Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kawa

    Kawa

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Slee

    Ja sam ovaj mjesec odlucila kao sto vec znate biti spontana i potajno odraditi fet, ali izgleda moguce nista ipak od toga. Sutra sam trebala na prvi pregled, ali isla ipak danas na 10dc jer sam jucer osjetila jake ovulacijske bolove i lh trqkica bila pozitivna. Doktor je rekao da ili je bila neka ofrlja ovulacija jer nema ni vode i endo je tek 4-5, ili pak ovulacija nije ni bila, nego ce biti nesto duzi ciklus. Rekao je da dodjem u ponedjeljak da vidi raste li sve ili je ipak bila jadnq ovulacija pa odgadjamo. Eto, pa ti budi spontan 😂
    Tko ono sve ide u ponedjeljak u Repromed? Meni je rekao da dodjem oko 4-5 pa se mozda sretnemo.

    slee i ja sam skoro odgodila ovaj dobitan fet, bila 3 puta na uzv nista se nije događalo i odustala, nakon par dana ovulacijski bolovi i pozitivan lh test... na kraju je transfer bio tek 30dc. nadam se istom i kod tebe, i nadam se da ces nas ipak obavjestavati 

    ♀️ 27; PCOS, IR, AMH 34.1 pmol/L
    ♂️ oligo, normo, astheno...
    2x IUI ❌️
    06/24 - 1. IVF: 11js, 4BC
    ET 1BC ❌️ 3❄️
    08/24 FET 1❄️
    6dpt ➕️ ß 9dpt 204; 11dpt 406 🥰
    6+0 ❤️🙏🏼

  • Avatar loli2020

    loli2020

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    wildflower

    loli2020

    Drage moje žene, ja sam se vratila na forum jer smo krenuli u 3.postupak. Ovaj put sam na menopuru 150 , doktor je odlučio da malo promijenimo terapiju možda bude vise jajnih stanica i bolja oplodnja. Muž je zakazao sa svojim vitaminima- pa ako uskoro budete čitali da je neka žena u Slavoniji muza zatukla,That’s me 😂😂😂😂
    Ugl,jučer sam imala prvi UZV koji je trajao 10 sekundi,krenula sa pikanjem i idući pregled je u pon! I taaaako… btw cestitam svima na trudnoćama,a one koje su u iščekivanju rezultata neka je sa srećom . 💚
    Ajmeee drgao mi je da si se javila i da krecete u novi postupak, nadam se dobitan za vas ovaj put🥰🍀 sretno vam!!
    Mi smo se onda u 4 mj pratile ako se sjecas :))

    Ma kako se nebi sjećala! Pratile i tjesile… kod tebe bebuska raste 🥰 nadam se i ja da će biti dobitan,Dr. Alebic je rekao imali smo jednom sreću,pa imat ćemo je i opet. Iako je rekao da su se moje stanice za oplodnju pripremile čak prije šest mjeseci,samo je pitanje jesu dobitne. 😂 reko to znam i sama! 
    Ugl,netko je napisao od cura da ne zatucem muza do aspiracije,hvala na savjetu. Budem pričekala,a onda neka mu je Bog u pomoći 😅😅😅😅 šalimo se naravno,neka njega tu 🙈
    Veselim se druženju,iako sam se odmakla na jedno vrijeme,valjda mi je trebao predah od svega,ali sam znala uci s vremena na vrijeme i malo iščitati sto se dešava 

    🧔🏻‍♂️33 , 🙍‍♀️33
    03/2019 IVF-ICSI Podobnik
    03/2019 ET - beta 0 ❌
    05/2019 - FET beta +
    02/2020- STIGLA CURICA 💗
    11/2022- FET Alea Fertility= beta 0❌
    02/2023 - FET; beta 3.03🤞❌
    03/2024 - MPO Alea Fertility
    04/2024- FET u čekanju 1❄️
    23.04.-FET
    06.05.- Beta 🤞🏻❌
    09/2024.- 3. MPO
    💚💚Izađi kao pobjednik u ovoj igri živaca💚💚

  • Avatar plavuša

    plavuša

    Broj poruka: 80

    Prijavi adminu

    Kaj se moze dogoditi ako se prerano ili prekrasno krene sa npr. gonalima..
    Mene ubija taj prvi dan i jedva cekam utorak da odem na uzv... Onda bum pametnija

