Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Žuži naravno, razumljivo, dugo si već bez uspjeha kod istog doktora, bez obzira sto je super, vrijeme je za promjenu. Nekad bas promjena donese uspjeh, vjerujem da će i kod tebe to biti slučaj ❤️❤️ Pratimo se i dalje, dobila sam kao ti u ponedjeljak M., krecem krajem 8mj 🥰 sutra se vracam na posao nakon 3 tjedna bolovanja, upala pluća me baš sredila, ali i to je prošlo.

    Bome se pratimo u dan😂😂 nemos virovat
    Nisam znala da si upalu pluća dobila, nadam se da je najgore proslo i da ćeš se taman rekuperat za postupak😘
    Kawa nemam ti takvog iskustva, u mene je sve uvik idealno, endo i folikul pa nikad ništa🙄 ne znam kada ti je inače ovulacija? Prijateljica mi je u dobitnom fetu čekala ovulaciju do dvadeset i nekog dana, čak su mislili i odustati. A ona inače ima pcos i duže cikluse.

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Kawa

    Leona, jurkysuper za preglede 🥰
    Žuži super je bar da imaš plan za dalje, želim ti da ti promjena klinike donese sreću 😘😘
    Slee nadam se da ce punjenje baterija na godišnjem uroditi pozitivnim rezultatom na fetu ❤️
    Kod mene na 14dc nema pomaka, endo 5dc, nema dominantnig folikula.. kakva su vasa iskustva, je li ovaj ciklus otpisan ili? Tera ti si mi pisala da je kod tebe bila slicna situacija u dobitnom ciklusu?

    Ja sam u takvom ciklusu odustala pa me je dr iduci ciklus stavila na estrofem i tada je uspjelo, sretno😘


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Kawa

    Leona, jurkysuper za preglede 🥰
    Žuži super je bar da imaš plan za dalje, želim ti da ti promjena klinike donese sreću 😘😘
    Slee nadam se da ce punjenje baterija na godišnjem uroditi pozitivnim rezultatom na fetu ❤️
    Kod mene na 14dc nema pomaka, endo 5dc, nema dominantnig folikula.. kakva su vasa iskustva, je li ovaj ciklus otpisan ili? Tera ti si mi pisala da je kod tebe bila slicna situacija u dobitnom ciklusu?

    Meni je jedan bio otpisan, kao krenulo jako sporo i onda ipak nista, a u drugom odnjednom krenulo kako treba i 23dc bio moj uspjesni transfer ❤️


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Stela ok se ja osjecam iako mislim da trenutno osluskujem stalno dal me ista boli pa kao na trenutak nesto cudno qli mislim da sam pocela umisljati🤣 al uglavnom imam samo pritisak dole u stomaku ali to je tako od transfera. Danas sam 7+4, uzela sam odmah danas magnezij, vise nema nikakvog iscjedka ni tokom brisanja, svakako ako se ponovi otici cu, sad cekam utorak da se gin vrati sa go da mi da termin za pregled,nadam se da to tada nece vise biti iscjedka😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    tera_

    Stela ok se ja osjecam iako mislim da trenutno osluskujem stalno dal me ista boli pa kao na trenutak nesto cudno qli mislim da sam pocela umisljati🤣 al uglavnom imam samo pritisak dole u stomaku ali to je tako od transfera. Danas sam 7+4, uzela sam odmah danas magnezij, vise nema nikakvog iscjedka ni tokom brisanja, svakako ako se ponovi otici cu, sad cekam utorak da se gin vrati sa go da mi da termin za pregled,nadam se da to tada nece vise biti iscjedka😊

