Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3112

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam svima da vas ne nabrajam svaku posebno jer ću sigurno nekoga zab ❤️❤️❤️ a se toplo nadam da sutra idemo doma jer kako je u zadnje vrijeme kaos u rodilištu dosta toga si nakon cr osuđen sam raditi tako da je to jedno zanimljivo iskustvo i vjerujem da je doma puno lakše jer ipak možeš i malo odspavati i računati na nečiju pomoć u tim prvim danima dok malo rez ne popusti, ali kada ugledaš to malo čudo sve je lakše... ne znam ako sam u ova dva dana spavala svega par sati ali isplati se 😍😍 neka vam ova godina svima donese jedan mali mirisni smotuljak🙏❤️❤️❤️

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔

  • Avatar AngelEyes

    AngelEyes

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    Koka sretno danas na carskom 🤗

    👩83.g. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑82.g. sve ok 2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito ?

  • Avatar sanjushka

    sanjushka

    Broj poruka: 869

    Prijavi adminu

    ⚠️ 🤞🏻❤️💪🏻 ⚠️
    SIJEČANJ 2024.
    27.1.
    BEBOLINA2024 - ultrazvuk ivf
    ANNBOLEYN - folikulometrija
    LUCKY 🍀 - ultrazvuk fet
    JURKI32 - folikulometrija
    29.1.
    GABBY - ultrazvuk
    31.1. 
    ANICA! - beta
    BUBICA1 - ultrazvuk
     
    VELJAČA 2024.
    5.2.
    KORNI - ultrazvuk
    SANJUSHKA - dogovor za ivf
    ANERI21 - beta
    6.2.
    FAITH - ultrazvuk
    15.2.
    SRECA3 - ultrazvuk
    _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
    ➡️ Ako još netko želi na listu ili je nešto krivo upisano javite… 
     
    _____________________________________
     
    Dobro jutro! 
    Sretno svima koji danas imaju nešto, a nisu na listi. ☺️
    Koka sretnoooo! 🤞🏻❤️

    👩🏼 36, endometrioza, 1 jajnik u funkciji, AMH 0.44µg/L
    🧔‍♂️ 32, normozoospermia
    ✴️KBC Rijeka
    1. 2020. stim, zamrznuta 1js zbog endo
    2. 4/23 stim IVF, 2js + 1 odmrznuta, 2 oplođene, transfer 1js, ➖
    3. 9/23 prir. IVF ➡️ 1js ❌ nije oplođena
    4. 10/23 prir. IVF ➡️ 1js, transfer, ➖
    ✴️Beta+
    5. 2/24 stim IVF ➡️ 2js, 1 oplođena, transfer 2d zametak, 12dnt ➕, 13dnt β 403, 15dnt 730, 18dnt 2364, 20dnt 3428, nema ❤️ - BO💔
    ✴️Repromed
    6. 6/24 stim IVF, prekinut postupak, loš ciklus
    7. 9/24⏳

  • Avatar bopsich

    bopsich

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Faith1509

    Stigao Nifty, djelomično 🤣 low rizik ali je zaboravio za spol provjeriti pa sad još to čekam 🙈 jedino što ga nisam razumijela je spominjao neke postotke, da je granica za nešto 4% a kod mene 6 i da su to mane ovih testova da ne mora značiti ništa 🤔 pričao je na njemačkom malo prebrzo, zato i nisam pohvatala 🤣 zna li možda koja o čemu se radi?

    Doktor ti je govorio o postotku fetalne frakcije u krvi. Minimalno mora biti 4% da bi se mogli ocitati valjani rezultati, a ti si imala 6% što je svakako dovoljno. Nemaš razloga za brigu, sve je super i čestitam ti na urednom nalazu 🥰
    .
    Vidim da je dosta bebica stiglo na svijet, pa vam ovim putem svima čestitam 🥰 Na ovoj temi je to posebno lijepo vidjeti ❤️

    41 👩‍❤️‍👨 32 👧🩷 2011. g.
    08/23 ➡️ Micro Tese Istanbul, dr. Emre Bakircioglu ✅️
    Aspiracija - 13 🥚 ➡️ oplođeno 10 ➡️ 5 blastica
    03.10.- FET 2 🐧🐧➡️ + na testiću 5 dpt 💕
    Beta - 9 dpt ➡️ 113/ 11 dpt ➡️ 254/ 13 dpt ➡️ 555
    27.10. Kucaju 2 srca ❤️❤️
    Veritas ✅️
    17.5.2024. stigli dječaci M&M 🩵🩵

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Sunce nadam se da ce se i ove dvije spore razviti do blasta :) Jesi ih pitala da ih zamrznu na jednom ili dva nosaca?
    Sanjushka ja dnevno jos pijem 4000 od prije dva tjedna🙈 jedino na dan kada uzimam ampulu ne pijem. Kaze dr.V da on redovito tjedno uzima 25000 preko zime a po ljeti na svaka dva tjedna kako bi si odrzao vitamin d iznad 120. 

