Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lauren

    Lauren

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa!
    Ima li tko da su mu se nakon neuspjelog IVF-a drastično smanjili ciklusi? Naime, nakon stimuliranog ivfa u ožujku mjesečnica mi je došla 25. dan, a dva ciklusa nakon toga na 21. dan.
    Čini mi se to jako jako rano, a doktor sve pripisuje lošoj rezervi, iako mi nikad prije u životu nije bio tako kratak ciklus.
    Ideje?

    JA 35g , 2019 prirodna tr
    drugo pokušavamo 1,5 god
    AMH 0,7pmol, FSH 10,5
    MM 42g, spermiogram uredan
    01/24 - klomifen i TO - neuspješno
    02/24 - Letrozol, štoperica i TO - neuspješno
    03/24 - blaga stim. (letrozol+gonal+menopur) punkcija 2 prazna folikula

  • eni233

    Broj poruka: 1726

    Prijavi adminu

    Lauren

    Pozdrav ekipa!
    Ima li tko da su mu se nakon neuspjelog IVF-a drastično smanjili ciklusi? Naime, nakon stimuliranog ivfa u ožujku mjesečnica mi je došla 25. dan, a dva ciklusa nakon toga na 21. dan.
    Čini mi se to jako jako rano, a doktor sve pripisuje lošoj rezervi, iako mi nikad prije u životu nije bio tako kratak ciklus.
    Ideje?

    Bok , inače puno cura se nakon IVF postupka žali da su im se ciklusi smanjili ..al ima
    Nova tema potpomognute di razmjenjujemo iskustva :potpomignuta vol 9, pa tamo piši i sigurno će ti netko odgovoriti tko ima više iskustva nego ja ❤️

    👩34
    Pokušavamo od 08/2022
    Ciklusi 32/33
    Svi Hormoni i svi nalazi uredni ✔️
    AMH 23.19
    Jajovodi prohodni 👨33
    Krvna slika uredna
    Urinokultura uredna
    Hormoni i svi ostali nalazi uredni ✔️
    10/2023 oligozoospermia
    12/2023 uredan spermiogram
    IUI 6/2024 Vinogradska, ovitrelle❌

  • Avatar Deja14

    Deja14

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Bok cure, aktivna sam na forumu "lovci na ovulcije" ali pridruzila sam se ovoj grupi da vidim da li cu imati vise srece ako neka od vas bude vise razumjela nalaze, rec je o spermiogramu, radjen je u Srbiji
    Ukratko kod mene je sve okej, ali nije dolazilo do trudnoce vec 15 mjeseci, i odlucili smo se na spermiogram po preporuci ljekara, apstinirao je 4 dana, nalazi po mom misljenju nisu bas najljepsi.
    Ljekar mu je prepisao vitamin c, genante ljek, supramen ljek i trental da pije
    Pa me zanima sta vi mislite o ovakvom spermiogramu da li je los, i da li se moze popraviti?
    Uplasena sam da nece ljekovi pomoci i da necemo moci prirodnim putem zaceti😔
    https://ibb.co/9sKKQ69

    👩24
    Odaju utisak da su policistični, terapija inofolic HP dva puta na dan. Menzis svakih 28 dana tocno u sat, ovulacija po skolski na 14-ti dan ciklusa.
    Pokušavamo od 02.2023 bez trudnoce
    🧔‍♂️ 28
    14.06. Spermiogram
    Dijagnoza: Asthenoteratozoospermia
    Terapija: supramen, vitamin C, trental, genante
    Za 3 mjeseca kontrola

  • Avatar Lifeline

    Lifeline

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Suprug i ja krecemo u borbu, prosla sam kroz sve moguce forume i ovaj mi se cini nekako najaktivniji😄
    Znam da postoji odvojena tema za Cesku i MPO u inozemstvu, ali tamo odavno nitko ne pise pa me zanima ima li ovdje netko skorijih iskustava? Suprugu je dijagnosticiran klinefelterov sindrom i jedina opcija nam je donacija, uglavnom na temama nailazim na donacije js, ali skoro nista kada je u pitanju donacija spermija, ima li netko ovdje mozda da je isao na donaciju pa da napise neka iskustva s time? Hvala unaprijed 🙂 

    👩🏻 92. god. AMH 15.2 pmol/L👦🏻 93. god. Azoospermia ➡️ Klinefelterov sindrom
    Pokušavamo od 11/2022.

  • Lucka2110

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokic ženice nova sam ovdje naime muž i ja idemo na ivf dva puta nije uspijelo sad 11.7 smo bili i ja napravila test 3 dana prije očekivane menstruacije i ispao pozitivan ujutro ponovim isto pozitivan kupim digitalni clearblue i pokaže se plusic i pise 2-3 tjedna... Od ljekova uzimam samo estrofem od 2 mg i utrogestan 200 tri puta na dan... Zanima me dali da se radujem ili je moguće da je lažno pozitivno... Beta nam je 26.7 ali strašno sam nestrpljiva... Unaprijed hvala 

  • Avatar Johicaa

    Johicaa

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Ova tema nije vise aktivna, dodite na novi volumen gdje cure pisu redovno i pomoc ce vam sa savjetom ako mogu. Sretno!!
    Želim dijete / Potpomognuta oplodnja vol 9. https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/potpomognuta-oplodnja-vol-9-96742?page=1283

    🌸'90, AMH 12,10, HSG ✔️, Tsh ✔️, Kariogrami ✔️, Zadebljanje endometrija
    🐝'89, Retrogradna ejakulacija
    1.IVF/ICSI 7/22. - Dobili 5❄️ 1. i 2. Fet Beta 0 (4❄️).
    Fet 3. 12/23., 1❄️ 6dpt +, 11dpt Beta 510, 13dpt 1050, Uzv. 20.12✔️, Uzv. 09.01 ♡, Uzv. 22.01 ♡, Uzv. 14.02 🌈👶🏻 R💙 21.08.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.