    Od terapije uzmima 2×1 duphaston, 2×1 cyclogest


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️dečko🩵

  • Avatar Lunolina

    Lunolina

    Broj poruka: 1426

    Prijavi adminu


    Nisam se javljala, ali vas sve citam. Zao mi je zbog negativnih testova, bas ih se nanizalo ☹️
    Slee meni je dr. R rekao da on ne voli raditi transfere kada je vani pravo ljeto jer strojevi u laboratoriju tad ne rade idealno (ne samo njemu nego svima). Pa me odgovarao od stimulacije u 8. mjesecu u drugoj klinici i rekao je neka odem barem u 9.mj.
    .
    Inace, kod mene je sve nizbrdo. Lutealna faza mi se opako skratila, morat cu izvaditi progesteron iduci ciklus da vidim sto se događa. Iako mi se cini da mi se tijelo malo ulijenilo nakon 6 mjeseci koristenja cyclogesta i prolutexa.
    Privatno su se izdogađale samo tuzne stvari, ali valjda je sad doba suza zavrsilo i krece ljepsi period.
    Mi se pripremamo za stimulaciju krajem rujna kod dr.R, dakle, jos 2 mengice i eto nas u novom pokusaju! 🥰 jedva cekam!
    Ovih par mjeseci koliko nisam u postupcima je divno barem po pitanju toga da se ne pozderem od cekanja i nadanja. Znam da prirodno ne ide, pokrijemo mi O za svaki slucaj, ali se ne nadam ni najmanje. Kljukam se suplementima kao da sutra ne postoji 😬 jedva cekam izvaditi opet sve hormone i vitamine da vidim kakvo nam je stanje (ja sam stava ako placam vec zdravstveno da ga i koristim kad god hocu, nemojte me sad razapeti zbog toga 🙈)

    👱🏻‍♀️32 PAI-1 4G homozigot, AMH 17 pmol ➡ 19,9 pmol
    🧔🏻‍♂️32 sve ok
    Pokušavamo od 11/2022
    Bez trudnoće
    🏢 Škvorc
    2 & 3/24 IUI ❌
    4/24 IVF (Ovaleap 225, Orgalutran, Ovitrelle) 10🥚, 1🐣, 0 ❄️❌
    5/24 prirodni - 1 🐣 ❌
    🏢 Repromed
    10/24 (Pergoveris 200, Orgalutran, Brevactid) 9🥚, ET 🐣, 2 ❄️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 697

    Prijavi adminu

    Kawa nadam se da će se folikul trgnuti 😘
    Stela hvala ❤️ moj je isto bio kao mali baš zahtjevan i nespavalica, bez obzira na umor i nespavanje, vrijedi svega 🥰🥰 da mi je bar još jedna nespavalica 😄
    Žuži baš nevjerojatno, bile cimerice par sati, a uskladile se tako sa ciklusima ♥️♥️ svašta nam se zaredalo, ali to je sad iza nas, svo zlo s time.
    Lunolina žao mi je zbog svega lošega što ti se izdogađalo, neka jesen zato bude uspješna 🙏🙏🥰🥰

    👩 '83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 '82. sve ok
    2016. i 2023. tubarna (lapar., jajovodi ✂️)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (spontana trudnoća)
    2022. spontani u 7tt 💔
    03/24 IVF, Cito (Elonva, Orgaluntan, Menopur, Zymot) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 beta ❌
    05/24 IVF, Cito (Letrozol, Klomifen, Pergoveris, Orgalutran, Zymot) 2🥚, bez oplodnje
    08/24 IVF/ICSI, Cito (Pergoveris, Cetrotide, Zymot, Embryoglue) 3🥚, 1🐧 beta ❌
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • BikMik

