Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Figice

    Cure, ima li neka slicno iskustvo?
    Danas mi je 7dnt FET 5.blastica, jutros mi je test negativan, (osjetljivost 25) jucer sam imala mjesano smedje s utrogestanom prilikom brisanja i bolovi kao da cu svaki tren dobiti mengu. Javila sam dr povjecao mi je terapiju estrofema i oralno da uzimam utrogestan.
    ne znam da li da se nadam uopste, jel nekoj test i poslije spottinga i 7dnt pokazao dvije crte?

    Figice, taj spotting bi mogla biti implantacija, ponovi test za dva dana. Drzim ti fige 🤞🍀❤️ 7dnt je jos uvijek dosta rano.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    ~ '22. Missed ab (prir. tr.) 💔
    ~ '23. 2 x IUI ❌️❌️
    ~ 04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    ~ 05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    ~ 09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170 6w0d ❤️

  • Avatar Figice

    Figice

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Megyca

    Figice Probaj nabaviti onaj iz mullera, imas one osjetljive na 10 unutra su ti dva testa.. ja sam taj jucer radila

    U mullera ima 6 razlicitih😆 kako se zove? Poslacu muza da mi kupi da probam sutra ujutru opet. Mozda se nesto i promjeni🤞
    Jel si ti radila test od jutros opet?😁

    👩42
    🧑🏻‍💼33
    🔆 pronatal repro
    2.2024 ET dvije blastice ❌
    9.10. 2 blastice ❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    sanjuska lijepa beta! cestitke drzim fige za dalje!🤞
    Amy samo nek se praivlno duupla i super je to! 🤞
    Ja sam vadila jutros krv i cekam rezultate 2. bete oko 14h bi trebali bit......nervozaaa! Btw pitanjce, prvi put sad vadim drugu betu, i to duplanje me zanima, ja sam mislila da mora biti kao tocno duplo od prve, al ok je i ako bude vise od toga? samo ne smije bit manje od duplo? ili koja je shema xD ja cijelo vrijeme mislim da moram imat 172 tocno drugu jer je prva bila 86 xD

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn(0🐧) ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼

  • Verbena11

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ninaninksy pročitala sam tvoju povijest u opisu i baš ti jako jako želim da uspije sa te dvije blastice ❤️❤️🤞🤞
    Figice žao mi je zbog testića... možda bi ipak vrijedilo ponoviti sa osjetljivijim testom? ❤️
    Lunolina čestitam, beta lijepo raste ❤️☺️

    🤷🏼‍♀️ 1985. perimenopauza - AMH 1.7 pmol/L, FSH 19.6, Hashimoto tireoiditis bez terapije - TSH 2.14 ; 🧔 1986., uredan spermiogram, ED
    🔸10/24 Sv Duh - 1. IVF, stimulirani (Ovaleap + Menopur + Cetrotide + Ovitrelle => 5 j.s., Estrofem + Cyclogest)

  • Avatar Figice

    Figice

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Figice

    Cure, ima li neka slicno iskustvo?
    Danas mi je 7dnt FET 5.blastica, jutros mi je test negativan, (osjetljivost 25) jucer sam imala mjesano smedje s utrogestanom prilikom brisanja i bolovi kao da cu svaki tren dobiti mengu. Javila sam dr povjecao mi je terapiju estrofema i oralno da uzimam utrogestan.
    ne znam da li da se nadam uopste, jel nekoj test i poslije spottinga i 7dnt pokazao dvije crte?
    Figice, taj spotting bi mogla biti implantacija, ponovi test za dva dana. Drzim ti fige 🤞🍀❤️ 7dnt je jos uvijek dosta rano.

    Čokoladice, 
    Puno ti hvala na rjecima utjehe❤️❤️ da ne gubim vjeru jos bar par dana. 

