Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    🍀🐧DOMLeon💊💉🔬♥️

    Anci,Anemona ,juricka cure moje bas je lijepi vidjet da netko pita za tebe..♥️♥️♥️hvala vam 🤗🤗😚😚😚ugl beta dns je 4 prekjucer je bila 15 😒BIOKEMIJSKA
    Noooo da ja nebudem tuzna jako jako moja doktoresa me stavila u nivi FET vec ovaj mjesec.Za 2,3 dana M i fet pisi Anci 15-17.12.2021 🤞🤞🤞🤞🤞♥️♥️♥️♥️
    Idemo opet jako s decortinom,dupastonom,utrogestan,estrofem i injekcije progesterona ➕ embrio glue 💪💪💪💪ovi moji 🐧🐧ce za Bozic bit kod mame i njihov brat ce ih cekat skupa samnom i muzem i do sljedeceg Bozica nadam se svi skupa cemo se veselit Bozicu 🤭🤭🤭🤭cure koje ste obavile uzv i cule vidjele svoje bebice ♥️♥️♥️♥️ cure koje ste imale neg betu 😔dignite glavu i hrabro dalje ostale sretno ❤♥️😘nek nam ovaj Bozic bude sretan i dobitan svima nama 😘🤞🤞🤞🤞


    Biokemijska je good sign.. tako da je iduci tvoj, ja sam se molila da kod mene bude bar biokemijska ali nista.. 1.2 ostaci boostera. Negooo, di ides na injekcije progesterona i embrio glue? Kako to, kako da ja do toga dodem 😂😂😘😘

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • RebekaB

    Broj poruka: 450

    Prijavi adminu

    Anci, danas sam bila na uzv kod svog ginica i nema tragova stimulacije tako da idemoooo jako u iduci postupak na Bozic :) pisi ipak 12/21 treca sreca 🤞🤞🤞 eh da, necemo ful stimulaciju nego agonist protokol… klomifen pa onda nesto.. menopur.. iako ja nisam bas za menopur jer kad sam ga imala u prvom sve losi rezultati. 

    👱‍♀️ 84- AMH 4.5 👦 80 sve ok. Pokusavamo 2g.
    (Split) ~1x ivf polu stimulirani/femara od 2-6d/menopur + ovaleap i orgalutran. 2 folikula. 15.5. punkcija 1js
    -transfer 18.5.
    31.5. Test negativan ❌
    Novi postupak 10/21 dr.Lucinger 🤞
    -Gonal 300/Cetrotide
    -6js/3 oplodene, jedna odustala
    -8.11 treci dan 2vracene -8stanicne ❌
    Novi postupak 7/22 Petrova.. pergoveris 150iu/gonal 150iu + orgalutran/ovulacija prije punkcije.

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Hvala cure 🥰 moj peso je xxl i uzivo 😅 mješanka staforda i samojeda..ima 28 kg 😅 
    Mila-milica bez nje nista..beba naša 🥰🙈

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu
    Da, u Hr po zakonu se moze maximalno oplodit 12js a povade naravno sve, i ne znam kako odlucuju koje ce oplodit a koje ne, vjerovacu da nije eci peci pec 🙄. A jos prije 10tak godina je bio i manji br ,ne znam sad koliki ali negdje oko 3 ili 4 mislim,nisam detaljnije izucavala, pa si zamislite koliko su zene bile ogranicene tada

    I stvarno se ne mogu sjetit da je itko tu na forumu prijavio 20 ili vise js barem tu iz hr bolnica/klinika, dok je bilo i nekoliko primjera iz inostranstva. Mozda da se javi koja ako je imala toliko js😁

     Ja sam imala isto puno stanica (21), e sad vjerojatno ja nisam za usporedbu jer kod mene nije bilo problema s plodnošću, ali me živciralo što me doktor nije upozorio što sve mogu očekivati poslije i kako da si olakšam. Opet je sve bilo snađi se druže i fala bogu na forumu. 🙄 A ovo za ograničenje oplođenih stanica u HR neću ni komentirati.. dok ne promijene taj zakon bolje da ni ne uvode PGD kod nas.. nema smisla. 