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Lunolina

    Nisam se javljala, ali vas sve citam. Zao mi je zbog negativnih testova, bas ih se nanizalo ☹️
    Sleemeni je dr. R rekao da on ne voli raditi transfere kada je vani pravo ljeto jer strojevi u laboratoriju tad ne rade idealno (ne samo njemu nego svima). Pa me odgovarao od stimulacije u 8. mjesecu u drugoj klinici i rekao je neka odem barem u 9.mj.
    .
    Inace, kod mene je sve nizbrdo. Lutealna faza mi se opako skratila, morat cu izvaditi progesteron iduci ciklus da vidim sto se događa. Iako mi se cini da mi se tijelo malo ulijenilo nakon 6 mjeseci koristenja cyclogesta i prolutexa.
    Privatno su se izdogađale samo tuzne stvari, ali valjda je sad doba suza zavrsilo i krece ljepsi period.
    Mi se pripremamo za stimulaciju krajem rujna kod dr.R, dakle, jos 2 mengice i eto nas u novom pokusaju! 🥰 jedva cekam!
    Ovih par mjeseci koliko nisam u postupcima je divno barem po pitanju toga da se ne pozderem od cekanja i nadanja. Znam da prirodno ne ide, pokrijemo mi O za svaki slucaj, ali se ne nadam ni najmanje. Kljukam se suplementima kao da sutra ne postoji 😬 jedva cekam izvaditi opet sve hormone i vitamine da vidim kakvo nam je stanje (ja sam stava ako placam vec zdravstveno da ga i koristim kad god hocu, nemojte me sad razapeti zbog toga 🙈)

    Bas mi je drago da si se javila i da imas super plan 🤗. Zao mi je tuznih dogadjaja, tako je i kod mene bilo, ali inda kad krene bas krene i sve se isplati, puno srece zelim ❤️🍀🤗


    TTC 08/2021 👰32 🤵34
    Biohemijska 10/22 Missed abortion 11ttc 03/23
    03/24 ICSI (Puregon, Granillex, Ovitrelle, Cyclogest)01.04. ET ❌ 2❄️
    04/24 FET, otkazan
    05/24 FET 7dnt +, 9dnt beta 187, 11dnt 532, djecak 💙

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1844

    Prijavi adminu

    Jurky ❤️ naravno, svakako pripazi 🍀
    Stela izazovno da. I svima sam vjerovala kad su mi rekli da je početak težak, ali u biti ne kužiš koliko dok se ne nadjes u tome 🫣 ali kad vidim taj mali smješak i pogled..🥹❤️ uživajte na moru 🥰
    Tera nadam se da se neće više pojavljivati 🤞🍀
    Leona super da je sve super ❤️
    Sreca najveca sretnoooo 💞
    Kawa nadam se da će se folikul pokrenuti 🍀
    Lunolina žao mi je što si privatno imala težak period, nadam se da je to iza tebe. Neka novi nalazi rasture 🍀 sretnoo 🍀
    Angel eyes od srca ti želim još jednu (ne) spavalicu ❤️

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1240

    Prijavi adminu

    Hvala cure svima 😘🫂
    Leona, super za low risk i dobar pregled, nadam se da će i hematom brzo otići 🤞🥰
    Tera, 🤞🤞 da smeđarenja više ne bude 🥰
    Blondie, Sadiegreen, uživajte na druškanju danas 🥰
    Slee, uživajte na moru 🥰
    Žuži, sretno u novoj klinici 🤞🥰
    Sreća najveća, sretnoo 🤞🥰 jedva čekam sličicu ❤️
    Angel eyes, žao mi je što je upala toliko potrajala..bolji dani su sad pred tobom 🤞🥰
    Kawa, nadam se da će se folikul trgnuti 🤞🥰
    Stela, neka vam je veselo kupanje 🥰
    Lunolina, držim 🤞 da je sve loše iza tebe i da te čeka dobar period 🥰
    -----
    Ja sam danas baš nekako down 🫣 zaljepila sam se za krevet jer mi je pritisak dolje baš jako i osjećam se sigurno jedino u horizontali.. nadam se da će biti bolje.. maleni gore lupa stalno, a dolje dubi na glavi 🫣 samo da što dulje ostane unutra 🙏
    ----
    😘😘😘😘😘 i 🫂🫂🫂🫂🫂 svima 

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.