Potpomognuta oplodnja vol. 8

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jurky32

    Jurky32

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Koki, sretno 🤞🥰 i ja sam nakon tri neuspjela pokušaja u SD promijenila kliniku, sad sam u Beti+..
    Lucky, hvalaa ti 🥰 skroz se pratimo..u subotu ti, Bebolina, Annboleyn i ja imamo uzv 💪💪😁🥰🤞

    👱‍♀️ 33, AMH 4.6,visok FSH 🧑 36, OAT
    8/22 Petrova➡️prc➡️AIH - 👎
    9/22 Petrova➡️stim., pukli folikuli➡️AIH - 👎
    10/22 Petrova➡️prc➡️ 2 🥚 👎 3/23 Sv. Duh➡️stim., 3🥚ET 1 👎 5/23 Sv. Duh➡️prc, ET 1 👎 7/23 Sv. Duh➡️stim., 4🥚ET 1 👎 1/24 Beta+➡️stim., 3🥚ET 2 ➡️test 12.dnt +➡️beta 15.dnt 1019.2➡️uzv 29.2➡️6+1❤️➡️amnio👌➡️it's a boy 💙

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Sanjushka meni ti je vitamin D bio 97, dr.V je rekao da je za transfer idealno od 120-160, dao mi je Dvital od 25000 jednu tjedno da pijem, nakon dvije kutijice popelo mi se samo na 99, onda mi je dao od 100000 jednu tjedno (3 ampule u kutiji) i sada sam nastavila s 25000 ali nisam stigla vaditi prije transfera. Takodjer mi je rekao da bi trebala malo u solarij, bar jednom tjedno.
    Stela_M cestitam ❤️❤️ ovo su predivne novosti 🥰

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Koki_7 za dr.Simunica sam cula da on ne odradjuje postupke, mislim da samo daje dijagnoze i plan postupka ali da mladji kolege to odradjuju. Ja sam bila u 7.mj kod dr.Grbavca na konzultacijama, jako mi se svidio pristup i komunikacija, ako mi sada beta bude negativna planiram krenuti kod njih. Ako ides privatno onda nema cekanja za postupak.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

  • koki_7

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu


    Jurky32, Ketyx hvala vam 
    Da baš sam ih informativno nazvala, same konzultacije se ne čekaju dugo cca 2-3 tjedna ali kažu preko HZZO-a za 2024 popunjeni na IVF, eventualno dva tri termina u 12 mj.
    Glupo mi je bilo ispitivati cijene jer nemaju na netu...ali pretpostavljam da stimulirani postupak nije ispod 2000 €, možda sam malo i rekla. Samo ne kužim ako se ide privatno dal' i tu cijenu ulazi sve tipa UZV, folikulometruja, transfer, lijekovi, anestezija kod vađenja JS.

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    koki_7

    Jurky32, Ketyx hvala vam
    Da baš sam ih informativno nazvala, same konzultacije se ne čekaju dugo cca 2-3 tjedna ali kažu preko HZZO-a za 2024 popunjeni na IVF, eventualno dva tri termina u 12 mj.
    Glupo mi je bilo ispitivati cijene jer nemaju na netu…ali pretpostavljam da stimulirani postupak nije ispod 2000 €, možda sam malo i rekla. Samo ne kužim ako se ide privatno dal' i tu cijenu ulazi sve tipa UZV, folikulometruja, transfer, lijekovi, anestezija kod vađenja JS.

    Za stimulirani postupak svota se penje i  preko 3000€.
    Ja sam sada na Pergoverisu 300 svaka doza je 144 eura danas sam uzela 5., svaki postupak su mi lijekovi bili oko 10, 11 000kn a onda sve ono ostalo se dodatno plaća. Odeš na Repromedovu stranicu pa vidiš okvirno cijene. Ja sam u bolnici u postupku ali online nađeš cijenu svakog lijeka.
    .
    Jurky baš se sve pratimo. Koji je tebi sada dan ciklusa? Meni danas 6.
    Lucky i Annboleyn koji je vama dan ciklusa? Onda neka nam je svima sretno u subotu, možda nam se i pojavi još koji folikulić.
    Sanjuška možeš me staviti na listu za 27.1.- 2. IVF UZV. Hvala! 😘

