Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Lali28

    AngelEyes

    Lali odlično! Sretno dalje 🤗🤗
    Hvala💞

    Super, neka i dalje sve ide po planu.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    tera_

    Pozdrav, jel tko isao na masazu prije transfera ili bolje ne?
    Ja sam išla na masažu, mislim da nema šta štetiti, pogotovo ako ti je fet, nisi u nekom hiperu sad i sl pa da je rizik pritiskat jajnike haha, a možeš se samo opustit i poboljsat cirkulaciju. Mislim to je samo moje razmišljanje, nije da sam negdi pročitala ili čula da se preporuča, al meni je pasalo 🤣 ja sam.u cita išla i na akupunkturu u dobitnom postupku, al to se ne bi usudila bilo di, nego baš kod anesteziologa i to uz odobrenje doktora koji ne vodi, ne bi išla na takve stvari mimo preporuke doktora ili negdi neprovjereno.
    Digresija totalna, cure koje ste spominjale iskustva u Dubrovniku, znate li slucajno šta tribam ponit za bebu, ja sam to sve zaboravila, al čini mi se robicu samo za izlazak, ostalo nosi njihovo, a pelene, maramice, sve za higijenu pupka da nosim od doma?

    Hvala na odg..da sad je fet i mislila sam da nemoze skoditi ali ipak da provjerim😊


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Maslacak tako je, robica je njihova. Nosis samo za izlazak kompletic. Trebaju pelene, vlazne maramice i krema za guzu. Za pupak nije nista trebalo. 
    Bebolina nadam se da će ipak biti sve dobro 🤗

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar Žuži

    Žuži

    Broj poruka: 228

    Prijavi adminu

    maslačakx2

    tera_

    Pozdrav, jel tko isao na masazu prije transfera ili bolje ne?
    Ja sam išla na masažu, mislim da nema šta štetiti, pogotovo ako ti je fet, nisi u nekom hiperu sad i sl pa da je rizik pritiskat jajnike haha, a možeš se samo opustit i poboljsat cirkulaciju. Mislim to je samo moje razmišljanje, nije da sam negdi pročitala ili čula da se preporuča, al meni je pasalo 🤣 ja sam.u cita išla i na akupunkturu u dobitnom postupku, al to se ne bi usudila bilo di, nego baš kod anesteziologa i to uz odobrenje doktora koji ne vodi, ne bi išla na takve stvari mimo preporuke doktora ili negdi neprovjereno.
    Digresija totalna, cure koje ste spominjale iskustva u Dubrovniku, znate li slucajno šta tribam ponit za bebu, ja sam to sve zaboravila, al čini mi se robicu samo za izlazak, ostalo nosi njihovo, a pelene, maramice, sve za higijenu pupka da nosim od doma?

    Pozdrav maslačakx2, samo pitanje, jesi bas u cita išla na akupunkturu ili negdje drugo, ali u dogovoru s njima?

    👩🏻 34 👦🏻34, od 6/21, amh 6,52 pmol/L
    10 i 11/22 - AIH 👎🏼
    12/22 1Ivf, bemfola 225, cetrotide, 4 js, 1 vraćen 👎🏼
    5/23 2 ivf, bemfola 250, cetrotide, 7 js, 5 oplođenih, vraćena 2 (biokemijska)👎🏼, 1 blastica zamrznuta
    7/23 Fet, trudnoća, srce stalo kucati u 9+6, spontani
    12/23 ivf, Letrozol, klomifen, HMG/FSH+antagonist, 3 js, 2 oplođene, obe vraćene 3 dan, beta 0👎🏼
    5/24 ivf, gonal 300, antagonist, 3 js, 3 blastociste, 2 vracene👎🏼, 1 zamrznuta
    7/24 FET 👎🏼

  • Avatar Minnie_25

    Minnie_25

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Cure drage, evo mene s folikulometrije... Ova 2 folikulića rastu, jedan je 20 mm, drugi sam zaboravila, mislim oko 15.. Endometrij je 6 mm, 9ti dan ciklusa... Sutra navečer štoperica, u četvrtak ujutro aspiracija... 🙌🏻🙏🏻🙌🏻 Što Bog da i to je to... 🫶🏻🥰 Cure koje ste bile danas držim fige za dalje... Bit će to sve ok... 💪🏻💪🏻💪🏻 

    🙆‍♀️ 33 🙆 35 (sve ok, normo) -2015.g operirana cista(endometrioza)
    - AHM 0,55,ostali hormoni✅, papa✅, brisevi✅ kariotip✅
    -03/22 vađenje prvih nalaza, nakon 1,5 g pokušavanja
    -06/22 prve konzultacije, Petrova
    -11/22 prelazak u St, zbog zatvaranja Petrove
    1.IVF kbc Split ⛔ nije došlo do transfera
    2.Inseminacija (došlo do ovulacije, pa da ne propadne ciklus probali) ⛔
    -10/23 dr. Šparac
    *Čuda su moguća, onom koji vjeruje u njih! *

