Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Takica

Broj poruka: 149

Prijavi adminu

Bejbe i u Sarajevo idem o svom trošku.. Do sada samo 3 pokušaja u Medico S su kod nas preko fonda. 
    Sto se tice Praga postojala je i ta opcija ali ides o svom trošku pa ukoliko postupak bude uspjesan fond RS ti redu dira dio troškova
    Iskreno kad sam se čula mail-om sa koordinatoricom iz Praga dobila sam utisak da ne vidim doktora do aspiracije. To mi se kao ljekaru po profesiji uopšte ne dopada. Nekako sam stekao utisak da se sada radi kao na traci.  A smatram da svaka zaslužuje individulan pristup jer znam iz prakse da nije isto gledati nalaze i gledati nalaze i pacijenta.
    Nadam se da he kod tebe drugačiji slucaj. 
    U Bahcceci imaju odlične embriologe, prof Umit mi je svaku sitnicu pojedinačno objašnjavao pogotovo nakon rezultata PGD. A ja sam vec sa nalazom ispitala svoju poznanici koja je geneticar a on mi je bolje objasnio. Meni je ta profesionalnost ostavila dobar utisak. 
    O uspešnosti cu ako Bog dan poslije pozitivne beta.

Ja 38 suprug 38
    Dg.: ja Mikroadenom hipofize, blaga inzulinska rezistencija, mutacija MTFHR(pai1)..suprug los spermiogram.2 x ICSI Medico S- neuspješna
    19.11. ICSI Zg (HR)6 j.c sve oplođene. 21.11.Vraćena 2 embriona. Neuspjesan postupak. 2 blastociste zamrznute.
    2Fet u ZG. Poslednja pozitivan test ali nepravilan rast betaHCG.
    02.mjesec 2022 dugi protokol Medico S BL
    7jajnih ćelija. Dva 8celijska vracena 18.03. Neuspjesan
    10/2022 Bahcceci, PGD zadovoljavajuci.FET 21.11. Beta 02.12.

waitapu

Broj poruka: 27

Prijavi adminu

awi

meni danas 6ti dan ciklusa, isla na prvu folikulometriju, na svakom jajniku po jedan od 16mm. jadna sam, nema sanse da se do pon jos koji pojavi pretpostavljam, a i veliki su poprilicno 😑

Samo hrabro nastavi, moze biti najbolje u njima, ne gubi nadu. Sto vise citam, puno faktora ima utjecaja…I meni slicne situacija, od 8 koje su bile na prvom afc uzv…slabo valjda reagiram na stimulaciju…sad cekam 3. Folikulometriju nakon povecane doze. 
    Neka ti bude uspjesno 🙏

👩40 amh 5,5 fsh 10.6 lh 7.8
    👨45 astenozoospermia
    01/22 vanmatericna, lijevostrana salpingektomija (6tt)
    10/22 1. prirodni IVF - js ✖
    11/22 stimulirani IVF

waitapu

Broj poruka: 27

Prijavi adminu

ivana1992

ivana1992

Drage curke
    Malo cu vam pisati
    Danas je 12 dan nakon FETA ( 5dnevne blastice)
    Već danima imam osjećaj kad legnem navečer da ću dobiti M - stalno bolovi bas kao i kad trebam dobiti - ali evo jos nisam procurila ( nadam se da ni neću)
    Grudi bile bolne kao pred M - pa se ispušu - pa se opet malo “upušu” i sad su evo normalne 🤣
    Neznam više što da mislim
    Napravila bih test al se nekako bojim 🥲
    Beta mi je 2.12 pa ako do tada ne procurim valjda su mi šanse dobre
    Želim svima najljepše poklone za Božić 🥰 želim svima nama da nam se želje ostvare 🥰😍

Drage cure, danaas je 14 dan nakon FETA - test pozitivan 😍 neznam što bi rekla, ovo je bio 3 fet i stvarno treća sreća 😍 🙏 u petak 2.12 mi je beta ( svaki dan imam bolove kao da ću dobit M - i ne spavam baš noću)
    Nadam se samo da će sve biti uredu 🙏🙏
    A svima vama želim puno sreće 🙏🙏😍

Jupiiii 🎉🎉🎉 nrka je tako sretno i dalje!!! 

👩40 amh 5,5 fsh 10.6 lh 7.8
    👨45 astenozoospermia
    01/22 vanmatericna, lijevostrana salpingektomija (6tt)
    10/22 1. prirodni IVF - js ✖
    11/22 stimulirani IVF

• Linda86

Broj poruka: 301

Prijavi adminu

Bejbe to je bas ruzna situacija… Inace trudnocu vodim kod dr B. u bolnici i dva puta kada sam imala vanredni problem, uredno me primio mimo narucivanja i pogledao, a mogao je reci neka idem na hitni prijem ili sto vec… Nisu ni svi lijecnici isti… Od srca ti zelim srecu u Pragu, nadam se da će biti uspjesno. 🍀

