Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1393

    Prijavi adminu

    Leona cestitam na decku😍🥰 jel ukinio progice?
    Nove cure dobro dosle😊😊
    Sretno svima😘


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Lunaa93

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Deb

    Lunaa93

    Deb

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee
    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔

    Bolje bi ti bilo izvaditi betu. Ja sam vise taj tip. Mirna si, znas da kako je, tako je. Drzim fige za dobru betu. 🍀🤞🏼
    Ja sam svoju vadila 8dpt blastociste.
    Hvala ti na savjetu. Jesi ti imala kakve simptome?

    Jesam, 3 dpt sam osjetila neke jace grceve, 7. dpt sam imala poslije 2 brisanja smedji iscjedak, ocito je bila implatacija. 
    I moj transfer je bio u ponedjeljak. Strpi se nekako do utorka i izvadi betu. 
    Znam da je pretesko i meni je bilo. 😊

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Deb

    Lunaa93

    Deb

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee
    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔

    Bolje bi ti bilo izvaditi betu. Ja sam vise taj tip. Mirna si, znas da kako je, tako je. Drzim fige za dobru betu. 🍀🤞🏼
    Ja sam svoju vadila 8dpt blastociste.
    Hvala ti na savjetu. Jesi ti imala kakve simptome?
    Jesam, 3 dpt sam osjetila neke jace grceve, 7. dpt sam imala poslije 2 brisanja smedji iscjedak, ocito je bila implatacija.
    I moj transfer je bio u ponedjeljak. Strpi se nekako do utorka i izvadi betu.
    Znam da je pretesko i meni je bilo. 😊

    Ok, hvala ti, ja ništa od simptoma nemam..Držim ti najveće fige na svijetu da ti sve bude dobro s trudnoćom 🤞🤞🤞

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Lunaa93

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Deb

    Lunaa93

    Deb

    Lunaa93

    Deb

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee
    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔

    Bolje bi ti bilo izvaditi betu. Ja sam vise taj tip. Mirna si, znas da kako je, tako je. Drzim fige za dobru betu. 🍀🤞🏼
    Ja sam svoju vadila 8dpt blastociste.
    Hvala ti na savjetu. Jesi ti imala kakve simptome?
    Jesam, 3 dpt sam osjetila neke jace grceve, 7. dpt sam imala poslije 2 brisanja smedji iscjedak, ocito je bila implatacija.
    I moj transfer je bio u ponedjeljak. Strpi se nekako do utorka i izvadi betu.
    Znam da je pretesko i meni je bilo. 😊
    Ok, hvala ti, ja ništa od simptoma nemam..Držim ti najveće fige na svijetu da ti sve bude dobro s trudnoćom 🤞🤞🤞

    I to je uredu. Nemoj misliti da je znak trudnoce neki simptom. Vjerujem da mnoge od njih izazivaju ultrici. 😅
    Hvala ti puno. ❤️🍀
    Pokusaj se umiriti, nadji neku aktivnost da ti odvuce paznju. Utorak je na vratima. 🤞🏼🍀
    Sretno! 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Sanii hvala ti na odgovoru, tako sam i pretpostavljala 😊
    .
    Cure, jedno mozda glupo pitanje, ali imaju li nasi partneri pravo na bolovanje na dan aspiracije/transfera? Moj ima jos nesto sitno godisnjeg i voljela bih da to sacuva da negdje odemo nakon ovog postupka, a na aspiraciju ne mogu bez njega i njegovog uzorka 😂

    Ima pravo. Moj muž si uzme bolovanje kada sam na aspiraciji jer ti nisi taj dan sposobna voziti. Mislim da je šifra nešto njega člana obitelji.