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Anči prekrasan bor i predivan pesonja blesonja! 🥰
    Hrabrica čestitam na curici!
    Cure pupice nek vam je sa srećom! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Domleon žao mi je zbog bete, držim fige za sljedeći FET 🤞🏼
    Anči bor super izgleda, a pas je jako sladak 🐶🥰🥰🥰

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Mrvica72

    Amelie

    Mrvica72

    Evo me uznemirena znaci opet cujem istu stvar, poznanice se nije dovoljno dobro otvarala i toliko su odgađali carski rez da je mali osta bez kisika i nezna se kolika će bit oštećenja. Pitanje, zna li ITKO zasto odugovlače carski rez??? Kad svejedno zavrsi rezom?? Znači toliko se mučimo danti neko ujebe dite… Znaci ovo je za upucat nekog

    Ne znam što bih rekla osim da je to prestrašno i da se nadam da će beba ipak biti dobro…😥 U kojem rodilištu se to desilo?:/

    Šibenik, ma to svugdi rade. Dođe čoviku da pkati jos tog i Podobnika i da sve izađe na dobro. Briga njih za dite mi živimo sa njoma cili mivot. Vamo dok si trudan pazis sta jedeš, piješ i neko ba kraju to sprcka


    Ne vjerujem ja ni Podobniku.. uzas.

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    maslačakxx2

    Tweety88🐞

    Malala, Peanut 💛 samo hrabro i dan po dan 💪🏻🤗
    Maslacak eto me sve trbusastija i gladnija 😋, uzivam u trudnoci, akrobacijama malog bebaca i tak… cista sreca i veselje 🥰. I nestrpljivo cekam pregled 10. 12. E i postajem pomalo kao zlatna ribica 🙈.
    Ti samo miruj i vidi sto ce ti dr reci za 2 tj. Imas ti kakvih simptoma? Pocela sa sopingom? Ja sve nesto odgadam kupnju, ali je planiranje sto, gdje i tak to navelike u tijeku 🤭

    Nikakve posebne simptome, osjećam pokrete i tolko me vesele da se to ne da opisati. Nisam ni sanjala da je to tolika radost 😍
    Svašta gledam, ali se nisam odvazila na kupnju, to me nekako još uvik plaši, kao da žurim s idejom da je sve super i sigurno pa me strah da me ne poklopi život 😒
    Ali imamo uže izbore šta se tiče opreme, a mama mi je kupila paketinu i kompletić za izlazak iz rodilišta, iako nisam tila baš ništa još imat da se ne ‘ureknem’, nije mogla odolit. Tako da to stoji sad ko na oltaru, kad pogledam u tu vrećicu mogla bi plakat od srice i istovremeno nevjerice da je to za NAŠU bebu i da se to stvarno događa..
    Mislim da ćemo kroz siječanj kupovat opremu, nadam se i akcijama tada. Black friday nisam iskoristila 🤣
    Šta je tebi zapelo za oko? Di gledaš, uzivo negdi ili po webshopovima?


    Kuzim te skroz vezano uz odgadanje, ali uskoro cemo morati poceti s pripremama :). I tako je lijepo cuti kako se veselis, bas sreca zraci iz tvojih rijeci 🥰.
    Mi smo kao odlucili koja cemo kolica, krevetic, kadicu i tako te vece stvari i sad cekamo `trenutak` 😊

    💛🧡

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Mrvica ajme uzas 😏 nadam se da ce mama i beba bit dobro 🤞
    Domleon zao mi zbog bete, ali mi se svida tvoj plan 💪
    RebekaB drzim fige za najljepši poklon 💪🤞
    Jel nam se javila Sanjass? Ili sam ja fulala 🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Tweety88🐞

    Tweety88🐞

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Zab sam napisati… gledamo online i slusamo preporuke frendova pa ako nam se nesto svidi se zaletimo pogledati u zivo, a vi?

    💛🧡

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.