'86., AMH 8 pmol/L, FSH 13
    '83., savrsen
    1. IVF stimulirani u 10/21. ➡️ 4 js, ET 2x3dn; beta hcg 14dnt 42.8; 16dnt 196; 18dnt 695; 20dnt 1933; 22dnt 3648 ➡️ smedarenje, bolovi, hitni gin. prijem 6+1: UZ- ektopicna (beta 21210), lpsc salpingektomija, nema 🐧
    2. IVF stimulirani u 3/22. ➡️ 6 oplodenih, ET 2x3dn ➡️prokrvarila 12dnt, nema 🐧
    Spontana trudnoca, jednojajcane blizanke ❤️❤️
    [lilypie.com]

• ribic

Broj poruka: 2518

Prijavi adminu

Samo da javim da je dogovoreni carski u pon. Nadam se da cemo izdrzat do tad :)

💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

Žvrkljić

Broj poruka: 9

Prijavi adminu

bejbe2018

Pozdrav curama i sretno u kojoj god fazi bile .
    Moje iskustvo s KBC Split:
    puno je cura,pa imaš osjećaj da si na traci. Doktor s odjela doleti i onda odrađuje pacijentice pa imaš osjećaj da si na traci i da ti se ne može posvetiti potpuno.
    Bila sam u Mršića. Nekako mi se čini čim je neki veći problem da je slabija šansa za uspjeh kod njih.
    Sestre su super.

Ima i Još jedna doktorica na humanoj,niste je spomenule,ali mislim da curke nisu bile zadovoljne s njom
    Ne mogu se sjetiti prezimena sada. Slunj?

Mene vodi dr. Sunj, bila je okej, korektna. Doduse kad sam dolazila na prvi  pregled cekala sam oko 3ipo sata u amulanti jer je taj dan bila ludnica. Sestre na humanoj mi se za sad cine divne, ja sam tako uplasena oko svega jer je meni prvi put(molim Boga i zadnji) a ona su me bas smirile i danas kad sam isla po terapiju sve objasnile i po vise puta. Sretno svima💕

🙋‍♀️/26g - sve uredno
    🙋‍♂️/27g- oligo
    11/22-u postupku KBC Split
    🙏🙏

Asli 🌱

Broj poruka: 653

Prijavi adminu

ribic

Samo da javim da je dogovoreni carski u pon. Nadam se da cemo izdrzat do tad :)

Suuper, pa baš ste dugo izdržale skupa vas 3, sretno vam 🥰🥰

🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

Iskra💞

Broj poruka: 279

Prijavi adminu

Pozzzz žene moje evo da javi stanje danas sam bila na uzv,i uzv kaže 6+3 🤞
    Za dva tjedna opet uzv.

🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

💜Medenko

Broj poruka: 222

Prijavi adminu

ivana1992

ivana1992

Drage curke
    Malo cu vam pisati
    Danas je 12 dan nakon FETA ( 5dnevne blastice)
    Već danima imam osjećaj kad legnem navečer da ću dobiti M - stalno bolovi bas kao i kad trebam dobiti - ali evo jos nisam procurila ( nadam se da ni neću)
    Grudi bile bolne kao pred M - pa se ispušu - pa se opet malo “upušu” i sad su evo normalne 🤣
    Neznam više što da mislim
    Napravila bih test al se nekako bojim 🥲
    Beta mi je 2.12 pa ako do tada ne procurim valjda su mi šanse dobre
    Želim svima najljepše poklone za Božić 🥰 želim svima nama da nam se želje ostvare 🥰😍

Drage cure, danaas je 14 dan nakon FETA - test pozitivan 😍 neznam što bi rekla, ovo je bio 3 fet i stvarno treća sreća 😍 🙏 u petak 2.12 mi je beta ( svaki dan imam bolove kao da ću dobit M - i ne spavam baš noću)
    Nadam se samo da će sve biti uredu 🙏🙏
    A svima vama želim puno sreće 🙏🙏😍

Sretno✨🤞🏼🍀❣️

🙋🏽‍♀️-38.g. 🙋‍♂️-40.g.
    AMH 21, jajovodi✂️,
    3/22-1 ivf
    beta-249,beta-659💓
    medenko07@outlook.com

TP: 31.12.2022

Mila-Milica

Broj poruka: 319

Prijavi adminu

Iskra💞

Pozzzz žene moje evo da javi stanje danas sam bila na uzv,i uzv kaže 6+3 🤞
    Za dva tjedna opet uzv.

Odlično! 😊😊
    Od sad pa nadalje nek bude sve po školski. Sretno! 🍀

👩40 🧔37
    Anovulatorni ciklusi, spermiogram super
    7/20 stimulacija, 2 folikula, 1 blastica 🐧
    9/20 FET, beta =0
    12/20 stimulacija, 10 folikula, 5 blastica 🐧
    1/21 FET 2 blastice.
    Beta 22.1. = 229,9 ; 25.1. = 657,1 ; 29.1.=3040,7
    11.2. Kuca nam ❤. Jedno ali vrijedno!🙏
    1.3. Missed ab - 10 tt
    10/21 FET 2 blastice, beta = 0,2
    12/21 FET 1 blastica, beta = 0
    12/21 stimulacija, 4 folikula, 1 blastica 🐧
    1/22 FET, beta=0,1
    11/22 stimulacija, 5 folikula, jedan 3dnevni

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.