    🤰🏼2012.prirodna, curka 3800g 51cm
    🤰🏼2020. prirodna vanmaternična, jajovodi ✂️
    ❤️Novi muž❤️
    👱🏻‍♂️28.g. normozoo
    👱‍♀️37.g. Bez jajovoda, amh 7,4
    05/24 konzultacije škvorc
    13.9. Škvorc uzv, dobila gonal i čekam M

  • Diivnaa__

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Čokoladica 🍀

    Diivnaa__

    Ivy test je sigurno potamnio, bit će to super!
    Čokoladice, mi smo dobili opciju da odaberemo hoćemo li tipa zymot, taj inkubator time lapse i embryoglue. Pa smo ovo dvoje uzeli, zymot ipak nismo
    Diivnaa znaci nadoplatila si za inkubator? Ako sam dobro razumila. To se nije nudilo tako kad sam ja bila, zato pitam.
    Ivy jesi sigurna da imas virozu, mozda ti je mucnina od trudnoce? Znam da je rano jos, ali nikad ne znas

    Tek budem, ali koliko sam shvatila sve se to dodatno nadoplati po želji. 🤷‍♀️

    29👸🏻36🤠
    Pokusavamo od 10/2022, unexplained
    Ja - uredni hormonski status, eutireoza (uz povišeni anti tg - 382)
    ovulacija 16-18 dc, amh 20.87 pmol/L, ponovljeni amh 6/2024 22.14, ciklusi 29-32 dana
    On - normozoospermija 2x, morfologija 7%✅️
    HSG 11.12.2023 - prohodni jajovodi ✅️
    Letrozol 5mg 1./2024 folikulometrija 1 js ❌️
    Letrozol 5mg 3./2024., 5./2024. ❌️❌️
    9/2024 poliklinika ivf - prvi postupak 🔜

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2602

    Prijavi adminu

    Kawa sjecam se tvoje price, i ja se nadam da je lh trakica bila pogresna i da mi prava ovulacija tek stize, doduse tek mi je 10.dc, al mi nije jasno zasto su mi cak dvije lh trakice bile pozitivne jutros i jucer, a folikuli nisu jos ni na 14 dosli. 
    Loli bas mi je drago da krecete na jos jedan postupak! 
    Plavusa mislim da se brines bez razloga, ako si tek jucer procurila kako spada, racunas to kao prvi dan, bez obzira na to sto si dan prije smedjarila. But ce sve dobro, meni su npr. rekli da je svejedno hocu li si prvu dati 2. ili 3. dan

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce! 2.2.22. 🌊M💙
    🌀7.2024. fet ❄️ beta 0,1
    ❄️🆕🔜
    🪄🌈

  • sadiegreen

    Broj poruka: 108

    Prijavi adminu

    Boogie, Angel eyes, Slee, Ivy ja sam 163 cm, imala 54kg. Uvijek sam bila malo mršava ali evo, zadnje dvije godine sam si nekako normalne kilaze, isto ful aktivna, treniram oduvijek, čak sam sad u trudnoći opet krenula, šećer uredan. Ne kažem da ne jedem, jedem definitvno više, ali onak, ne mislim da je baš alarmantno, ali ok, pripazit ću.
    Čokoladice yassss ❤️ čestitam ti 🫂
    Divna odličan rezultat, sad odmori, imate bome s čim raditi dalje 😂
    Loli, znam kako ti je. Moj partner je isto zabušavao s dodatcim 🙄
    Slee nema u ovome prostora za ikakvu spontanost meni se čini, ali držim fige da ciklus ipak iznenadi.

    🙎‍♀️ (35g) nizak amh, 5,3 pmol/L
    🙎‍♂️ (35g) loš spermiogram (hipospermija, astenozoospermija, teratozoospermija)
    5/2024 Beta+, aspiracija 9 js, 8 oplođenih, 1 ET, 4 ❄️ test 31.5. ❌
    6/2024 FET, 26.6. Beta1 310, 28.6. Beta2 855, 12.7. UZV ❤️ it's a (low risk) boy 💙

