Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Čupica

    Arnoldica

    Cure ja sad gledam na e građaninu nalaze krvi i urina što su mi radili kad sam bila u bolnici na medikam. Tad mi ih nisu ništa komentirali niti ih dali. Krv mi je sve u ref. Intervalima, a kod urina gdje pišu bakterije piše mnogo, a ref interval 0 😮 Jel to zabrinjavajuće?
    Šaljem sliku. I šta su stanice pločastog epiteta? 😅
    https://ibb.co/Y7hmQSN [ibb.co]

    Arnoldicana nalazu urina cesto zna pisati mnogo bakterija, ali ono sto se gleda kao mjerilo uroinfekta su leukociti i nitriti. Lekuciti ti nisu preko 2 a nitrite ne vidim. Ako su oni pozitivni onda je to znak uroinfekcije. Mozes napraviti urinkokulturu, ako hoces.


    E super, hvala ti. Nitriti su negativni ☺️

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Rita2101

    Arnoldica

    MimiDrimi navijamo za oba! 🤞
    Coco baš mi je žao! Ne znam jel bi pomoglo da probate u kućnoj radinosti danas 🤔
    Malala uh, baš bezveze. Mislim da bi stvarno bilo dobro da probaš u nekoj drugoj klinici gdje će ti se dr više posvetiti. Cure su ti već napisale gdje možeš preko uputnice.
    Peanut sretno dalje! 🤞
    Petra30 i jesi napravila testić? 🤭
    Sani88 odličan broj! 🤞 da ih se što više oplodi!
    Rita drago mi je da je sve u redu! Odmaraj sada više. A do sada nisi pila Duphastone?
    Betty ❤️😘
    Iman kažu da je dobro da se imunitet malo spusti tako da ta prehlada možda i nije tako loša…
    M_G čestitam za ❤️. Baš mi je drago da je sve u redu 😘

    Nisam pila dosad


    A sto imas za redovnu terapiju?

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Zuzalu sretno sutra 🤞🤞
    Malala bas mi je zao..najbolje da primjeniš kliniku i doktora..ako nisi zadovoljna nikad ne ćeš bit opustena u postupku, a to ti nikako neće pomoć…mozes pribat u nekoj od privatnih klinika na uputnicu, a ovdje nek stoji upisano za cetvrti mjesec, a daj Bože da ti to ne treba…prati si malo sad sljedeći ciklus ovulaciju sa lh trakicama i probaj poradit na kvaliteti jajnih stanica, a mozda vam i uspije prirodnim putem 🤞🤞🤞
    M_G predivno ❤️
    Betty zao mi je jako 🥺
    Coco24 zao mi je.. 😏
    Sani88 pa ti si prava koka 🤭 nek ih se sto vise oplodi 🤞🤞🤞
    Peanut sretno 🍀
    Rita super da je sve uredu..sad odmaraj i uzivaj 🥰
    Mrvica čestitatm na srčeku i navijam za drugo 🤞 kad ono opet imas uzv?
    Lucky nadam se da ce vam uspijet 🤞
    GPgirl jesi se krenula bockat
    Petra30 jesi piškila 🤭
    Lindsay ❤️ kako si ti?
    Angeleyes kako si? Jel se smirilo?
    MimiDrimi supeer 💪
    DomLeon, Sunny, Joka, Avocado, Stela ❤️
    Pozz za sve druge cure 🤗


    Dobro sam, jutros sam skroz prokrvarila i poceli menstrualni bolovi, tako da je za mene ovaj postupak gotov. Samo procurila. 🤷🏼‍♀️ Malo se pitam zasto, ali nema smisla, pokusavam maknut misli od toga svega. Nakon transfera sam kihala jako puno i puhala nos, mislim da je to bilo previse naprezanja za frisko vracene embrije. Ali nema smisla sad, idemo dalje 🙏🏻

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Anči 💕

    Zuzalu sretno sutra 🤞🤞
    Malala bas mi je zao..najbolje da primjeniš kliniku i doktora..ako nisi zadovoljna nikad ne ćeš bit opustena u postupku, a to ti nikako neće pomoć…mozes pribat u nekoj od privatnih klinika na uputnicu, a ovdje nek stoji upisano za cetvrti mjesec, a daj Bože da ti to ne treba…prati si malo sad sljedeći ciklus ovulaciju sa lh trakicama i probaj poradit na kvaliteti jajnih stanica, a mozda vam i uspije prirodnim putem 🤞🤞🤞
    M_G predivno ❤️
    Betty zao mi je jako 🥺
    Coco24 zao mi je.. 😏
    Sani88 pa ti si prava koka 🤭 nek ih se sto vise oplodi 🤞🤞🤞
    Peanut sretno 🍀
    Rita super da je sve uredu..sad odmaraj i uzivaj 🥰
    Mrvica čestitatm na srčeku i navijam za drugo 🤞 kad ono opet imas uzv?
    Lucky nadam se da ce vam uspijet 🤞
    GPgirl jesi se krenula bockat
    Petra30 jesi piškila 🤭
    Lindsay ❤️ kako si ti?
    Angeleyes kako si? Jel se smirilo?
    MimiDrimi supeer 💪
    DomLeon, Sunny, Joka, Avocado, Stela ❤️
    Pozz za sve druge cure 🤗