  • Avatar Flowerson 🌸

    Flowerson 🌸

    Broj poruka: 2314

    Prijavi adminu

    Tikvica

    Lotti cestitam i drago mi je da je sve proslo ok, dobro da si kod podobnika i da imas support jer po bolnicama je to nazalsot jako lose. Jos malo pa domeka ❤️💙
    Stelicepratils sam i citala ali nikako i nikako napisati nesto (vidjet ces sad kad dodjes domac odnosno vec si doma🙈). Cestitam nanajljepsem poklinu na svijetu 🌎💙
    Zal mi kaj si se pomucila i sve za vaginalni i na krsju ipak jos k svdmu i rez, ali najbitniej je da je sve proslo ok i da ste oboje dobro. Leoncek je predivan, bas je pravi secerko 💙
    E sad, moram ti rec da mi danas imamo 2 tjedna i dalje ne spavamo 🙈 max 2-3 sata po noci, ali i to isprekidano.
    Super je ako imas pomoc, i svakako pokusaj spavati kad beba spava, ja sam se tome smijala kak svi govore ali to je jedino moguce, jer ako krene urlat ko moj bez prestanka potrebno je snage i energije.
    Sto se tice tvog komentars za ostanak, riknula sam od smijeha, valjda svi tsk reagiramo. Ja sam im isto rekla nisam spremna mi smo krenuli u Ikeu😂😂
    Veli meni dr u 39. tjedni si ti krenula u Imeu😂😂😂
    Ssmo polako i smireno i neka soava beba, bas sam jako emotivna radi svih nas.
    Jos cekamo Anii💙💙💙
    .
    Curke hvala vam svima na lijepim rijecima, podrsci i bez obzira sto nam se dogodio ursgan, uzivamo u bebico i zelim vam svima to u 2024.
    .
    Sani, Sunny, Avocado, Rain, Flo, Malag, Domleon, Maslacak❤️❤️❤️Sve ostale curke da ne nabrajam, mislim na vas i zelim vam svu srecu 😍🙏😘

    Ne znam vise dal sam ti čestitala il sam u svojim mislima čestitala 😂 pa čestitam jos jednom za svaki slučaj 🥰
    Što se tiče spavanja, ne želim te plašit jer je svaka beba drugačija, al meni su prva 3 mjeseca s Arijom bila najteža 3 mjeseca u životu. Preko dana nije spavala, po noci jedva i sreća ako zaspe do ponoći, stalno je plakala i morala bit na rukama cijeeeeli dan, znala sam nejest cijeli dan i dehidrirat...al zato sad živimo bajku. Kao da imam drugo dijete. Spava od 19, 20 do 8 ujutro i to s jednim buđenjem, a nekad se ni ne budi. Čim su prošli grčevi, ona je postala divna ❤️

    KBC Ri, ♀️91' - subklinicka hipotireoza, ♂️ 84' - teška oligoastenozoospermia
    11, 12/2021 2 prirodna ICSI ➡️ ❌
    04/2022 1. stimulirani IVF ➡️ Bemfola 150 | Decapeptyl 2x ➡️ 19 🥚| OHSS ➡️ 5 ❄️
    10/2022 1. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 8+0 missed ab 💔
    01/2023 2. FET (prirodni) ➡️ 1 ❄️| 21dpt B 10546; 7+1 💓 Qualified 360 ✅ Girl A 🌸 Born on 02.10.2023 💕

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    tera_

    Pozdrav, jel tko isao na masazu prije transfera ili bolje ne?

    Ja sam bila nakon prvog feta na masaži cijelog tijela i ostala sam trudna. Smatrala sam da posto je masaža dobra za cirkulaciju a cirkulacija za implataciju da je to dobitna kombinacija. Onda nakon drugog feta sam isto išla i nakon trećeg ali nije bilo trudnoće. 
    Moj zaključak je da je ok ići na sve što nam godi ali da je za živo rođenu bebu bitan je embrij i receptivan endometrij.
    Nakon zadnjeg feta sam išla na frizuru pa na šminku pa na svadbu i primilo se... Znači raditi sve što godi. 
    Sretno 💙🥰

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1222

    Prijavi adminu

    Teich, Martina,  sretno 🤞🥰
    Fashionista, kako će se zvati djevojčica? 🥰
    Emma, sretnoo 🤞🥰
    Korni, Tikvice, 😘
    Lali, odlično, sretnoo 🤞🥰
    Bebolina, držim 🤞 da sve bude dobro na kraju 🥰
    Minnie, super je to, sretno 🤞🥰
    I ja sam gotova.. večeras štoperica, u srijedu aspiracija ova moja dva junačka folikula 💪💪😁 
    Sretno svima 🤞🤞🥰🥰

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    Kod mene baš nije neka bajna situacija. Samo 2 rastu oni su 14 i 15 ostali su i dalje mali koja prije 2 dana. Sutra opet folikulimetrija pa ću znati kad će štoperica i punkcija.

    A zašto ti nisi na Gonalu? Jel ima neki medicinski razlog? 

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1806

    Prijavi adminu

    Jurky32

    Teich, Martina,sretno 🤞🥰
    Fashionista, kako će se zvati djevojčica? 🥰
    Emma, sretnoo 🤞🥰
    Korni, Tikvice, 😘Lali, odlično, sretnoo 🤞🥰
    Bebolina, držim 🤞 da sve bude dobro na kraju 🥰
    Minnie, super je to, sretno 🤞🥰
    I ja sam gotova.. večeras štoperica, u srijedu aspiracija ova moja dva junačka folikula 💪💪😁
    Sretno svima 🤞🤞🥰🥰

    Ta dva će biti bebe 💪 terminator bebe 💪🥰💙Nikako ne mogu skuziti kod kojeg si dr u beti.
    Veselim se tvome postupku kao da je o meni riječ 💙

    👩‍❤️‍💋‍👨38g
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 😭
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf - transfer 1BC😮‍💨
    7/24-fet 1BC ☹️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.