Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Ružice meni mjesec prije nego smo radili fet nije bilo ovulacije. 
    Pa mi je dr rekao ne brini događa se to i normalnim curama.
    Očito sam složila facu pa je skuzio i rekao ma znaš što mislim…

    Ne nerviraj se… samo gledaju cilj 

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Ribic totalno mogu zamislit Bolancu kak pita uplasene pacijentice po sto su dosle na MPO odjel 😂😂
    On bas ima komentara ponekad koje ne smijes uzet k srcu jer si inace instant u bedu. Meni je nakon jednog transfera rekao “puno su vece sanse da necete zatrudnit nego da hocete” 🤦🏻‍♀️ sto je meni bilo totalno neprimjereno situaciji, ali zapravo je gruba istina. Mislim da on time pazi da se ne razocaramo jako i da imamo snage gurat dalje ako ne uspije neki od pokusaja. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • awi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Drage zene, ja sam piskila na test i nazalost nista 
    8 dnt..jadna sam i ljuta zbog sugave endo, kojoj cu se morat posvetit prije nego krenem u drugi postupak. Ja od 2 dana nakon et, imam menstrualne bolove s povremenom jakom boli (to pripisujem endo) i od tada sam sve manje optimisticna bila…ne mogu se zamislit ici opet, doci do do ovog dijela i opet trpit bolove…moram glavu sredit. u petak cu vadit betu, da im mogu javit, i jedva cekam prestat korisiti ovu smrdljivu terapiju, i je smrdljiva jer cefim od nje ko nikad u zivotu..
    sretno svima dalje 🤞🤞 ❤️
    Pandapanda, drzim fige da je kod tebe ipak najbolji moguci ishod 💪

    💁🏻‍♀️ 1991., nepotvrđena endometrioza
    💁🏻‍♂️1985., asthenozoospermia 16%
    *FSH 9,3/ LH 3,5/ AMH 8,75/ TSH 0,92
    9/2022 1. ivf, sv. Duh, 🥚🥚🥚🥚, oplođenih 2, 19.9. et vraćene dvije 🤞🤞 27.9. test -, 30.9. beta -
    11/2022 . ivf Ovaleap 150, Orgalutran, Menopur 150, Ovitrelle, 🥚🥚, et 2.12. vracene 2 dvodnevne🤞🤞, beta 16.12.

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Ribic totalno mogu zamislit Bolancu kak pita uplasene pacijentice po sto su dosle na MPO odjel 😂😂
    On bas ima komentara ponekad koje ne smijes uzet k srcu jer si inace instant u bedu. Meni je nakon jednog transfera rekao “puno su vece sanse da necete zatrudnit nego da hocete” 🤦🏻‍♀️ sto je meni bilo totalno neprimjereno situaciji, ali zapravo je gruba istina. Mislim da on time pazi da se ne razocaramo jako i da imamo snage gurat dalje ako ne uspije neki od pokusaja.


    A da. Gle, ja volim realne kom. I radije se ja pripremim na najgore pa ugodno iznenadim nego da tamo u nebesima 😂 Al to ne znaci da svakome pase i da se s time moze nositi

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Alice kod neopstruktivne azo je problem u proizvodnji i tesko da bilo koji suplement to moze popravit. Ali svakako da zdrav nacin zivota, tjelovjezba i zdrava prehrana doprinose boljem opcem zdravlju pa mogu mozda malo utjecati na proizvodnju spermija. Nemojte uzimati gotove pripravke kao Profertil, da ne bi poremetili hormonski status. Ako se dobro sjecam, prije si pisala na forumu da bi trebala ici na op maternice? Jesi to obavila u meduvremenu?
    Stela sretno danas 🤗🤗🤗
    Razumna zao mi je sto ti dr nije legla. Slusaj sebe i svoj osjecaj.
    Cure bas su se zaredali negativni testovi 😔 zao mi je ❤️ drzite se

