Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Kacusha jesi odradila konzultacije 😁


    Jesam, umorila se 😁😂 Ali evo imamo plan za dalje, mozes mi upisati postupak 2.mj. Kako si ti? 😘

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Kacusha🍁🍂

    Anči 💕

    Kacusha jesi odradila konzultacije 😁

    Jesam, umorila se 😁😂 Ali evo imamo plan za dalje, mozes mi upisati postupak 2.mj. Kako si ti? 😘


    Evo bas sam sad citala 😁 
    Super ti je plan..samo jako 💪👌
    Pa onako sam..raspadam se i sastavljam sto puta u danu al guram dalje…nadam se da je to to sa lošim vijestima do daljnjega…nadam se mirnom razdoblju do treceg mjeseca da se fino opustim i pripremim za 👶🏻 

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    Hvala cure, bit ce sve dobro. Malo ipak razocara ovo sve iako sam svjesno usla u ovo znajuci da prvi put rijetkima samo uspije.
    Koliko inace treba proci između 2 stimulirana, 3 mj?


    Ovisi o klinici i o doktoru..najčešće bude taako 3 mj al ovisi kakvo je stanje sa listama čekanja…ja sam još u postupku čekanja..meni je u 9 mj bila negativna beta, a upisana za 3/22 za postupak…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    M_G💕

    nika0302

    Malala i Coco žao mi je ❤
    Betty ❤ drži se
    Rita drago mi je da je s bebicom sve ok 🥰❤
    M_Gčestitam za srčeko ❤ neka bude dosadna i školska
    Din don ja sam test za trodnevne radila 9dpt i bio je pozitivan i to Miller trakicu

    Ja imam uzv u ponedjeljak 🙏🙏 nadam se da bude sve ok.
    Od simptoma imam jaaaako bolne dojke i osjetljive bradavice, tu i tamo osjetim neke grčiće u maternici, jajnicima,..toga me malo strah, nadam se da to nije loš znak…i jako me muči probava, naduta sam užasno, stolice nemam prave i imam puuuno vjetrova, i pišam svaka 2 sata danju i noću

    I ja se nadam da će bi baš dosadna 🤭
    Ovi grčići su ti ok, dok nema jakih bolova to je sve normalno…i to stalno pišanje isto 😅 nikad se nisam tolko po noći dizala 😳 nisam polovila, kolko si ti sad trudna?


    Ma tek cekam 1.uzv… 5+1 mi je po zadnjoj menstruaciji 😁🥰

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    malala

    Anči, hvala.
    Kako ti popamtiš sva imena dok pišeš post??? 😳😳 Jel imaš šalabahter?! Ili se to nekako drugačije radi, pa ja ne znam. 🤔 Pijem već 7.mj inovo i gynositol. Sad ću opet početi inovo. Rekla dr da pomaže u mršavljenju. 🤷
    Zuzu, koristila sam lh trakice god dana. I 1 biokemijska. 🤷
    Ne boli me ništa, možda i iskoristimo večeras. Ali zar je moguće da je js negdje “odlutala”? Ja sam u uvjerenju da js uopće nema. 🤷


    Hahah nekad imam otvorene dvije kartice 🙈 tako radim kad ne čitam duze vrijeme..na jednoj onda čitam redom, a na drugoj odma pišem komentar..a nekad pišem po sjećanju sta sam pročitala…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Angeleyes

    Hvala cure, bit ce sve dobro. Malo ipak razocara ovo sve iako sam svjesno usla u ovo znajuci da prvi put rijetkima samo uspije.
    Koliko inace treba proci između 2 stimulirana, 3 mj?

    Ovisi o klinici i o doktoru..najčešće bude taako 3 mj al ovisi kakvo je stanje sa listama čekanja…ja sam još u postupku čekanja..meni je u 9 mj bila negativna beta, a upisana za 3/22 za postupak…


    Hmmm… ja sam dosta brzo dosla na red ovo zadnje, 1. konzultacije u 9.mj. i ovisilo je sve o tome kad cu prikupit sve nalaze. Do 10.mj. sve izvadila i odmah u 11. isla na 1.ivf. 🤷🏼‍♀️ Ne mogu vjerovat da su tako duge liste cekanja 😶

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    malala

    Anči, hvala.
    Kako ti popamtiš sva imena dok pišeš post??? 😳😳 Jel imaš šalabahter?! Ili se to nekako drugačije radi, pa ja ne znam. 🤔 Pijem već 7.mj inovo i gynositol. Sad ću opet početi inovo. Rekla dr da pomaže u mršavljenju. 🤷
    Zuzu, koristila sam lh trakice god dana. I 1 biokemijska. 🤷
    Ne boli me ništa, možda i iskoristimo večeras. Ali zar je moguće da je js negdje “odlutala”? Ja sam u uvjerenju da js uopće nema. 🤷

    Hahah nekad imam otvorene dvije kartice 🙈 tako radim kad ne čitam duze vrijeme..na jednoj onda čitam redom, a na drugoj odma pišem komentar..a nekad pišem po sjećanju sta sam pročitala…


    E vidiš, to je super ideja 😁 i ja se mučim s odgovaranjem i onda puno puta odustanem jer više ne znam kaj sam pročitala 😁😁

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Avatar Čupica

    Čupica

    Broj poruka: 100

    Prijavi adminu

    Cure ja imam jedno pitanje. Jel moguce imat povisenu temp od utrogestana? Imam 37.3 i sad me poprilicno strah.

    ♀️29g. AMH 5.0, IR ♂️ 34g. azoo(materijal zamrznut, dobiven TESE)
    6.mj. IVF/TESE/ICSI Menopur 225, Cetrotide, Ovitrelle - 6🥚nema transfera
    11mj. Orgalutran, Pergoveris 250, Ovitrelle - 5🥚- 3 morule
    ET- 2 morule ❌
    1🐧

  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Kacusha🍁🍂

    Evo moje recenzije 😂
    Podobnik- dr. Alebić je vrlo stručan, temeljito gleda nalaze i uvjeren je da je kod mene problem imunitet. Idemo u postupak u 2.mj. Trazi novije nalaze, najvise zavrsenu obradu imunologa. Uvodi isto decortin i intralipidnu. Slaže se da probamo vratiti 3 dnevni. Sestra je divna i sama je prosla IVF. Kariogram ipak nije preporucio, nisam imala spontane. Kaze biti uporan!!! Podupire dodatke prehrani DHEA i COq10, vitamin D, muz Profertil. Ostalo pitajete 🦾🤩
    IVF- dr. Grbavac, jako suosjecajan, kako kaze iako radi kod privatnika prvo preko HZZO, trebam zvati krajem 12 mj da vidim jel se obnovio ugovor pa upisuju na listu. Pojacao bi mi terapiju, dodatke isto podrzava. Da tablete Inovo samo ako se pokaze inzulinska rezinstenacija. Obje poliklinike imaju anesteziju, u ivfu je guzva.🤷‍♀️
    Uglavnom idemo dalje!!! Naravno nitko ne garantira uspjeh, sam dr. Grbavac kaze ako u 3 postupka nije uspjelo i on bi promijenio doktora, 😂


    Šta ti je predložio da sve napraviš od nalaza? 🤔

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Cure nakon koliko od medikamentoznog ste ponovo dobile mengu? Čitam na netu do 6 tjedana…

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.