Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamer ❤

    dreamer ❤

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Diivnaa__

    Sanjuska, plavuša odlično, pa brzo će punocija!
    I Loli, bit će dobra berba!
    Dreamer bit će nam objema dobitni listopad 🤞💪
    Marisha sretno s bockanjem 💉
    Ivy, Nana čestitke na prekrasnim betama!
    Luna, držim ti fige na rukama i nogama, nadam se da će se stvari ipak pokrenuti! 🤞🤞🤞🤞

    Držimo si fige 🤞

    👧 32, pcos like, 👦 38, oligoasthenozoospermia
    04/22 1.ICSI Petrova: Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl x2 💉 ; ~ 6❄❤
    1.FET ➡️ 06/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    2.FET ➡️ 07/22 ❄ 1 blastica ~ beta 0
    3.FET ➡️ 04/23❄❄2 blastice~ beta 0
    4. FET ➡️ 09/23 ❄️❄️2 blastice~ 1.beta 84,6 2.beta 29.3 😪
    05/24 2.ICSI pol. Škvorc: Ovaleap,Orgalutran, Ovitrelle~5 bc
    1. ET ➡️ 1 blastica ~ beta 0
    4❄️❤️

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cure, čitam vas već dugo i napokon sam se odlučila priključiti. Bila sam u 6. mjesecu ET-u ,nažalost bio je neuspješan. Prije toga dvije neuspješne inseminacije.
    U ponedjeljak ujutro sam imala FET blastice. Kad sam bila u ET-u osjećala sam zatezanje, propadanja i sl. Sad ne osjećam ništa. Niti zatezanje, niti propadanje, jedino su mi grudi napete, ali to je od progesterona koji sam počela uzimati prije FET-a. Čitala sam da su cure već od embriotransfera imale grčeve, senzacije u maternici i sl. Znam da je još rano za neke simptome, tek su dva dana prošla, ali nekako mislim da ništa ni od ovog pokušaja. 
    Cure s pozitivnim betama, kad ste vi počele osjećati simptome?Svima želim sreću u postupcima

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Deb

    Cure, čitam vas već dugo i napokon sam se odlučila priključiti. Bila sam u 6. mjesecu ET-u ,nažalost bio je neuspješan. Prije toga dvije neuspješne inseminacije.
    U ponedjeljak ujutro sam imala FET blastice. Kad sam bila u ET-u osjećala sam zatezanje, propadanja i sl. Sad ne osjećam ništa. Niti zatezanje, niti propadanje, jedino su mi grudi napete, ali to je od progesterona koji sam počela uzimati prije FET-a. Čitala sam da su cure već od embriotransfera imale grčeve, senzacije u maternici i sl. Znam da je još rano za neke simptome, tek su dva dana prošla, ali nekako mislim da ništa ni od ovog pokušaja.
    Cure s pozitivnim betama, kad ste vi počele osjećati simptome?Svima želim sreću u postupcima


    Ne Padaj u depru ako nemaš simptoma,kada sam imala najviše simptoma i mislila da je to to-bilo 0. Kada sam mislila da nisam trudna,dan prije bete usisavala kao kreten od ljutine - Beta bila pozitivna i rodila se moja curica 😄💪🏻 samo hrabro i kako meni moj doktor kako treba biti biti će 💚

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 436

    Prijavi adminu

    Deb

    Cure, čitam vas već dugo i napokon sam se odlučila priključiti. Bila sam u 6. mjesecu ET-u ,nažalost bio je neuspješan. Prije toga dvije neuspješne inseminacije.
    U ponedjeljak ujutro sam imala FET blastice. Kad sam bila u ET-u osjećala sam zatezanje, propadanja i sl. Sad ne osjećam ništa. Niti zatezanje, niti propadanje, jedino su mi grudi napete, ali to je od progesterona koji sam počela uzimati prije FET-a. Čitala sam da su cure već od embriotransfera imale grčeve, senzacije u maternici i sl. Znam da je još rano za neke simptome, tek su dva dana prošla, ali nekako mislim da ništa ni od ovog pokušaja.
    Cure s pozitivnim betama, kad ste vi počele osjećati simptome?Svima želim sreću u postupcima

    Deb sretno ❤️🍀, evo ja sam bila uvjerena da nista od toga pa me iznenadio pozitivan test. 2 dana nakon transfera je prerano da bi imala neke simptome.

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5 👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    '23. 2 x IUI ❌️❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, β ❌️
    05/24 prir. FET - 1 blastica, β ❌️
    Histero✅️ Kariogram✅️ Trombofilija✅️
    09/24 stim. FET - 1 blastica, 12dnt β 421, 14dnt β 1170

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤️, nakon 2 i pol godine pokušavanja optimizam mi je malo splasnuo. I prvi put sam odlučila ostati doma na godišnjem jer mi je malo stesan posao pa nažalost imam previše vremena i samo osluškujem vlastito tijelo i čitam svakava iskustva.