    Dobro sam, jutros sam skroz prokrvarila i poceli menstrualni bolovi, tako da je za mene ovaj postupak gotov. Samo procurila. 🤷🏼‍♀️ Malo se pitam zasto, ali nema smisla, pokusavam maknut misli od toga svega. Nakon transfera sam kihala jako puno i puhala nos, mislim da je to bilo previse naprezanja za frisko vracene embrije. Ali nema smisla sad, idemo dalje 🙏🏻


    Ma nije ti to od toga sigurno…nemoj se uopće krivit..
    I ja sam tako procurila 24 dan ciklusa, a mirovala sam maksimalno..tek od petog dana sam lagano šetala po 15-20 minuta…i po kući nisam nis radila pa opet nije uspijelo..idemo dalje, sljedeći je dobitan 💪🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    M_G čestitam na srcekuuuu❤️❤️😍! 
    Arnoldica, Anči nisam jos… Odlucila sam ipak kupiti mullerov prije posla 🙈.  Trenutno punim mjehur pa cu taman poslije posla pišnuti😂🙈. 

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    nika0302

    Malala i Coco žao mi je ❤
    Betty ❤ drži se
    Rita drago mi je da je s bebicom sve ok 🥰❤
    M_Gčestitam za srčeko ❤ neka bude dosadna i školska
    Din don ja sam test za trodnevne radila 9dpt i bio je pozitivan i to Miller trakicu

    Ja imam uzv u ponedjeljak 🙏🙏 nadam se da bude sve ok.
    Od simptoma imam jaaaako bolne dojke i osjetljive bradavice, tu i tamo osjetim neke grčiće u maternici, jajnicima,..toga me malo strah, nadam se da to nije loš znak…i jako me muči probava, naduta sam užasno, stolice nemam prave i imam puuuno vjetrova, i pišam svaka 2 sata danju i noću


    I ja se nadam da će bi baš dosadna 🤭
    Ovi grčići su ti ok, dok nema jakih bolova to je sve normalno…i to stalno pišanje isto 😅 nikad se nisam tolko po noći dizala 😳 nisam polovila, kolko si ti sad trudna? 

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • Avatar Rita2101

    Rita2101

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Arnoldica

    Rita2101

    Arnoldica

    MimiDrimi navijamo za oba! 🤞
    Coco baš mi je žao! Ne znam jel bi pomoglo da probate u kućnoj radinosti danas 🤔
    Malala uh, baš bezveze. Mislim da bi stvarno bilo dobro da probaš u nekoj drugoj klinici gdje će ti se dr više posvetiti. Cure su ti već napisale gdje možeš preko uputnice.
    Peanut sretno dalje! 🤞
    Petra30 i jesi napravila testić? 🤭
    Sani88 odličan broj! 🤞 da ih se što više oplodi!
    Rita drago mi je da je sve u redu! Odmaraj sada više. A do sada nisi pila Duphastone?
    Betty ❤️😘
    Iman kažu da je dobro da se imunitet malo spusti tako da ta prehlada možda i nije tako loša…
    M_G čestitam za ❤️. Baš mi je drago da je sve u redu 😘

    Nisam pila dosad

    A sto imas za redovnu terapiju?


    Taman sam se skinula (jucer uzela zadnje) sa estofema 3x2mg, estramon flastera (100, svaki drugi dan) i decortina 1x5mg - skidala sam se postepeno kroz tjedan dana… to mi je bila redovna + utrogenstan prvo oralno 3x200, pa presla na vaginalni i to i dalje koristim.. ne znam kakva ce situacija biti i do kad ce mi trebati i pijem folnu 

    👩🏻 39 miomi 2 oper. Nizak amh, hasimoto
    👨🏼‍🦲40 astenozospermia
    2016 ivf 4 trodnevna
    2 vracena - beta 0
    FET- beta + , u 13 tt stalo srce, genetska greska ploda
    FET - beta 0
    2019 Pronatal - dobili 5 blastocisti
    1 vracena - beta 0 (spotting 6dnt)
    FET - beta 0 (spotting 3-6dnt)
    FET - testovi pozitivni od 6dnt - beta 65,8 10dnt, 158,7 12dnt
    1 uzv 7+1 9mm ❤️
    2 uzv 29.11. 9+1 24mm ❤️
    3 uzv 6.12. 10+1 37mm ❤️ izvanredni, krvarenje, hematom
    Uzv 14.12. 11+2 52mm ❤️ hematom se povukao

