Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1342

    Prijavi adminu

    Sanii hvala ti na odgovoru, tako sam i pretpostavljala 😊
    .
    Cure, jedno mozda glupo pitanje, ali imaju li nasi partneri pravo na bolovanje na dan aspiracije/transfera? Moj ima jos nesto sitno godisnjeg i voljela bih da to sacuva da negdje odemo nakon ovog postupka, a na aspiraciju ne mogu bez njega i njegovog uzorka 😂 

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    Repromed
    9/24

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Lunaa93

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Lunolina,
    Hvala ti puno. 🥰
    Zelim da ti ovaj postupak donese uspjeh. ❤️🍀💐

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Lunaa93

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Sanii hvala ti na odgovoru, tako sam i pretpostavljala 😊
    .
    Cure, jedno mozda glupo pitanje, ali imaju li nasi partneri pravo na bolovanje na dan aspiracije/transfera? Moj ima jos nesto sitno godisnjeg i voljela bih da to sacuva da negdje odemo nakon ovog postupka, a na aspiraciju ne mogu bez njega i njegovog uzorka 😂


    Naravno, kaze da ima stomacni virus. Ne trebate bas uvijek reci istinu. 😅😂

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar 💜Medenko

    💜Medenko

    Broj poruka: 267

    Prijavi adminu

    Hej da se javim..kao i uvijek kad si nabrijan..neki od nalaza još nisu gotovi (Papa)koji su trebali biti😏tako da cekamo idući mjesec..Dobra vijest je da je spermiogram i dalje super..komentira M eto još nismo za stari otpad😂🤣..i sad čekanje…ono sto mi na forumu jaaaako volimo 🤦🏽‍♀️.
    Sretno curama❣️❣️❣️

    🙋🏽‍♀️-40.g. 🙋‍♂️-43.g.
    jajovodi✂️,
    Prvi postupak ivf-2023-stigla najveća ljubav ikada❤️‍🔥

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰

    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

  • Avatar Bless💫

    Bless💫

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    Leona89 cestitammmm ti od srcaaa na malom princuuuu 🩵💙🩵💙 osjecaj nikad ne vara heheh 
    Slee sretno danas 💓
    Cestitam na viiiisokim betama curke 💛 samo tako dalje, svaka od nas mora doci na red jednom hehehe 

    👱🏻‍♀️32 god. - desni jajovod ✂️
    👨🏼‍🦲34 god. - savrsen
    1biokemijska, 2VM
    1.IVF 08/2023- transfer 2BC -VM (MTX)
    2.IVF 04/2024- 8🥚 5 oplodenih -3 BC , transfer 2BC- beta ➖ 1❄️
    07/2024 stimulirani FET 1 blastociste ➖

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee

    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

  • Lunaa93

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Deb

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee
    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔


    Bolje bi ti bilo izvaditi betu. Ja sam vise taj tip. Mirna si, znas da kako je, tako je. Drzim fige za dobru betu. 🍀🤞🏼
    Ja sam svoju vadila 8dpt blastociste. 

    👩🏻31👦🏻45
    👩🏻 AMH 3,28 ng/mL / 23,43 pmol/L
    👦🏻 asthenoteratozoospermia
    ICSI- 01.23. Gonal, Femara; Cerotide;Ovitrelle
    Punkcija 17🥚, 3 blastociste ❄️
    TSH 3.95 ➡️ 1.55
    FET- 01.24. otkazan zbog visokog progesterona
    FET- 12.02. 2 ❄️❄️ Beta ❌
    FET 26.08. 1❄️ 8dpt Beta 107.50 10dpt Beta 215 12dpt 259.90 16 dpt 436 18dpt 1182 23dpt 4692

  • Avatar Deb

    Deb

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Lunaa93

    Deb

    Bless💫

    Deb

    Cure, mislite li da bi sutra bilo prerano za testić ako je transfer bio u ponedjeljak?
    Sretno svima danas🥰
    Dobrodošla i što brže otišla 🤭 ako se ne varam, fet blastice je u pitanju. Petak je stvarno preprerano, najbolje onda u nedjelju (ako si tako nestrpljiva), trebao bi bacati sjenu 😍♥️ drzim figeee
    Hvala ti. ❤️ Da, jako sam nestrpljiva, a s druge strane se baš jako bojim još jednog neuspjeha. Razmišljam da čak da bi bilo bolje da ne radim testove nego da napravim betu kako su mi i rekli, ali teško se suzdržati 😔

    Bolje bi ti bilo izvaditi betu. Ja sam vise taj tip. Mirna si, znas da kako je, tako je. Drzim fige za dobru betu. 🍀🤞🏼
    Ja sam svoju vadila 8dpt blastociste.

    Hvala ti na savjetu. Jesi ti imala kakve simptome?

    2023. 2x IUI❌️❌️
    2024. 6.mj ET ❌️
    9.FET

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.