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Sanjushka sretno 🎉🎉🎉🎉❤️🍀🤞🏻
    Angeleyes žao mi je🫂😔❤️😘nadam se da ćeš dočekati opet svoje božićno čudo🎉👣
    Jurky drago mi je da si se naspavala🥰❤️😘💪🏻
    Luna hvala ti💪🏻🎉sretno i držim 🤞🏻 da uspiješ 🍀 ♥️😘nadam da se iscjedak neće ponavljati, moguće da je od pape..
    Dodo, Riamaro, Teich neka vam listopad donese sreću 🍀 🤞🏻 ♥️ 😘 
    Kawa♥️♥️♥️bravo i želim ti da uspiješ prestati skroz💪🏻🎉
    Wildflower drago mi je da si dobro ♥️ 😘 
    Medenko pozdrav i neka ti FET donese sreću ♥️🍀♥️
    Luna nek si otišla za svoj mir, bit će sve ok💪🏻❤️
    Divna drago mi je da je aspiracija prošla dobro, super rezultat 🎉 🎉 , bravo za oplodnju, neka ih opstane što više♥️😘
    Čokoladice bravo za kariogram, držim 🤞🏻 za testić🍀❤️
    Plavuša, Libo, Lunolina, Molly sretno💪🏻🎉🍀🤞🏻
    Hypnoticpoison drago mi je da je sve u redu, sretno s OGTT-om i urinokulturom, neka nalazi budu uredni❤️🍀
    Sadiegreen drago mi je da ste se lijepo podružili i da je bebolinac aktivan☺️žao mi je zbog anemije i krvi u mokraći, nadam se da nije ništa ozbiljno. Što se kilaže tiče, mislim da nemaš zašto brinuti dok ste ti i bebica dobro, 4.5 kg je super. Ja sam na zadnjem pregledu bila u plusu 6.5 kg i ništa mi nisu rekli🤷🏻‍♀️❤️😘
    Čokoladice juhuuuu, čestitam, baš mi je drago. Super izgleda crta, sretno u subotu, beta će rasturiti☺️🍀❤️
    Mala sretno s testićem🍀☺️❤️
    Loli sretno u postupku 💪🏻 ❤️ 😘 🍀 🤞🏻 
    Ivy lijepo to tamni🎉💪🏻❤️😘
    Sage sretno u postupku 🍀 🤞🏻 ❤️ 🥰 😘 
    Slee sretno u ponedjeljak ❤️🥰🍀🤞🏻


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- uredan♥️

  • Avatar nicaivo

    nicaivo

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Čokoladice cestitaaaaam 🥰🥰🥰 jako mi je drago.
     Znaci imamo još jedan plusic poslije histeroskopije, siper vijest, izgleda da stvarno ima u tome nešto 🤗


    👩🏽31 👨🏻33
    2x - IUI ❌
    1. IVF - 02/2024 ❌
    2. IVF - 04/2024 - tri blastice, ET 1 ❌, 🧊2
    Histeroskopija 05/2024 ✅
    3. FET - 06/2024 ➕, Panorama Low Risk 🎀🩷

  • Avatar Darli

    Darli

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Plavuša meni su uvijek govorili da čekam baš pravo curenje, ništa smeđarenje ili nekakav spotting prije menge. Ja sam znala kretati sa stimulacijom ili drugi ili treći dan, ne mogu reći da je bilo kakve razlike što se toga tiče. Zadnji uspješni put sam krenula treći dan.

    💉11/21 stim: 12js-4bc: ET 1bc: beta=0, 3x❄️
    🧫6/22 i 8/22 Hormonski FET 1bc: biokemijska, pa 2bc: beta=0
    💉12/22 stim: 4js-3bc: ET 1bc: beta=0, 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    💉2/23 stim: 11js-2bc: 2x❄️ (PGTa 1xeupl)
    🏝️4/23 i 9/23 Natural FET po 1bc: beta=0
    💉1/24 Nova klinika, stim: 11js-2bc: ET 2bc: beta=0
    💉5/24 stim. Pergoveris 150iu, Clexane, Decortin: 5js-2bc: ET 2bc: beta 14dp5dt 939, curica💓
    Pergoveris čuvan u frižideru, prodaja: zoe30033@gmail.com

  • Avatar Čokoladica 🍀

    Čokoladica 🍀

    Broj poruka: 407

    Prijavi adminu

    nicaivo

    Čokoladice cestitaaaaam 🥰🥰🥰 jako mi je drago.
    Znaci imamo još jedan plusic poslije histeroskopije, siper vijest, izgleda da stvarno ima u tome nešto 🤗

    Nicaivo, kako si nam ti? Jel to curica kod tebe 🩷

    👱‍♀️ 36, hipo, hashi, amh 44,5
    👨‍🦳 normo
    '22. Missed ab (prir. tr.)
    Poliklinika IVF
    '23. 2 x IUI ❌️
    04/24 1. IVF - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle) - 13 🥚, 9 opl. - 4 blastice, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prir. FET (Ovitrelle) - 1 blastica, beta ❌️
    09/24 stim. FET ⏳️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.