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 233

    Prijavi adminu

    Saniii

    Darliv a ne znam kako sam ja to gledala pa nisam uočila tvoju trakicu, a naravno da je sad vidim i da je ocito i bila tu🙈…
    Ja sam dobro, napunila jesam baterije ali i sama znaš kako je to sa velikim stažom na leđima, odrađujem što treba ali ne sa ushićenjem kao prije 😏.
    Ivy, Nanaj rasturile ste sa betom 💪,sretno dalje 🙏🙏. Nanajvisoka početna beta znači samo da se malac dobro pričvrstio 🤭❤️, da je nedajBoze vnm već bi bila na hitnoj na tu visinu hcg-a.
    Verbena, Deb dobrodošla curke 🤗🤗
    Libo1415 meni je lokalna bila čist okej na 9js, da idem ponovno opet bi uzela lokalnu, a i drR ima zaista nježnu ruku 🫠. Sretno sutra 🤞
    Lunadrži se 🤗❤️
    Bebolinašaljem 🤗❤️
    Loliestradiol na dan štoperice pokazuje zrelost js, na 700pmol estradiola racuna se jedna zrela js, tako da ti imaš otprilike 8-9 zrelih 💪.
    Leona🤗, još jedan mamin dječačić 😍💙, divno ❤️
    Sretno svima 🤞🙏

    Hvala ti na info. Kod mene je problem položaj lijevog jajnika,on je šćućuren negdje visoko,4 cm dok je desni na 8 mm. Bas rijetkost,i zadnji put se doktor jednostavno nije usudio aspirirati ga. Tako da ćemo vidjeti kako ćemo sutra proći . Nadam se da će ga uspijeti punktirati,jer prošli put sam mislila da ću eksplodirati. 😅

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2615

    Prijavi adminu

    Leona cestitam na drckicu, prekrasno! Bas je puno deckica forumakih beba! 
    Deb ja te kuzim, tako sam i ja nestrpljiva, uvijek se testiram 5dnt, a najranije mi je pokazalo 4dnt, al racunaj da je to bas stres i da sa sjenicom nikad nisi na cistu, stovise, jos si nestrpljiviji. Ja sam odlucila ovaj put pokusat ne testirat se.

    Ja obavila uzv, folikul na 16, endo na 8,3, stoperica sutra, a u iduci petak transfer. Cini mi se nedo 8 nekako mali, al nadam se da ce do iduceg petka narast

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • Peja

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima...vidim dosta novih članica ima ne znam koliko starih. Ja sam jedna od starih koja je bila nešto aktivna prošle godine. Čestitam prije svega na lijepim betama 😊 i šaljem hug svim onim negativnim 😞
    Mi smo u posljednjem FETu uspjeli ...barem za sada..trenutno sam 9+5 i budući da gdje živim ovdje se vrlo slabo odrađuju ultrazvuci i idući ce tek  biti za 3-4 tjedna, zato sam kupila kućni ultrazvuk Angelsounds. Sada me zanima tko je koristio da li je opasan taj ultrazvuk za bebu? Mislim ide preko stomaka ali opet strah me pa da ga ne koristim svako malo osobito ako je opasan 😕

    👩 1988 -sve ok
    👨1980- oligozoospermija
    4/2023 prvi postupak u Finskoj --8 ❄️
    1. ET 6.4.2023 -neg. test
    25.5.23.---1. FET-> 6.6 .test pozitivan->biokemijska
    7.8.23. ---2. FET ->18.8. test pozitivan, 11ti dan beta 253, 14ti dan beta 1059 -> 12.9. prvi UZV 6+4💔missed ab.
    9.11.23. --- 3. FET -> 21.11.23. test neg.
    5.12.23.--- 4. FET -> 17.12.23. test pozitivan-> biokemijska
    6.8.24.---5.FET->18.8. test pozitivan-> 13dan beta 407. 17dan beta 1990 6+4 ❤️ 8+3 ❤️

  • Avatar FifiAki

    FifiAki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok 😊
    Ima netko info koliko treba Nacionalnom povjerenstvu za MPO da odobri premještanje biološkog materijala ?
    Podnijeli smo zahtjev 6.8 
    Hvala ❤️ 

  • sadiegreen

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Leona i ti dečkića 💙 čini mi se da dečkići vladaju ovim našim forumom 😂
    Cure, čitam i držim svima fige u postupcima, s betama, s titrajima na prvom uzv, a onda i dalje 🫂 

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.