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Deb

    Hvala cure ❤️, nakon 2 i pol godine pokušavanja optimizam mi je malo splasnuo. I prvi put sam odlučila ostati doma na godišnjem jer mi je malo stesan posao pa nažalost imam previše vremena i samo osluškujem vlastito tijelo i čitam svakava iskustva.

    To je sasvim normalno. Vjeruj mi bilo prvi put ili 101 svaki put svi prolazimo kroz isto,jer u suštini želja za djetetom čini svoje i mozak radi 100 na sat. Mi smo tu za podršku,samo piši. Ovdje šta god napišemo nije krivo i nije bezveze. Sretno,neka to bude to ovaj put 🫶🏻

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    loli2020

    Deb

    Hvala cure ❤️, nakon 2 i pol godine pokušavanja optimizam mi je malo splasnuo. I prvi put sam odlučila ostati doma na godišnjem jer mi je malo stesan posao pa nažalost imam previše vremena i samo osluškujem vlastito tijelo i čitam svakava iskustva.
    To je sasvim normalno. Vjeruj mi bilo prvi put ili 101 svaki put svi prolazimo kroz isto,jer u suštini želja za djetetom čini svoje i mozak radi 100 na sat. Mi smo tu za podršku,samo piši. Ovdje šta god napišemo nije krivo i nije bezveze. Sretno,neka to bude to ovaj put 🫶🏻

    Hvala ti❤️ I samo da napišem, nemate pojma koliko ovo što pišete i nesebično dijelite informacije pomaže i ženama poput mene koje samo čitaju. Ja sam toliko od vas naučila  i bila toliko sretna kad je neka od vas napisala da joj je uspjelo. Nekako sam dobila nadu da ću i ja to nekad doživjeti. 
    Tako da svima želim što prije pozitivne bete i uredne trudnoće ❤️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Marisha, sretno s pikanjem 🤞🥰
    Leona, hvala ti ❤️
    Hypnoticpoison, dobro sam, hvala ti ❤️ guramo još malo 🤗 sretno na OGTT-u 🤞🥰
    Ivy, odlično duplanje 🥳🥰
    Slee, meni ne bi smetalo dijete u čekaoni 🤗
    Luna, sretno 🤞🥰 da uskoro napokon saznaš cijelu situaciju 🤞🤞
    Loli, sretno 🤞🥰
    NanaJ, beta je mrak 🥳🥰
    Kawa, ne znam puno o hormonima, ali endokrinolog će to sigurno brzo srediti 🤞🥰
    Molly, super..sretno dalje 🤞🥰
    Verbena, dobrodošla 🤗 kao prvo, za visok FSH probaj jesti suhe smokve u maslinovom ulju i piti Shatavari prah.. dalje, iz vlastitog iskustva mislim da Sv. Duh ne može dobro hendlati slučajeve kao što su tvoj i moj.. moj savjet, probaj negdje drugdje.. samo savjet naravno.. sretno 🤞🥰
    Bebolina, drži se ❤️
    Deb, dobrodošla 🤗 jedini simptomi koje sam ja u dobitnom postupku imala su visok tlak i temperatura negdje na 10dnt.. dva dana prije plusa na test.. ali može proći i u potpunosti bez simptoma.. sretno 🤞🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    Cure kolko ste pisale 🙈 unaprijed se ispričavam ako koga preskočim. Stvarno nije namjerno.
    Prvo čestitke Ivy i NanaJ 🥳 super bete. Želim vam školsku trudnoću. 🤗
    Sanjushka super za folikule. Držim fige da je ovo tvoj dobitan ciklus 🤞
    Luna nadam se da će srceko prokucati 🤞🤗
    Slee ja kad sam bila u pon na uzv bila je žena prije mene sa sinom, tako da ne brini. I sretno 🤞
    Molly sretno dalje.
    Jurky 🤗❤️
    Lunolina kad si na aspiraciji?
    Ja u petak imam aspiraciju u 8:30. 🙈 danas u pola9 stoperica. Počinje zivcanjenje 🙄 imam 8 većih i još ima nešto manjih. Dala sam si kad sam došla s pregleda još pergoveris danas tako da ću vidjeti koliko će ih vaditi u petak. Rekla sam da ću bez uspavljivanja...e sad cure koje su bile u lokalnoj, iskustva?

    Ja 34 sve ok, on 36 OAT
    4 ICSI postupka, 2 trodnevna vraćena, 7 blastica, 2 spontani, 2 kiretaže...
    Idemo dalje...🤞

  • Lunaa93

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Jurky, Divna, Tera, Teich,
    Hvala vam cure. 🥰❤️
    Bebolina,
    Stvarno mi je zao zbog svega sto si prosla. Da li si isla na kiretazu ili je samo otislo? 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.