  • Avatar M_G💕

    M_G💕

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Anči 💕

    Zuzalu sretno sutra 🤞🤞
    Malala bas mi je zao..najbolje da primjeniš kliniku i doktora..ako nisi zadovoljna nikad ne ćeš bit opustena u postupku, a to ti nikako neće pomoć…mozes pribat u nekoj od privatnih klinika na uputnicu, a ovdje nek stoji upisano za cetvrti mjesec, a daj Bože da ti to ne treba…prati si malo sad sljedeći ciklus ovulaciju sa lh trakicama i probaj poradit na kvaliteti jajnih stanica, a mozda vam i uspije prirodnim putem 🤞🤞🤞
    M_G predivno ❤️
    Betty zao mi je jako 🥺
    Coco24 zao mi je.. 😏
    Sani88 pa ti si prava koka 🤭 nek ih se sto vise oplodi 🤞🤞🤞
    Peanut sretno 🍀
    Rita super da je sve uredu..sad odmaraj i uzivaj 🥰
    Mrvica čestitatm na srčeku i navijam za drugo 🤞 kad ono opet imas uzv?
    Lucky nadam se da ce vam uspijet 🤞
    GPgirl jesi se krenula bockat
    Petra30 jesi piškila 🤭
    Lindsay ❤️ kako si ti?
    Angeleyes kako si? Jel se smirilo?
    MimiDrimi supeer 💪
    DomLeon, Sunny, Joka, Avocado, Stela ❤️
    Pozz za sve druge cure 🤗

    Dobro sam, jutros sam skroz prokrvarila i poceli menstrualni bolovi, tako da je za mene ovaj postupak gotov. Samo procurila. 🤷🏼‍♀️ Malo se pitam zasto, ali nema smisla, pokusavam maknut misli od toga svega. Nakon transfera sam kihala jako puno i puhala nos, mislim da je to bilo previse naprezanja za frisko vracene embrije. Ali nema smisla sad, idemo dalje 🙏🏻


    Bas mi je žao 😔 odtuguj i onda u nove pobjede, iz tebe smo 🤞💪

    👩‍🦰 32 endometrioza jajnika, AMH 7.7, FSH 1.6 IU/L, LH 0.5 IU/L.👨‍🦱 44 Normo
    IVF Petrova 6.10. menopur 150, gonal 150; 11.10. pergoveris 200, 20.10. aspiracija 6 oocita, 23.10. ET dva trodnevna, beta 13dnt 517, 16dnt 1853 🤩🤩🤩 15.11. UZV 5+5 GV+ŽV 🥰 6.12. UZV 8+5 imamo 💜 i veliki smo 2.2cm

  • Avatar Čupica

    Čupica

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Arnoldica

    Čupica

    Arnoldica

    Cure ja sad gledam na e građaninu nalaze krvi i urina što su mi radili kad sam bila u bolnici na medikam. Tad mi ih nisu ništa komentirali niti ih dali. Krv mi je sve u ref. Intervalima, a kod urina gdje pišu bakterije piše mnogo, a ref interval 0 😮 Jel to zabrinjavajuće?
    Šaljem sliku. I šta su stanice pločastog epiteta? 😅
    https://ibb.co/Y7hmQSN [ibb.co]

    Arnoldicana nalazu urina cesto zna pisati mnogo bakterija, ali ono sto se gleda kao mjerilo uroinfekta su leukociti i nitriti. Lekuciti ti nisu preko 2 a nitrite ne vidim. Ako su oni pozitivni onda je to znak uroinfekcije. Mozes napraviti urinkokulturu, ako hoces.

    E super, hvala ti. Nitriti su negativni ☺️


    Onda nemas brige😀 nema potrebe niti za UK

    ♀️29g. AMH 5.0, IR ♂️ 34g. azoo(materijal zamrznut, dobiven TESE)
    6.mj. IVF/TESE/ICSI Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle - 6🥚nema transfera
    11mj. Orgalutran, Pergoveris 250, Ovitrelle - 5🥚- 3 morule
    ET- 2 morule ❌
    1🐧

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Malala i Coco zao mi je… 😔 Polako prebolite i idemo dalje. Budite sigurni u svoje doktore, ako osjetite da nesto ne stima idemo dalje, nismo se nikome obvezale 😁
    Betty jako mi je zao, jednom mora biti dobro. ❤️
    Angeleyes zao mi je sto nije uspjelo. 💔
    Sani odlicni rezultati, drzimo fige za blastice 🍀
    Svim PUPICAMA sretno 🌈

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.