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar Molly8

    Molly8

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    wildflower

    Molly8

    marica36

    Pozdrav.
    naravno da ti je s takvim nalazom super ići na ivf. tj vjerojatno icsi.
    istu dijagnozu imamo mi samo što moj suprug ima morfologiju 0. :( i sada radimo na tome da popravimo, nisu mislim ni toliko bitni pokretni,polupokretni ako je icsi …bitno da je morfologija okej donekle a ne kao nama 0.
    mi pijemo isto proxeed, smokve, maslinovo ulje, goji bobice, alge ove….štošta….ja sad pitam tebe ili bilo koga drugog je li tako netko imao 0 morfolgiju pa da je bar došao na 2 %da idemo na icsi??
    sretno i budete uspjeli sigurno jer IMA IH I MORFOLOGIJA NIJE LOŠA. sretno :)
    Hvala na ohrabrenju 😊 pise na nalazu da bi trebao biti icsi. Osim ova tri dodatka prehrani on je na preporuku smanjio gazirano i alkohol na minimum i prestao uzimati bilo koje proteinske dodatke (proteinski prah, plocice ili napitke). I u početku je i ujutro i navecer uzimao mješavinu oraha, meda i celera (s tim je napravio pauzu i sad je opet nastavio). Sretno dalje drzim fige
    Ako smijem pitati zasto je prestao uzimati proteinske dodatke? :O
    Tko vam je to preporucio?Moj MM je isto na Proxeedu x2 dnevno + omega 3, vitamin D, Q10 i cink

    Na preporuku prijatelja koji su prolazili kroz sličnu situaciju pričala sam s g Mijom iz Solina i on nam je uz ostalo predložio da to skroz izbacimo.

    🙋🏻‍♀️33-AMH 8.2 - catafertyl, umbiqunol 100, vitamin D 3000🙋🏼33 - Oligoasthenozoospermia - terapija catafertyl, bioastin, umbiqunol
    9/2024 - ICSI - ⏳

  • Avatar korni

    korni

    Broj poruka: 1783

    Prijavi adminu

    Lotti hvala ti na info 🤗 odmaraj i mazi bebača ❤️
    Monny žao mi je da moraš prolaziti taj stres.. Nadam se da će biopsija pokazati da je sve okej 🤞🍀 sretno ❤️
    Molly dobrodošla i sretno 🤗
    Wildflower nažalost ne znam odgovor..nisam vadila ni b12 ni folnu, pa nemam pojma kakvi su mi. Novalac pijem vec 2 godine..
    Sreca biti će dobri nalazi 😘
    Annboleyn, lucky, Jurky, Bebolina sretno na uzv u sub 🍀🤞
    Koki ne mogu ti pomoći, ali želim ti srecu 🍀🤞

    👸'84. (AMH 18,6 pmol/L, redoviti ciklusi)
    🤵'88. (oligozo ➡️normo), start 10/21, 9/22 missed ab.,
    6/23 (KBC Ri)- duo stim - 3🐧
    9/23-1.FET - 1🐧 (prir. ciklus)❌
    10/23-2. FET - 1🐧(prir. ciklus) 7dnt + ➡️ 10dnt beta 274.9, 12dnt 844.7, 14dnt 2195➡️ 1.uzv - 7+1 ❤️ Panorama low risk - it's a girl 🩷 OTP 24.6.➡️ 27.6.'24. baby L. 🩷

  • Avatar Bebolina2024

    Bebolina2024

    Broj poruka: 1706

    Prijavi adminu

    Nove cure dobrodošle.
    Wildflower ni ja nisam radila te nalaze pa ni ne znam kako stojim sa svime time. Prvi put me nisu tražili ni Vitamin D ni DHEA tako da sam tek saznala sad u novoj bolnici kad su to tražili da vadim.

    Pokušavamo od 06/22
    03/23 OAT, 1. stimulirani postupak (Ovaleap 150, Menopur 75), 2js, biokem.
    05/23 prirodni postupak, nastupila O
    08/23 2. stimulirani postupak (Pergoveris 225, Menopur 75), 2js, beta 0
    01/24 VG 3. stimulirani postupak (Pergoveris 300), 3js, bez transfera
    03/24 VG 4.stimulirani postupak (Pergoveris 225+ Gonal 75), 1js, bez transfera
    06/24 5.stimulirani postupak (Supercur, Pergoveris), 1 js, transfer trodnevne mrve
    08/24 💔💔