    👩42
    🧑🏻‍💼33
    🔆 pronatal repro
    2.2024 ET dvije blastice ❌
    9.10. 2 blastice ❄️

  • Avatar Butterfly 🦋

    Butterfly 🦋

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Butterfly 🦋

    sanjuska lijepa beta! cestitke drzim fige za dalje!🤞
    Amy samo nek se praivlno duupla i super je to!🤞
    Ja sam vadila jutros krv i cekam rezultate 2. bete oko 14h bi trebali bit……nervozaaa!Btw pitanjce, prvi put sad vadim drugu betu, i to duplanje me zanima, ja sam mislila da mora biti kao tocno duplo od prve, al ok je i ako bude vise od toga? samo ne smije bit manje od duplo? ili koja je shema xD ja cijelo vrijeme mislim da moram imat 172 tocno drugu jer je prva bila 86 xD

    mislila sam Lunolina ne sanjushka, a tebi sanjushka drzim fige za rez uskoro!!! bit ce dobra betica sigurno!  ❤️🤞

    29🧔🏽‍♂️30 👩🏽‍🦱 Endometrioza , AMH 4,3 pmol/L
    1. Beta+ ICSI 09/22 stimul.➡️11🥚8 opl.➡️ ET 1 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    2. Beta +ICSI 12/22 stimul.➡️10🥚6 opl.➡️ ET 2 2dn(0🐧) ➡️👎🏼
    3. IVF polik.IVF 03/23 stimul.➡️6🥚3 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    4. Beta+ ICSI 06/23 - stimul.➡️ 6🥚6 opl.➡️ ET 2 3dn(0🐧) ➡️👎🏼
    5. Beta+ ICSI 07/23 prirod .cik. 1js ET 2dn➡️👎🏼
    6. Reprom. ICSI 09/23 stimul.➡️ 5🥚3 opl.➡️ ET 1 blast (1🐧) ➡️👎🏼
    7. Reprom. 10/23 FET 1 blast. ➡️👎🏼

  • Avatar Figice

    Figice

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Verbena11

    Ninaninksy pročitala sam tvoju povijest u opisu i baš ti jako jako želim da uspije sa te dvije blastice ❤️❤️🤞🤞
    Figice žao mi je zbog testića… možda bi ipak vrijedilo ponoviti sa osjetljivijim testom? ❤️
    Lunolina čestitam, beta lijepo raste ❤️☺️

    Verbena11, ponovicu sa osjetljivijim testom u petak🤞 to ce biti 9dnt i nadam se da necu prokrvariti do tada. Mada od jutros nemam tragove spottinga, mozda i zbog terapije ali nadam se da nije. 
    Hvala Vam svima na svemu, i zelkm vam svima najljepse bete i trudnoce❤️❤️❤️🙏

    👩42
    🧑🏻‍💼33
    🔆 pronatal repro
    2.2024 ET dvije blastice ❌
    9.10. 2 blastice ❄️

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Ivka33 da da imenjakinja je uspila, nije se u zadnje vrime javljala, ali zadnji put je sve bilo ok. Ja sam u istoj fazi🥰
    Hypnoticpoison i Leona89 sretno na ultrazvuku🍀
    Srculence i Mariposa vama cure sretno na transferu🤞🏼
    Lunolina super duplanje🍀❤️
    Ania mislim da velika beta nikad nije problem, ali vjerujem da ti je bilo šokantno vidjeti tu brojku🙈😅
    Nella, Libo, Sanjushka i Plavusha cekamo i vaše veze🤞🏼🤞🏼❤️
    Amy samo se malo strpi do druge bete, biti će to dobro👏🏼👏🏼

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Figice

    Cure, ima li neka slicno iskustvo?
    Danas mi je 7dnt FET 5.blastica, jutros mi je test negativan, (osjetljivost 25) jucer sam imala mjesano smedje s utrogestanom prilikom brisanja i bolovi kao da cu svaki tren dobiti mengu. Javila sam dr povjecao mi je terapiju estrofema i oralno da uzimam utrogestan.
    ne znam da li da se nadam uopste, jel nekoj test i poslije spottinga i 7dnt pokazao dvije crte?

    Ja sam u zadnjem fetu imala smećkasti iscjedak tako nekih 6-7 dana nakon transfera i kod mene se nije pokazalo kao dobar znak😕 S tim da ja i inače znam imat menstrualne bolove 7-8 dana prije m. Ali sjećam se da je jedna cura u isto vrijeme imala istu situaciju i njoj se to pokazalo kao implatancija i ostala je trudna. Tako da može biti i jedno i drugo🤷🏻‍♀️ 

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 125

    Prijavi adminu

    Butterfly bitno je da se dupla, i ako je veća beta od duplog to nije problem 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, Oligozoospermia
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, 1❄️, Beta ❌ FET 5mj/24 Beta❌
    2. IVF 10/24 novi postupak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.