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Koka sretno danas, mislimo na tebe! 

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1380

    Prijavi adminu

    Joka95

    tera_

    Joka95

    Pozdrav,jeli zna itko raspored na humanoj za sutra u Kb Splitu?
    Rekli su mi da zovem iza 3 zovem već dugo nema odgovora. Još sam pitala zar rade iza….
    Iza 3h zoves da ti kazu za iduci dan jel taj dr kojeg zelis tu za uzv i u koliko da dodes😊
    Tera_ja sam tako razumila. Zovem već uru ipo pa se pitam jesam li falila….

    A neznam zasto se nisu javili, ja sam nekoliko puta zvala oko 3 uvjek se jave...


    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨32g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023--7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023-->17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️
    FET 6/2024.(estrofem3x1)1🐧,8dnt +,beta13dnt 1704,5 beta15dnt 3368❤️mini anomaly-uredan

  • Avatar Rolica

    Rolica

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hej curke, samo da vam poželim sreću, svima koji imate nešto za danas i sutra 💪🥰
    .
    Vezano za cijene, kod Lučija je sve skupa oko 1000 eura + lijekovi, ako sam dobro shvatila. Cijene se dosta razlikuju od privatnika do privatnika. Super dan vam želim!

    👩 38 g, 08/20 - missed Ab, 11 tt (prirodna tr),
    AMH 2,24, fsh i
    kariogrami uredni,
    👨 37 g, oligozoospermia,
    1. 04/24 Beta+, 1 🐧 👉 FET 👉 missed abb 6 tt

  • Faith1509

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    bopsich

    Faith1509

    Stigao Nifty, djelomično 🤣 low rizik ali je zaboravio za spol provjeriti pa sad još to čekam 🙈 jedino što ga nisam razumijela je spominjao neke postotke, da je granica za nešto 4% a kod mene 6 i da su to mane ovih testova da ne mora značiti ništa 🤔 pričao je na njemačkom malo prebrzo, zato i nisam pohvatala 🤣 zna li možda koja o čemu se radi?
    Doktor ti je govorio o postotku fetalne frakcije u krvi. Minimalno mora biti 4% da bi se mogli ocitati valjani rezultati, a ti si imala 6% što je svakako dovoljno. Nemaš razloga za brigu, sve je super i čestitam ti na urednom nalazu 🥰
    .
    Vidim da je dosta bebica stiglo na svijet, pa vam ovim putem svima čestitam 🥰 Na ovoj temi je to posebno lijepo vidjeti ❤️

    Hvala ti na objašnjenju 😊🥰Koka sretno danas 🤞

    Beta 9 dnt ➡️ 132 14 dnt ➡️ 991
    Nifty low risk, stiže dečko 💙

  • Hope24

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej, evo da se javim nakon konzultacija u Vinogradskoj. 
    Dobili smo upute što trebamo još dodatno odraditi od pretraga i za 3 mjeseca se javiti na kontrolu kod njih s nalazima i tad bi se dogovaralo o eventualnoj inseminaciji ovisno o nalazima. Ja moram provjeriti prohodnost jajovoda i još nešto od hormona što fali. Zanimaju me iskustva te pretrage. Nisam sigurna što mislim o bolnici jer prvi dojam nije obećavajuć, bile su dvije dr, Šola i Pitner iako sam tražila termin kod dr Bolanča ali je on imal taj dan gužvu zbog transfera i inseminacija pa je komentar bil to je tak prvi pregled svejedno kome će ići prije nego sam bila pozvana na red. Pregled je bil ko na traci, kj je napravljeno od nalaza kaj treba još dodatno i dale papire i rekle da možemo ići, nije bilo ni prilike postaviti više pitanja jer su bile u gužvi. Malo sam razočarana pristupom i sad neznam što da radim jel da nastavljam kod njih ili da tražim negdje dalje nove konzultacije. 

    👩‍❤️‍👨 3 godine pokušavanja
    🤵36- oligoasthenozoo
    💃29 - PAI1-heterozigot, AMH 11,6pmol/L,
    1/24- konzultacije Vinogradska

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.