastica, jutros mi je test negativan, (osjetljivost 25) jucer sam imala mjesano smedje s utrogestanom prilikom brisanja i bolovi kao da cu svaki tren dobiti mengu. Javila sam dr povjecao mi je terapiju estrofema i oralno da uzimam utrogestan.
    ne znam da li da se nadam uopste, jel nekoj test i poslije spottinga i 7dnt pokazao dvije crte?
    Ja sam u zadnjem fetu imala smećkasti iscjedak tako nekih 6-7 dana nakon transfera i kod mene se nije pokazalo kao dobar znak😕 S tim da ja i inače znam imat menstrualne bolove 7-8 dana prije m. Ali sjećam se da je jedna cura u isto vrijeme imala istu situaciju i njoj se to pokazalo kao implatancija i ostala je trudna. Tako da može biti i jedno i drugo🤷🏻‍♀️

    Žuži, hvala na odgovoru❤️ vidjecu sta ce biti u narednih jos par dana🤞

    👩42
    🧑🏻‍💼33
    🔆 pronatal repro
    2.2024 ET dvije blastice ❌
    9.10. 2 blastice ❄️

  • Avatar Figice

    Figice

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Sanjuska sad ce misliti da sam luda, ali ja idem danas popodne jos jednom vaditi betu i progesteron 😂 pa cu tek sutra imati nalaz i tad cu im javiti.
    Naime, vadila sam prvu betu (+ hormone stitnjace jer sam stitnjacu izvadila pa me trazio dr. R da provjerimo stanje) i kad sam mu poslala nalaze - rekao mi je da predlaze da ubuduce ne radim u Breyeru. Pa sam veselo otisla popodne u Synlab ponoviti betu da smo sigurni. I onda sam planirala vaditi danas samo popodne u Synlab-u, ali tko ce cekati sutra za nalaze. Pa sam vadila i u Breyer-u. 😂😂😂
    Tako da ti mogu sutra javiti sto kaze na betu i progesteron.
    Iskreno, ja bih voljela Prolutex cim duze uzimati da sam sigurna.
    .
    Butterfly koliko znam, beta mora biti dupla ili vise od toga.
    Figice mozda da probas sutra na onom osjetljivom testu - meni ti Gravignost ultra super pokazuje crtice.

    Lunolina, idem danas da kupim i javljam rezultat sutra ujutru🤞❤️

    👩42
    🧑🏻‍💼33
    🔆 pronatal repro
    2.2024 ET dvije blastice ❌
    9.10. 2 blastice ❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Kawa hahah takva sam i ja, vjv bi panicarila za 2 i sl. a i nisam upucena puno (sto se tice bete bar) tako da hvala svima na savjetimaa! Žuži tnxxx i ja se nadam velikoj betici nikako izdrzati do 14h ❤️ Lunolina ❤️ 

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn(0🐧) ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Sanjuska sad ce misliti da sam luda, ali ja idem danas popodne jos jednom vaditi betu i progesteron 😂 pa cu tek sutra imati nalaz i tad cu im javiti.
    Naime, vadila sam prvu betu (+ hormone stitnjace jer sam stitnjacu izvadila pa me trazio dr. R da provjerimo stanje) i kad sam mu poslala nalaze - rekao mi je da predlaze da ubuduce ne radim u Breyeru. Pa sam veselo otisla popodne u Synlab ponoviti betu da smo sigurni. I onda sam planirala vaditi danas samo popodne u Synlab-u, ali tko ce cekati sutra za nalaze. Pa sam vadila i u Breyer-u. 😂😂😂
    Tako da ti mogu sutra javiti sto kaze na betu i progesteron.
    Iskreno, ja bih voljela Prolutex cim duze uzimati da sam sigurna.
    .
    Butterfly koliko znam, beta mora biti dupla ili vise od toga.
    Figice mozda da probas sutra na onom osjetljivom testu - meni ti Gravignost ultra super pokazuje crtice.

    Hahahahaha koja si ti kraljica! Ja bi vjv napravila isto tako da ne mislim da si luda 😂😂
    U svakom slučaju javi šta kažu jednom kad im javiš.. 😁
    I ja bi voljela Prolutex što duže, isto se osjećam sigurnije s njim.. 

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Lunolina a kolika ti je bila razlika u beti u ponedjeljak između Breyera i Synlaba? I koliko sati razlike? 😁 #znatiželjnababa🙈

    👩🏼 36, endometrioza, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, sve ok
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, ❄️ 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođ, transf 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js ✅, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođ, transf 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinuto, loš ciklus
    7. 9/24 stim IVF, 4js, 3 oplođ, 1 blastica vraćena⏳

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1420

    Prijavi adminu

    sanjushka

    Lunolina a kolika ti je bila razlika u beti u ponedjeljak između Breyera i Synlaba? I koliko sati razlike? 😁 #znatiželjnababa🙈

    Mala 🙈 i tu me ulovila panika - 10 sati razlike.
    Breyer 7 u jutro 57
    Synlab 17 sati 65Mislila sam da se nece poduplati. Na kraju je tocno 3x veca ☺️

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.