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Nikol95

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Sani88 🙏🍀🤰💕

    Lightblue zao mi je 😔, nadam se da imate plan za dalje 🤗
    Nikol95 danas ti je znaci 6dnt blastice i ako popodne imas sjenu pa to je odlican znak 👍.
    Betu mozes napraviti i ranije, ali racunaj da ce onda biti niza i obavezno ponovit onda za 2 dana da pratis jel se pravilno dupla, sretno ti 🤞🤞
    Razumna zao mi je sto si izasla nezadovoljna iz klinike, ali vidis kako je dojam individualan, nekome pase nekome ne pase, pa i Lucinger sigurno ima nezadovoljnih pacijentica, to je jednostavno tako 🤷‍♀️. Ja novu dr nisam upoznala pa ne mogu nista o njoj reci, ali mi je dr Skvorc odlican.
    Dalje, UZV i konze svugdje placas (i obavezni su!), kod Skvorca je jos i najpovoljnije. I normalno je da je pogledala protokole od prije, da vidi kako si reagirala pa da moze procijenit koja ti terapija bolje pase, cudnije bi bilo da nije pogledala. I ako se sjecas ja sam ti osobno govorila jos u 6mj da nazoves i narucis se cim prije jer se liste popunjavaju brzinom munje, tada se upisivalo za 11mj, a i svugdje se ceka minimalno 3,4mj.
    Ali ako si ti nezadovoljna i ako mislis da ce ti stvarati stres postupak tamo, nemoj ici, zaista treba biti hladne glave u svemu ovome i po mogucnosti ici sto opustenije i optimisticnije u postupak.


    Hvala puno na potpori. 🥰🥰 Pustio mi je bas moj doktor za prekosutra uputnicu za betu. Ali kad piše na papirima koje su mi dali od transfera 14 dana tek, a morala budem javiti u Petrovu.
    Da nebi vikali zakaj sam ju radila tolko dana ranije. Hm??

    💁‍♀️ 1995.
    💁‍♂️ 1985., normozoospermia
    Pokusavamo od 04/2020
    09/2021 cista, odstranjen desni jajovod, laparos.
    1. IVF 09/2022, 05.09.stimulacija, prva 💉
    20.09. ET - cekanje bete 🙈

  • Avatar Lightblue

    Lightblue

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Slažem se sa time, pogotovo što se tiče prehrane. Trebale su mi dvije godine zabilješki i mjerenja i naravno osluškivanja tijela da skužim kako i zašto reagiram na neke stvari i kao šećer strefi me corona i završim na inzulinu 3 mj i nakon toga opet polako lovim ritam da se dovedem u red i da pokrenemo MPO. Ali iskreno samo smo ojačali od svega.

    👩40g, dijabetes tip 2,AMH 36,9
    👨42g asthenospermia (2016) ➡️normospermia (2022)
    2010-2 biokemijske trudnoće
    2011-prirodna trudnoća,gest.dijab.>inzulin,porod 34 tjedan, 2100gr/47cm
    2016-missed ab u 14-om tjednu ,trombofilija isključena
    22-2 AIH -
    01/23 test ➕,spontano, zadnja menstruacija 28.11, 17.01. 7+1 stižu 🩷🩷💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leeloo101

    Leeloo101

    Broj poruka: 736

    Prijavi adminu

    Sunny_🐣

    Alice kod neopstruktivne azo je problem u proizvodnji i tesko da bilo koji suplement to moze popravit. Ali svakako da zdrav nacin zivota, tjelovjezba i zdrava prehrana doprinose boljem opcem zdravlju pa mogu mozda malo utjecati na proizvodnju spermija. Nemojte uzimati gotove pripravke kao Profertil, da ne bi poremetili hormonski status. Ako se dobro sjecam, prije si pisala na forumu da bi trebala ici na op maternice? Jesi to obavila u meduvremenu?
    Stela sretno danas 🤗🤗🤗
    Razumna zao mi je sto ti dr nije legla. Slusaj sebe i svoj osjecaj.
    Cure bas su se zaredali negativni testovi 😔 zao mi je ❤️ drzite se

    zasto ne profertil?

    🙇‍♀️ 41 jedan jajovod ✂️ AMH 25
    🙋‍♂️ 42 ok
    1. Rekovelle beta 0
    2. Ovaleap beta 0
    3. Gonal biokemijska
    4. Fet , beta 0
    Histeroskopija ok
    5. Menopur beta 0
    6. Fet beta 0
    7. Beta 90, beta 230, uzv 💓 nifty low risk.. its a 💓 [tickerfactory.com]

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Kacusha i Sani hvata vam puno na odgovorima 🥰
    Puno ste me utjesile. Vidite zbog čega se ja brinem. 
    Možda će sve ipak izaći na dobro. Budem pila taj q10 pa možda dobijem željene blastice.
    Tko radi folikulimetrije i aspiracije? Uvijek tvoj dr ili uskaču jedan drugome? 

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    Sunny hvalaaaa 🤗❤️❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.