  • Avatar annboleyn

    annboleyn

    Broj poruka: 519

    Prijavi adminu

    Bebolina2024

    koki_7

    Jurky32, Ketyx hvala vam
    Da baš sam ih informativno nazvala, same konzultacije se ne čekaju dugo cca 2-3 tjedna ali kažu preko HZZO-a za 2024 popunjeni na IVF, eventualno dva tri termina u 12 mj.
    Glupo mi je bilo ispitivati cijene jer nemaju na netu…ali pretpostavljam da stimulirani postupak nije ispod 2000 €, možda sam malo i rekla. Samo ne kužim ako se ide privatno dal' i tu cijenu ulazi sve tipa UZV, folikulometruja, transfer, lijekovi, anestezija kod vađenja JS.
    Za stimulirani postupak svota se penje i preko 3000€.
    Ja sam sada na Pergoverisu 300 svaka doza je 144 eura danas sam uzela 5., svaki postupak su mi lijekovi bili oko 10, 11 000kn a onda sve ono ostalo se dodatno plaća. Odeš na Repromedovu stranicu pa vidiš okvirno cijene. Ja sam u bolnici u postupku ali online nađeš cijenu svakog lijeka.
    .
    Jurky baš se sve pratimo. Koji je tebi sada dan ciklusa? Meni danas 6.
    Lucky i Annboleyn koji je vama dan ciklusa? Onda neka nam je svima sretno u subotu, možda nam se i pojavi još koji folikulić.
    Sanjuška možeš me staviti na listu za 27.1.- 2. IVF UZV. Hvala! 😘

    Meni je danas 7DC, sesti dan terapije.
    Da, ima nas dosta koje u subotu imamo preglede, zajedno smo jace 💪🥰
    neka nam je svima sa srecom i da uskoro uporedjujemo crtice na testovima 🤞

    👩🏻‍🦰 39, 🧔🏻35
    Ja: amh 1,53 ng/ml (ponovljeni nakon 2 sedmice 0,6) fsh 12,9, mthfr i pai mutacije, hipertenzija
    MM: odstranjen testis zbog tumora, nakon operacije radioth., oligozoospermia
    Kariogrami: uredni
    Trudimo se od 2.2018.
    6.2018. missed ab 8GN, kiretaza
    02/2022 💔 12GN
    1.IVF 6/22 Femara, Gonal F (2175), Cetrotide, Ovitrelle, 3🥚, 1🐧 bez tranfera (los PGT-A)
    2.IVF 01/24: Femara, Menopur 300 (16 dana), Cetrotide, 2xDecapeptyl, 7 🥚, 5 oplodjenih, 2 🐧 FET 30.03., dolazi curica ❤️

  • Avatar Ketyx

    Ketyx

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    koki_7

    Jurky32, Ketyx hvala vam
    Da baš sam ih informativno nazvala, same konzultacije se ne čekaju dugo cca 2-3 tjedna ali kažu preko HZZO-a za 2024 popunjeni na IVF, eventualno dva tri termina u 12 mj.
    Glupo mi je bilo ispitivati cijene jer nemaju na netu…ali pretpostavljam da stimulirani postupak nije ispod 2000 €, možda sam malo i rekla. Samo ne kužim ako se ide privatno dal' i tu cijenu ulazi sve tipa UZV, folikulometruja, transfer, lijekovi, anestezija kod vađenja JS.

    Cijena ti ovisi i o broju aspiriranih folikula i na koliko njih se radi ivf/icsi, svasta nesto.. Bas su mi se na fejsu javile cure koje su isle privatno, ugl oko 3000 eura s lijekovima.

    👸🏻 33 - PCOS, MTHFR heterozigot, PAI-1 homozifot, IR 3.2, adenomioza / 🤵🏻 39 - normozoospermia
    5 IVF-a: 2 Petrova, 3 Škvorc
    1.IVF-20fol❌, 2.IVF-16fol 2trodnevna, 3.IVFp-3fol❌ 4.IVF-3fol❌, 5.IVF-22fol 1 morula, 6 BC (2x3)
    1.ET 2xtrodnevni-beta 0/ 2.ET 1xmorula-beta 0/ 3.FET 2xBC-beta 0/ 4.FET 2xBC-beta 0/ 5.FET 2xBC - beta 0
    09.02.konzultacije dr.G, IVF klinika

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.